Klasisks modelis jaunā versijā. Jaunais Golf.

Golf svin savu 50. jubileju ar jaunu dizainu, uzlabotām funkcijām un uzlabotu sniegumu. Jaunais Golf eHybrid apvieno inovācijas un efektivitāti: braukšanas pieredzi papildina ātra uzlāde ar līdzstrāvu, iespaidīgs elektriski nobraucamais attālums (līdz pat 143 km) un efektīvi dzinēju varianti. Papildus pamata aprīkojumam šim Golf ir pieejami trīs papildaprīkojuma varianti: Style, Life un R-Line — katrs no tiem sniedz unikālu braukšanas pieredzi. Funkciju klāstu papildina IQ.LIGHT LED matricas priekšējie lukturi un intuitīvais balss asistents "IDA".

Papildinformāciju par jauno Golf meklējiet šajā lapā. Varat konfigurēt un iepriekš pasūtīt jauno Golf jau tagad.

Klasiskas vērtības jaunā veidolā. 

Pieejams autosalonos jau tagad.

Saņemt piedāvājumu

Nosūtīsim šobrīd aktuālo cenu piedāvājumu uz jūsu e-pastu.

Konfigurators

Galerija

Savienojamība: Ne tikai biti un baiti

Volkswagen savienojamības piedāvājumi sniedz jums vairāk ērtību un izklaidi. Savienojot Golf ar internetu un viedtālruni, varat sasniegt savu galamērķi vieglāk — jums ir tikai jābrauc.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.