An Economy Service employee stands next to a blue Volkswagen Tiguan

Izcila servisa kvalitāte par zemu cenu: Volkswagen Ekonomiskais serviss 5+

Serviss Volkswagen automobiļiem, kas vecāki par 5 gadiem. Cenas ir īpaši izstrādātas jūsu automobilim, turklāt tās ir maciņam draudzīgas. Šajā lapā aprakstīsim servisa priekšrocības, piedāvātos pakalpojumus un īpašos piedāvājumus, kā arī jūs varēsiet atrast tuvāko Volkswagen servisu.

Īss mūsu Ekonomiskā servisa 5+ apraksts

Volkswagen Ekonomiskais 5+ serviss nodrošina jums daudzpusīgu pakalpojumu klāstu, kas piemērots jūsu automobiļa tirgus vērtībai un iekļauj izcilu rezerves daļu kvalitāti. Pateicoties mūsu ekspertu zināšanām, Volkswagen rezerves daļām un daudzu gadu pieredzei, mūsu pakalpojumi ir veidoti tā, lai tie būtu ideāli piemēroti jūsu automobilim un mēs tos varētu piedāvāt jebkurā jomā. Jūs kopā ar savu Volkswagen servisu kopā izlemjat, kuri pakalpojumi un rezerves daļas ir jūsu vajadzībām visatbilstošākie: oriģinālās Volkswagen rezerves daļas®, mūsu Economy vai atjaunotās rezerves daļas. Un, protams, uz tām visām attiecas likumā noteiktā 2 gadu garantija.

A VW Economy Service employee in a workshop

Daudz ieguvumu – mazas izmaksas

Atklājiet Ekonomiskā servisa 5+ sniegtās priekšrocības:

  • Piemērots jūsu automobiļa pašreizējai tirgus vērtībai:
    Kopā ar izcilu pakalpojumu kvalitāti un Volkswagen ekspertu pieredzi
  • Augstākās kvalitātes rezerves daļas pieejamas izdevīgāk:
    Pie mums jūs varat iegādāties Volkswagen oriģinālos aksesuārus, kā arī augstākās kvalitātes oriģinālās Volkswagen rezerves daļas® un alternatīvas, kas atspoguļo pašreizējo tirgus vērtību, piemēram, Economy vai atjaunotās rezerves daļas
  • Uz klientu vērsta apkalpošana:
    Mūsu serviss ir tepat līdzās - vienkārši noklikšķiniet uz  “Atrast servisu”.

Atrodiet savu Ekonomisko servisu 5+

Vienkārši brauciet ciemos. Jūsu izvēlētais serviss priecāsies palīdzēt.

Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver pārbaudes un pakalpojumus, izdevīgas rezerves daļas un aksesuārus, remontus un dilstošo detaļu nomaiņu, kas atbilstoši jūsu automobiļa tirgus vērtībai. Ekonomiskajā servisā 5+ pieejami šādi pakalpojumi:

BUJ – Biežāk uzdotie jautājumi

Nav svarīgi, kāds ir jautājums, mēs esam tepat līdzās, lai jums palīdzētu un sniegtu ieteikumus. Pateicoties mūsu pieredzei un zināšanām, mums ir dažādi padomi, lai jūs vienmēr būtu kustībā. Kā arī mums ir vissvarīgākās atbildes uz jebkuru jautājumu par Volkswagen Ekonomisko servisu 5+.