VW Tiguan R side view

Jaunais Tiguan R

  • Cena no 60 668 € ieskaitot PVN
  • Kombinētais patēriņš9,9 l/100km
  • Kombinētais CO₂ izmešu daudzums,225 g/km
  • Paātrinājumsno 0 līdz 100 km/h 4,9 s

  No nulles līdz brīvībai

  Eiropas visvairāk pārdotais SUV un šobrīd pasaulē visveiksmīgākais Volkswagen markas automobilis tagad ir pieejams Volkswagen R izskatā. Bezceļos vai uz lielceļa – jaunajam Tiguan R ir risinājums gandrīz jebkur. Daudzpusīgais auto piedāvā drošību, komfortu un pats galvenais – absolūtu veiktspēju – katrā braucienā, vai tas būtu pilsētā, uz lauku ceļiem vai uz maģistrāles, dodaties uz biroju, kaut ko piegādājat vai jums vienkārši nepieciešams uzticams partneris ģimenes brīvdienām.

  Veiktspēja

  VW Tiguan R front view, a man walks along the front of the car

  Raisa nebijušas emocijas

  R logotips aizmugurē signalizē – šis jaunais ģimenes loceklis aizvedīs jūs sportiskā braucienā – turklāt ātrā. Ar 235 kW (320 ZS) un maksimālo griezes momentu 420 ņūtonmetru jūs varat sajust dinamiku ik reizi, kad ar to braucat. Par 10 mm zemāka DCC šasija, sporta bremžu sistēma, Akrapovič izgatavota R Performance titāna izplūdes gāzu izvades sistēma ar tās īpašo skaņu, kā arī 21 collas Estoril vieglmetāla diski piešķir šim daudzpusīgajam auto sportisku tēlu. Melnas krāsas izpūtēja uzgalis piešķir emocionālajam izskatam nobeiguma akcentu.

  R stils

  R raksturs

  Pamanāms ar pirmo acu uzmetienu uz tā virsbūvi, īpaši uz pārveidoto priekšdaļu. Radiatora reste ar R logotipu, atšķirīgie buferi un melnas gaisa ieplūdes lūkas pievieno jau pārbaudītajam augstākās klases dizainam papildu stila nokrāsu. Jaunais Tiguan R ir ar daudziem talantiem apveltīts automobilis ikdienas lietošanai ar nekļūdīgu R raksturu.

  VW Tiguan R side view

  Tālākie soļi

  Drošības sajūtai par labu izvēli

  Jaunums! 5 gadu garantija.

  Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

  Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

  1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
  2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

  Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

  Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

  Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

  Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

  Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.