ID. uzlādes ierīce Volkswagen sienas bloks

Jaunā Volkswagen ID. uzlādes ierīce ir moderns uzlādes risinājums jūsu elektromobiļa uzlādei mājās. Inteliģents, efektīvs un inovatīvs. Apskatiet to pats. 

Cilvēks tuvojas Volkswagen sienas blokam un ID.3.

Uzpildes stacija jūsu mājām

Ar šo elektromobilitāte tiks padarīta vēl ērtāka: vienkārši atbrauciet mājās, pieslēdziet savu elektromobili un atslābinieties – un tad, enerģijas pilni, uzsāciet jaunu dienu. Izmantojot nākotnes iespējas jau šodien. Individuāla un praktiska. Ar visām priekšrocībām un funkcijām mūsu ID. uzlādes ierīces modeļi piedāvā tieši vajadzībo uzlādes risinājumu jūsu mājām un jūsu vajadzībām.

Īss uzlādes laiks. Ilgs braukšanas prieks

Ar ID. uzlādes ierīci jūsu automobili var uzlādēt līdz pat astoņām reizēm ātrāk nekā no elektrības rozetes. Ar 7,2 kW uzlādes jaudu jūsu ID.3 tiek pilnībā uzlādēts burtiski vienas nakts laikā, un ar 11 kW – mazliet vairāk nekā sešu stundu laikā.

Vīrietis mājās uzlādē savu ID.3, izmantojot ID. uzlādes ierīci.

Komforts, izmantojot savienojamību

Izmantojot ID. uzlādes ierīci, jūs varat uzlādēt visus šā brīža un nākotnes Volkswagen, kā arī citu ražotāju elektromobiļus ar 2. tipa savienotāju. Uzlādes kabelis ir pastāvīgi pievienots uzlādes stacijai, tādējādi nav nepieciešams meklēt, atšķetināt un noglabāt vadu, kas nozīmē vēl vienu papildu ērtību.

Piekļuves ierobežojums, lai sniegtu lielāku drošību

Jūs pats izlemjat, kam tiks atļauts izmantot jūsu ID uzlādes ierīci. Jūs varat izvēlēties uzlādējamos automobiļus un bloķēt vai atbloķēt sienas bloku, izmantojot RFID vai lietotni.

Ideāli savienots

ID. Charger, tiek savienots ar internetu, izmantojot WiFi, Ethernet vai LTE, ieskaitot datu paketi.
Izmantojot lietotni We Connect, jūs vienmēr varat piekļūt savam sienas blokam viedtālrunī, lai varētu to pārvaldīt, kontrolēt uzlādi un veikt daudz citu darbību.

Viegls elektrības izmaksu aprēķins

Izmantojot MID sertificētu elektrības skaitītāju, ID. izlādes ierīce ir ideāli piemērota ikvienam, kam nepieciešams precīzs un individuāls strāvas mērījums, piemēram, uzņēmumu automobiļu vadītājiem.

Pievilcīga cena un veiktspēja

Mūsu ID. uzlādes ierīču modeļi ļauj jums uzlādēt elektromobili ātrāk un ērtāk, vienlaikus piedāvājot pievilcīgas cenas. 

Viena ID. uzlādes ierīce. Trīs varianti

Sākuma līmeņa modelis

 • Augsta kvalitāte, Volkswagen dizains
 • Uzlādes jauda līdz 11 kW AC (3-fāzu)
 • Fiksētā uzlādes kabeļa garums līdz 4,5 m
 • Integrēts ķēdes pārtraucējs
 • Savietojams ar pārslodzes aizsardzības aprīkojumu

Ideāls savienojums:
Internets un ID. uzlādes ierīce

Atkarībā no modeļa varianta ID. uzlādes ierīce var sniegt jums noderīgu informāciju reāllaikā – tieši uz jūsu viedtālruni, izmantojot lietotni.

WiFi/Ethernet

ID. uzlādes ierīces standartaprīkojumā ir iestrādāta tiešsaistes funkcija, un to iespējams pieslēgt internetam no jūsu mājām, izmantojot WiFi vai Ethernet (LAN).

LTE

Mūsu uzlādes stacija arī ir savietojama ar LTE-capable. Minētā papildu iespēja nodrošina optimālu saziņu starp sienas bloku un lietotni –
iekļauts neierobežots datu apjoms.

LTE ar MID elektrības skaitītāju

ID. Uzlādes ierīce uztur saziņu, izmantojot LTE, jaunāko mobilo tālruņu standartu. Iebūvētais MID elektrības skaitītājs arī nodrošina caurskatāmību, piemēram, uzņēmumu autovadītājiem un viņu darba devējiem.

Vienkārši un ērti:
mūsu uzstādīšanas pakalpojums

Vēlaties uzlādes staciju izmantošanai mājās? Viss, kas jums jādara, ir jāizvēlas mūsu uzstādīšanas pakalpojums, un pēc tam jūs varēsiet atzvelties un atslābināties.

Pilnīgas bezrūpības pakete

Izmantojot papildus pieejamo uzstādīšanas pakalpojumu, ko veic un kam garantiju nodrošina mūsu meitasuzņēmums Elli, jūs varat būt droši par profesionālu eksperta līmeņa padomu, kā arī jūsu ID. uzlādes ierīces uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā. Uzstādīšanas pakete ietver šādus pakalpojumus:

 • Personīgā pārbaude mājās
 • Reģistrācija pie izplatīšanas tīkla operatora
 • Uzstādīšana un nodošana ekspluatācijā
 • Līdz 15 metru garš kabelis
 • Līdz divām atverēm sienā
 • Diferenciālās strāvas un līnijas aizsardzība

Paketē nav ietverti:

 • Rakšanas un zemes darbi
 • Drošinātāju kārbas paplašināšana

Ja vēlaties izmantot mūsu uzstādīšanas pakalpojumus, iesakām veikt mūsu bezmaksas tiešsaistes priekšpārbaudi. Tikai ar dažiem klikšķiem, jūs varat noskaidrot, vai jūsu mājās vispār ir iespējams uzstādīt uzlādes staciju.

Tiek uzstādīts Volkswagen sienas bloks.

Uzstādīšana bez sarežģījumiem

Vissvarīgākais saistībā ar Volkswagen uzstādīšanas pakalpojumu: tiklīdz esam vienojušies, jums vairs ne par ko nav jāuztraucas. mēs nodrošinām visu, kas nepieciešams, lai sniegtu uzstādīšanas pakalpojumu. No eksperta līmeņa zināšanām līdz drošības slēdžiem un kabeļiem. 

Vispirmām kārtām, mēs personīgi veicam mājas pārbaudi. Jo drošība ir drošība. Pēc tam mēs kopā ar jums noskatām piemērotu vietu ID. uzlādes ierīces uzstādīšanai, uzstādām to un palaižam ekspluatācijā. Visbeidzot, mēs notestējam uzlādes staciju, izmantojot jūsu elektromobili vai arī testēšanas ierīci, ja jums vēl nav elektromobiļa. Mūsu darbs nav paveikts līdz brīdim, kad elektrība plūst un jūsu automobilis tiek pienācīgi uzlādēts. 

Starp citu: Mūsu ID. uzlādes ierīces ir oglekļa ziņā neitrāli un sabalansēti produkti. Un ar meitasuzņēmuma Elli palīdzību mēs arī piedāvājam jums mājas elektrības tarifu, izmantojot 100% atjaunojamu enerģiju. Lai arī mājās jūs dzīvotu zaļi.