Efektīva un ilgtspējīga: ID.3 bremžu sistēma

ID.3 sistēma piedāvā bezrūpīgu braukšanu gandrīz jebkurā ceļojumā. Tas iespējams, pateicoties bremžu sistēmai ar modernu integrētu bremžu cilindru uz aizmugurējās ass. Uzziniet vairāk par priekšrocībām šeit.

ID.3 ilustrācija, bremžu cilindra komponenti ir izcelti.

ID.3 ir radīts, balstoties uz modulāro elektriskās braukšanas matricu (MEB). Šī inovatīvā transportlīdzekļu platforma ir izstrādāta elektriskajiem transportlīdzekļiem un nodrošina elektrisko tehnoloģiju piedāvāto īpaši efektīvu iespēju izmantošanu. Viens no piemēriem ir šī bremžu sistēma, kurā pretēji klasiskajiem transportlīdzekļiem ar iekšdedzes dzinēju ID.3 ātruma samazināšanai izmanto ne tikai priekšējās un aizmugurējās bremzes, bet arī papildu elementu: rekuperāciju.

Bremžu sistēma ID.3
ID.3 bremžu sistēma

Enerģijas atgūšana aizsargā bremzes

Rekuperācija pārvērš kinētisko enerģiju, kas tiek radīta bremzēšanas laikā, par elektrisko enerģiju. Tas būtiski samazina bremzēšanas ceļu, un, tā kā lielākā daļa bremzēšanas enerģijas netiek nodota bremzēšanas iekārtām, tiek samazināts to nolietojums Bremzēšanas enerģijas rekuperācija ļauj izmantot arī ļoti modernus bremžu cilindrus uz aizmugurējās ass. Turklāt ID.3 ir aprīkota ar tradicionālajiem bremžu klučiem priekšpusē.

Energy recovery through recuperation
Enerģijas atgūšana ar rekuperācijas palīdzību

Forma seko funkcijai: bremžu cilindrs

Bremžu cilindrs tā nosaukts tā slēgtās cilindriskās formas dēļ, kas veiksmīgi aizsargā bremžu komponentus pret aukstumu, mitrumu un rūsu. Turklāt tas neveic atlikušos bremzēšanas griezes momentus, kas samazina tā patērēto enerģiju. Tāpat cilindrs atbilst vides aizsardzības prasībām, jo bremžu putekļi nevar izkļūt ārpusē slēgtās sistēmas dēļ, tādējādi efektīvi samazinot daļiņu radīto piesārņojumu.

28 x 52 cm drum brake (11 inches) including light brake drum
28 x 52 cm bremžu cilindrs (11 colas), tostarp vieglais bremžu cilindrs

Trīs komponenti — daudz priekšrocību

ID.3 bremžu sistēma pagarina pārbaužu veikšanas intervālus līdz diviem gadiem, pateicoties tās enerģijas taupīšanas un ilgtspējības priekšrocībām.Taču būtiskākais ir šīs sistēmas inovatīvā konstukcija, kas ļauj viegli bremzēt ar spēcīgu kavējuma efektu un nodrošina būtisku efektivitātes un mobilitātes paaugstināšanos, izmantojot trīs komponentus.