Passat

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.

  • Bagāžas nodalījums586 l
  • Dzinēja jauda110-200 kW (150-272 ZS)
  • Degvielas patēriņš4,1-7,0 l/100 km

Ērts risinājums. Visam. Jaunais Passat.

Jūs vienmēr esat kustībā, bieži dodaties biznesa braucienos un ikdienā organizējat ģimenes dzīvi? Tad jums ir vajadzīgs uzticams automobilis. Taču jaunais Passat sniedz daudz vairāk. Šī automobiļa darbs ir atvieglot jūsu pienākumus. Tā intuitīvās tehnoloģijas katru braucienu padara par ērtu pieredzi. Visaugstākajā līmenī.

Jaunajam Passat ir daudz akcentu. Ieskatieties šajos trīs:

Passat Estate vadītāja asistenta Travel Assist diagrammas attēlojums ar vairākiem sensoriem

Vadītāja asistents Travel Assist

Saglabā braukšanas joslu. Un pārējos drošā attālumā.

IQ.LIGHT priekšējie lukturi LED Matrix 

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

Adaptīvā kruīza kontrole ACC

Saglabā distanci. Un atļauto ātrumu.

Passat IQ.LIGHT - LED matricas tipa priekšējie lukturi
Passat automātiskā distances kontroles sistēma ACC, prognozējošās ātruma kontroles sistēmas diagrammas attēlojums

IQ.DRIVE  

Saglabā braukšanas joslu. Un pārējos drošā attālumā.

Ar standartaprīkojumā iekļauto vadītāja asistentu Travel Assist jūs savā automobilī esat ieguvis noderīgu braukšanas palīgu. Nospiežot pogu, tas nodrošina augstākā līmeņa braukšanas komfortu1,2, jo palīdz jums monotonu un nogurdinošu braucienu laikā: 

  • Vadītāja asistents Travel Assist palīdz jums saglabāt joslu un uzņemto ātrumu, ieturot drošu distanci aiz priekšā braucošā automobiļa, galvenokārt uz lielceļiem un labas kvalitātes lauku ceļiem
  • Apvienojumā ar DSG dubultā sajūga automātisko transmisiju, tas ļauj jums relaksēties braucot intensīvas satiksmes apstākļos un sastrēgumos

1 Sistēmas iespēju robežās
2 Autovadītājam jebkurā laikā jābūt gatavam pārņemt asistenta vadību, un viņš netiek atbrīvots no atbildības par drošu automobiļa vadīšanu

Doties braucienā

Sazināsimies, lai piedāvātu jums ērtāko testa brauciena laiku.

Dizains

Dinamisks izskats. Neapžilbinot citus.

Papildaprīkojumā pieejamie IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi spīd, neapžilbinot citus, pateicoties tālo gaismu asistentam ar dinamisko gaismu regulāciju Dynamic Light Assist.1 Atkarībā no situācijas uz ceļa, atsevišķi LED segmenti tiek selektīvi ieslēgti vai izslēgti, lai nodrošinātu atbilstošu gaismas izkliedi.

Vienalga, vai braucat pa pilsētu dienā, pa lauku ceļiem vakarā vai pa lielceļu sliktos laikapstākļos, jūsu IQ.LIGHT priekšējie LED Matrix lukturi pielāgosies apstākļiem. Tie parūpēsies par relaksētu braucienu gan jums, gan arī pretim un priekšā braucošajiem. 

1 Sistēmas iespēju robežās

Tālākie soļi

Jaunais Passat Variant

Jaunais Passat Variant - universāls, kas pārsteidz ar savu plašo telpu. Turklāt tas piedāvā daudzas tehnoloģijas un augstu komfortu.

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

  

Finanšu līzings
Piemērs finanšu līzingam:  aprēķins veikts automašīnai ar pirkuma maksu 27 022 Eur, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša līzinga maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 407.04 EUR, ieskaitot PVN. Gada procentu likme (GPL)-  3.18% un kopējā atmaksājamā summa līzinga līguma termiņa beigās ir 28 881.16 EUR, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā līzinga līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.

Operatīvais līzings
Piemērs operatīvajam līzingam (noma):  aprēķins veikts automašīnai ar cenu 27 022 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), atlikušo vērtību 35% (9 457.70 EUR) un 90 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 258.61 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.