100% jaunums. Un tomēr 100% Caddy.

Vēl pārliecinošāks: mēs esam pilnībā pārveidojuši jauno Caddy! Papildus jaunajam un aizraujošajam dizainam citas iespaidīgās funkcijas ir modernās autovadītāja palīgsistēmas, augstākās klases digitālais mērinstrumentu panelis (Digital Cockpit) un revolucionārā informācijas un izklaides sistēma (Innovision Cockpit), kas ietver mobilos tiešsaistes pakalpojumus. Kā arī, protams, jaunais Caddy joprojām ir uzticams, pielāgojams un praktisks, kāds tas vienmēr ir bijis, bet tagad – vēl labāk sagatavots visiem dzīves izaicinājumiem.

Izmaiņas ir panākumu atslēga

Ērta lietošana

Caddy salons ir pilnībā pārveidots, vairumu ierīču aizstājot ar digitālām. Pirmo reizi universālis tagad tiek piedāvāts ar papildaprīkojumā pieejamām digitālajām ierīcēm: digitālo mērinstrumentu paneli (Digital Cockpit). Kopā ar šo papildaprīkojumu salons un informācijas un izklaides sistēma veido vienotu izteikti modernu digitālo veidolu (Innovision Cockpit). Arī vairākas citas vadības ierīces ir digitalizētas, tostarp pogu modulis apgaismojumam multifunkcionālās stūres kreisajā pusē un modulis zem informācijas un izklaides sistēmas (tiešo piekļuves pogu formātā) vairākām izvēļņu funkcijām. Caddy arī pārsteidz ar aktīvo pasažieru nodalījuma ventilāciju, ērtajiem ergoComfort sēdekļiem ar jaunu sēdvietu konceptu, kas piedāvā divus atsevišķus sēdekļus trešajā sēdvietu rindā, un vēl daudzām citām iespējām.

--:--
Polo Roof Pack

Caddy aksesuāri

Piešķiriet Caddy savu individualitāti. Aksesuāri modeļa dizaina izcelšanai, komforta uzlabošanai un dzīvesstila akcentēšanai. Tas viss liks uz jums atskatīties.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.