VW service employee replaces a brake disc: our Volkswagen Genuine Parts®

Ar Volkswagen Genuine Parts® jūs vienmēr pieņemsiet pareizo lēmumu 

Lieliska kvalitāte un atbilstība jūsu modelim: ar oriģinālajām rezerves daļām jūsu Volkswagen saglabās 100% oriģinalitāti arī pēc remonta vai apkopes darbiem. 

Replacement part: VW service employee changes a brake disc in a yellow VW
A black VW from above with Economy Parts drives on the road

Economy rezerves daļas 

Vai jūs braucat ar automobili, kas ir vecāks par pieciem gadiem? Mūsu Economy klāstā ir ietvertas apkopes laikā maināmās un nodilumam pakļautās rezerves daļas, kas, protams, izceļas ar kvalitāti un nevainojamu funkcionalitāti. Volkswagen Economy rezerves daļas ir izdevīgs risinājums, ja nepieciešams remonts. 

A man checks the oil level of his older red Golf GTI with Classic Parts

Classic rezerves daļas 

Kvalitāte ļauj braukt ilgāk un tālāk: Classic rezerves daļu klāstā atradīsit vecākiem Volkswagen modeļiem paredzētas rezerves daļas. Kvalitātes garantija un draudzīgas cenas parūpēsies par to, lai jūsu automobilis vienmēr ir vislabākajā stāvoklī, lai arī cik vecs tas būtu. 

Volkswagen Exchange Parts are reconditioned parts of older VW

Exchange rezerves daļas 

Utilizējiet nolietotās daļas pie mums, un jūs saņemsit oriģinālas Exchange rezerves daļas. Šajā procesā mēs pievēršam uzmanību tam, lai piedāvātās daļas atbilstu konkrētā automobiļa kvalitātei un būtu izdevīgas. Izmantojot mūsu Exchange rezerves daļas, jūs ietaupīsit līdz 40%. 

A silver VW New Beetle with Volkswagen Genuine Body Parts

Virsbūve un virsbūves krāsas 

Volkswagen Genuine virsbūves rezerves daļas ir jūsu automobiļa pamats. Tās pasargā gan jūs, gan jūsu pasažierus no apkārtējās vides ietekmes, kā arī negadījumu laikā. Lai pārliecinātos, ka Volkswagen izskatās kā jauns pat pēc nepatīkama skrāpējuma, mūsu piedāvātā oriģinālā krāsa būs tieši tas, kas vajadzīgs. 

A man drives in his red VW and is looking through the windscreen

Stikli, apgaismojums un redzamība 

Mūsu Genuine rezerves daļas garantē lielisku redzamību. Atrodoties uz ceļa, redzēt un būt redzamam ir ļoti svarīgi. Pateicoties Volkswagen Genuine stikliem, vējstikla tīrītāju slotiņām un gaismām, jūs visu redzēsit pavisam skaidri. 

Volkswagen Genuine Lead-calcium Starter Battery

Enerģija jūsu Volkswagen 

Piemēroti gan Tiguan 1 un Golf 5, gan Passat B6 un B7: mūsu piedāvātie startera akumulatori nodrošina katram modelim nepieciešamo enerģijas daudzumu. Akumulatori garantē visu braukšanai nepieciešamo funkciju un sistēmu darbību, sākot ar dzinēja iedarbināšanu un start/stop sistēmas aktivizāciju un beidzot ar papildu apsildi un radio. Pieejami visiem Volkswagen modeļiem. 

Bremzes neliks vilties pat bīstamās situācijās 

Radītas jūsu Volkswagen 

Mūsu oriģinālās bremzes mijiedarbojas ar bremzēšanas sistēmu, tādējādi nodrošinot kvalitāti, kas ievērojami pārsniedz noteikto bremzēšanas standartu ECE-R90. 

Volkswagen Genuine Brake with braking standard ECE-R90

Bremzes 

Mūsu bremzes tiek pielāgotas atbilstoši dzinēja jaudai, transportlīdzekļa masai un jūsu modeļa maksimālajam ātrumam. Jūsu ieguvumi: ilgs darbmūžs, ērta bremzēšana un minimāls nodilums. 

Jūsu ieguvumi 

 • Uzlabota drošība:
  pateicoties samazinātam bremzēšanas ceļa garumam. 
 • Nevainojama atbilstība:
  izstrādātas jūsu Volkswagen un pielāgotas tā masai, veiktspējai un maksimālajam ātrumam. 
 • Izturīgākas:
  tas pierādīts visaptverošos praktiskajos testos, pakļaujot bremzes dažādu laikapstākļu iedarbībai un veicot vairāk nekā 1000 secīgu bremzēšanas darbību, izmantojot rokas bremzi. 

Dzinējs ir jūsu Volkswagen sirds 

Izmantojiet oriģinālās zobsiksnas un aizdedzes sveces, lai jūsu Volkswagen darbotos vēl labāk 

Dzinējiem nepieciešamas zobsiksnas, kas ražotas no izturīga materiāla. Oriģinālās zobsiksnas kalpo ilgāk un ir pietiekami elastīgas, lai pašas pielāgotos un garantētu pastāvīgu spriegumu. Un kā ar aizdedzes svecēm? Mēs esam pārliecinājušies, ka tās ir uzticamas, garantē optimālu degšanu un nepārkarst, tādējādi nodrošinot vienmērīgu dzinēja darbību un mazāku degvielas patēriņu. 

Volkswagen Genuine Engine in cross section

Dzinējs 

Nepieļaujiet dzinēja bojājumus, ko var radīt neatbilstošu zīmolu produktu izmantošana, un lietojiet tikai pārbaudītas kvalitātes produktus. Dzinējos un pārnesumkārbās vienmēr ieteicams izmantot oriģinālās aizdedzes sveces, zobsiksnu, smērvielas, dzesēšanas šķidrumu un citus produktus. 

Jūsu ieguvumi 

 • Zobsiksna ir izturīga un saglabā formu:
  tā veidota no stikla šķiedras, sintētiskām šķiedrām un nodilumizturīga pārklājuma. Zobsiksnai nekaitē pat ļoti augsta temperatūra, un to iespējams lietot līdz 360 000 km. 
 • Aizdedzes sveces garantē labāku darbību un mazāku degvielas patēriņu:
  pateicoties vienmērīgai dzinēja darbībai un pārdomātam aizdedzes sveču izvietojumam sadegšanas kamerā. 
 • Nevainojama atbilstība:
  mūsu oriģinālās rezerves daļas ir īpaši izstrādātas jūsu Volkswagen dzinējam. 

Jūsu Volkswagen zobsiksna: BUJ 

Ja vēlaties iegūt informāciju par oriģinālo zobsiksnu, iesakām skatīt BUJ sadaļu.  

VW service employee holds four Volkswagen Genuine Spark Plugs in his hand

Jūsu Volkswagen aizdedzes sveces: BUJ 

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par aizdedzes svecēm? Nekādu problēmu, jo vajadzīgās atbildes atradīsit šeit! 

Aizsardzība pret netīrumiem, kaitīgām vielām un piesārņotājiem