Ar Volkswagen Classic rezerves daļām jūsu klasiskais automobilis vienmēr būs vislabākajā kārtībā 

Ar Volkswagen Classic rezerves daļām jūsu klasiskais automobilis vienmēr būs vislabākajā kārtībā 

Volkswagen rezerves daļas klasiskajiem automobiļiem, kā arī jaunākiem modeļiem: mūsu Classic rezerves daļu klāsts ietver 60 000 dažādu daļu, sākot ar 20. gadsimta piecdesmito gadu skrūvēm un beidzot ar 21. gadsimta pirmās desmitgades spārniem. Protams, visas rezerves daļas izceļas ar savu oriģinālo kvalitāti. 

Jūsu Volkswagen joprojām ir aktuāls 

Gan Beetle un Bus, gan Golf: izmantojot mūsu Classic rezerves daļas, jūsu Volkswagen nekad nezaudēs savu oriģinalitāti. Mēs uzglabājam rezerves daļas arī ilgu laiku pēc modeļa ražošanas pārtraukšanas, jo kvalitāte ļauj braukt ilgāk un tālāk. 

Jūsu ieguvumi 

  • Kvalitāte:
    Volkswagen Genuine Classic rezerves daļas ir ražotas un testētas atbilstoši mūsu striktajiem kvalitātes standartiem, tādējādi garantējot nemainīgu un izcilu kvalitāti.  
  • Tradīcijas:
    ģimenes brīvdienas Itālijā, jūsu pirmais automobilis vai izbraukums uz klubu – ar Volkswagen piedzīvots tik daudz. Un tas vienmēr ir bijis ar jums. Mūsu Classic rezerves daļas palīdz saglabāt šī atmiņas, kā arī radīt jaunas. 
  • Aizrautība:
    jūsu Volkswagen nav tikai automobilis. Tas ir jūsu draugs uz mūžu. Mēs lepojamies ar savu aizrautību, jo tā ir tikpat svarīga kā inovācija, nākotnes redzējums, tehniskā meistarība un efektivitāte.