An ID.5 is connected to a wallbox

Piegādes laiki jaunām automašīnām

Pat tad, ja šobrīd tas aizņem mazliet vairāk laika - mēs piegādāsim.

Pat tad, ja šobrīd tas aizņem mazliet vairāk laika - mēs piegādāsim.

Ilgākam piegādes termiņam ir daudz iemeslu. Attiecībā uz elektromobiļiem šobrīd tas ir…

  • palielināts pieprasījums,
  • pusvadītāju ierobežotā pieejamība un
  • saspringtā globālā piegādes situācija.

Sakarā ar iepirkšanos tiešsaistē ar ātro piegādi, mēs esam pieraduši pie ārkārtīgi ātras pasūtījumu piegādes. Savukārt automašīnām piegādes laiks no trīs līdz sešiem mēnešiem ir pilnīgi normāls. Taču šobrīd ļoti populāri ir īpaši elektriskie un hibrīdautomobiļi. Turklāt automobiļu rūpniecību ietekmē piegādes ķēžu kavēšanās visā pasaulē. Šis ir izaicinājums, ar kuru pašlaik saskaras gandrīz visi ražotāji, un tas arī īstermiņā palielina gaidīšanas laiku uz citu dzinēju tipu jauniem transportlīdzekļiem.

An ID.5 in an open garage

Lielā pieprasījuma sekas

Kopš 2021. gada Volkswagen elektromobiļu pārdošanas apjomi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir vairāk nekā dubultojušies. Tas daļēji ir saistīts ar mūsu pilnībā elektrisko ID. ģimenes automobiļu panākumiem, kā arī valdības subsīdijām, kas šobrīd pāreju padara īpaši pievilcīgu. Tāpēc mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai pēc iespējas ātrāk piegādātu pasūtītos elektromobiļus. Tomēr pieprasījums dažkārt var pārsniegt mūsu iespējas.

An ID.4 in the production

Globālā piegādes situācija

Pašreizējā situācija Ukrainā vēl vairāk saasina saspringto globālo piegādes situāciju. Neskatoties uz globālo piegādes deficītu un aizkavēšanos piegādes ķēdēs, mēs darām visu iespējamo, lai apmierinātu pieprasījumu pēc iespējas labāk. Tas ir tāpēc, ka tēma par elektromobilitāti kā alternatīvu piedziņas veidu šobrīd iegūst vēl lielāku nozīmi.