T-Cross 

Pasūtījumi no rūpnīcas vairs nav pieejami. Mūsu noliktavā plašs automobiļu klāsts, kas pieejami tūlīt.
 

  • Bagāžas nodalījums455/1281 l
  • Dzinēja jauda70-110 kW (95-150 ZS)
  • Degvielas patēriņš4,2-5,2 l/100 km
  • Salīdzinājuma testaAuto Bild uzvarētājs

Vai T-Cross iekaros jūsu sirdi?

Noskatieties padziļinātu T-Cross video apskatu un 10 minūtēs kopā ar auto žurnālistu Normundu Avotiņu atrodiet atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par šo modeli. Aicinām uz izmēģinājuma braucienu arī jūs tuvākajā Volkswagen autosalonā.

T-Cross vanšu tilts

Vēlaties iegūt T-Cross bez gaidīšanas?

Izvēlieties T-Cross no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

T-Cross vanšu tilts

Volkswagen T-Cross izdevuma AutoBild izturības testā izcīnījis pirmo vietu SUV/subkompaktajā klasē.

Pēc 100 000 km nobraukuma eksperti T-Cross novērtēja kā uzticamāko, izturīgāko un ērtāko SUV savā kategorijā. Konkrētā testa automašīna izcēlās ar ekonomisku trīscilindru dzinēju, patīkamu dzinēja murrāšanu un ērtu salonu. Nobraukumam sasniedzot 100 000 km, mini SUV tika veikta noslēguma demontāža. Visas transportlīdzekļa detaļas tika rūpīgi pārbaudītas, un gandrīz visas bija ideālā stāvoklī. 

Testa rezultāts runā pats par sevi: „Automašīnai ir pārliecinoša veiktspēja. Starp mini SUV ir grūti atrast automobili, kas būtu pieaugušāks, nekā Volkswagen T-Cross.”

T-Cross ir ideāla izvēle, lai iegūtu uzticamu, izturīgu un ekonomisku SUV ar augstu komforta līmeni.

Pilnībā sagatavots ikdienai. Bet ne ikdienišķs.

T-Cross vanšu tilts

Unikāli daudzpusīgs. Nesalīdzināmi kompakts. Izcils moderna krosovera dizaina un ikdienas praktiskuma apvienojums. Īsi sakot, T-Cross ir moderns piedzīvojumu meklētājs un pārveidošanās meistars, kas laiku iezīmes pamanās interpretēt no jauna un citādi.

Skats uz nolocītiem VW T-Cross aizmugurējiem sēdekļiem
Sieviete relaksēti apsēdusies vadītāja sēdeklī, vadītāja durvis ir atvērtas, pasažiera sēdeklis, uz kura redzams sērfinga dēļa gals, ir nolocīts.

Komforts

Vairāk vietas. Vairāk iespēju. Vairāk jautrības.

Pateicoties paaugstinātajai sēdpozīcijai, T-Cross salons sniedz brīnišķīgu brīvības sajūtu un piedāvā dažādas pielāgošanas iespējas. Tas sniedz daudz vietas pasažieriem, bagāžai un aizraujošu plānu realizācijai. Bīdāmais un nolokāmais aizmugurējais sēdeklis nodrošina iespēju vajadzības gadījumā paplašināt bagāžas nodalījumu no 455  līdz 1281 litriem vien nolokot sēdekļus. Viduskonsole ietver daudz praktisku mantu glabāšanas nodalījumu, kabatas, glāžu turētāju un mobilā tālruņa nodalījumu.

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Izmēģinājuma brauciens

Vēlaties izbaudīt T-Cross klātienē? Piesakieties izmēģinājuma braucienam. Jūsu tuvākais pārstāvis noorganizēs satikšanos ar jūsu Volkswagen.

Konfigurators

Visplašākā apvidus auto izvēle savā klasē

Komfortabli pilsētā un uz lauku ceļiem- iepazīstiet mūsu apvidus auto modeļus, kuri apvieno komfortu, inovatīvas tehnoloģijas, dizainu un drošību.

Automobiļi visām gaumēm un vajadzībām

Ja vēlies uzzināt par līdzīgiem auto mūsu modeļu klāstā, aicinām apskatīt arī Taigo!

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

 

 

 

*Finanšu līzings 

Piemērs finanšu līzingam:  aprēķins veikts automašīnai ar pirkuma maksu 27 022 Eur, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša līzinga maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 407.04 EUR, ieskaitot PVN. Gada procentu likme (GPL)-  3.18% un kopējā atmaksājamā summa līzinga līguma termiņa beigās ir 28 881.16 EUR, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā līzinga līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. 

 

Operatīvais līzings

Piemērs operatīvajam līzingam (noma):  aprēķins veikts automašīnai ar cenu 27 022 EUR, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (4053.30 EUR), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.5% no auto vērtības (405.33 EUR), atlikušo vērtību 35% (9 457.70 EUR) un 90 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, procentu likmi 2.39% + 3 mēnešu EURIBOR. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 258.61 EUR, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Volkswagen Leasing” piedāvā finansējumu sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”.

 

** Piedāvājums spēkā T-Cross no noliktavas līdz 31.12.2023. Vai kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi ir pieejami.