COVID-19

Godājamie klienti!
Informācija par koronavīrusu

Godājamie klienti!
Informācija par koronavīrusu

Ņemot vērā koronavīrusa pandēmiju pasaulē un Latvijā, veselība un drošība šajā situācijā ir prioritāte. Ikvienam no mums jābūt atbildīgam un jācenšas ierobežot koronavīrusa izplatība.

Mēs darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu kopējo situāciju.

Koronavīrusa izplatība ir ļoti nopietna problēma. Mēs esam gatavi līdzdarboties un iesaistīties valstiska līmeņa preventīvajos pasākumos, lai atrisinātu gaidāmos izaicinājumus. Esam pateicīgi visiem mūsu klientiem un partneriem, kuri ir gatavi piedalīties un sniegt savu ieguldījumu šajā sarežģītajā laikā.

Volkswagen Group uz laiku slēdz rūpnīcas Eiropā, lai parūpētos par darbinieku veselību un drošību. Šobrīd plāns paredz apturēt ražošanu uz divām nedēļām un nekavējoties atsākt darbību, tiklīdz šī bezprecedenta situācija būs beigusies. Mēs sazināsimies ar visiem mūsu klientiem, kurus ietekmē šīs izmaiņas, lai individuāli risinātu situāciju. Mums Baltijas valstīs jau šobrīd ir automašīnu krājumi, kā arī vēl ir plānotas daudzu automašīnu piegādes, līdz ar to arī varēsim piedāvāt automašīnas pēc pieprasījuma, kā arī pašreizējā situācijā automašīnas klientiem varam nodot, kā plānots, izmantojot mūsu tirdzniecības vietas.

Tā kā mūsu servisa punkti palīdz nodrošināt svarīgus transportlīdzekļu servisa pakalpojumus, arī mūsu dīleri ir pieejami un gatavi apkalpot klientus. Jūs varat būt pilnībā droši, ka mēs esam īstenojuši nepieciešamos pasākumus, lai samazinātu infekcijas risku un fiziska kontakta nepieciešamību mūsu tirdzniecības vietās. Mēs ievērojam Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra vadlīnijas, tāpēc esam ieviesuši šādus pasākumus:

  • Visās ēkās un to zonās nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, kas ir brīvi pieejami klientiem un darbiniekiem.
  • Visās ēkās esam noteikuši biežāku telpu tīrīšanu un dezinficēšanu, it īpaši tualetes, durvju rokturus utt.
  • Darbinieki, kuri var tikt pakļauti infekcijas riskam vai kuriem konstatēti infekcijas simptomi, nedrīkst ierasties darbavietā.
  • Mēs lūdzam visiem klientiem – nevilcinieties atcelt vai atlikt tikšanās/vizītes, ja nejūtieties veseli vai jūs pēdējās 14 dienās esat apmeklējuši Covid-19 skartās valstis. Mēs, protams, esam elastīgi attiecībā uz laiku maiņu servisa darbiem, piegādēm, kā arī citos jautājumos.
  • Mēs nodrošinām efektīvu saziņu arī tad, ja klientam nav iespējas ierasties pie mums. Mūs iespējams sasniegt gan pa tālruni, kā arī ar SMS un e-pastu palīdzību.
  • Mēs nesarokojamies un izvairāmies no visa veida tiešas ķermeņa saskarsmes.

Testa braucieni un servisi ir pilnībā pieejami, un mēs esam ieviesuši zemāk norādītos pasākumus, lai jūsu apmeklējums būtu drošs:

  • Mēs īpašu uzmanību pievēršam automašīnu tīrīšanai un dezinficēšanai, kā arī papildus tam izmantojam cimdus, kad strādājam ar klientu automašīnām.
  • Pēc katra testa brauciena un servisa apmeklējuma mēs rūpīgi dezinficējam un iztīrām visas automašīnas.
  • Mūsu tirdzniecības pārstāvji nesēžas automašīnā vienlaicīgi ar klientu, bet ietur pienācīgu distanci.

Jūs varat būt pilnībā droši, ka mēs uzņemamies atbildību par infekcijas riska samazināšanu mūsu telpās. Augstākā prioritāte ir sabiedrības, mūsu klientu un darbinieku veselība. Mēs rūpīgi sekojam līdzi situācijai, un esam gatavi īstenot papildu un vēl striktākus pasākumus, ja būs tāda nepieciešamība.

Zemāk piedāvājam iepazīties ar jautājumiem, kuri šobrīd ir svarīgi mūsu klientiem.

Jūs varat būt droši, ka darām visu iespējamo, lai apkalpotu visus mūsu klientus, un mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums radušies saistībā ar šo situāciju.