Kas nepieciešams,
lai varētu izmantot Car-Net

Prasības1

Car-Net navigācijas sistēmas Discover Media, Discover Pro un Composition Media.
2
2.
Attēlā ir parādītas jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas; pakalpojumi ir pieejami arī vecāku paaudžu sistēmās

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumus Guide & Inform, Volkswagen automašīnā ir nepieciešama navigācijas sistēma. Šādas sistēmas ir „Discover Media” un „Discover Pro”, kā arī Touareg automašīnās pieejamā „Innovision Cockpit”.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumu paketi „Security & Service”, ir nepieciešams tikai ārkārtas zvanu pakalpojums, un, tāpat kā „App-Connect”, šiem pakalpojumiem var neierobežoti piekļūt, ja ir uzstādīts radio „Composition Media”.

Kopā ar navigācijas sistēmu „Discover Pro” mēs iesakām arī tālruņa saskarni „Business”, kas ļauj izveidot WLAN tīklāju jūsu Volkswagen automašīnā. Tādējādi gan jūs, gan pasažieri varēsiet izmantot daudzveidīgās Car-Net funkcijas.

Daudzus pakalpojumus iespējams pārvaldīt viedtālrunī, izmantojot Volkswagen lietotni. Savienojot viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, var nodrošināt piekļuvi internetam, kas ir nepieciešama Car-Net izmantošanai. Atsevišķām funkcijām ir nepieciešami arī automašīnā esošie tehniskie komponenti, piem., pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma pakalpojumam „Tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma”.

Atkarībā no automašīnas ir pieejamas dažādas pakalpojumu paketes, ko varat iegādāties Volkswagen lietotnē vai jūsu personīgajā myVolkswagen klienta sadaļāAtver ārējo saiti (ja neesat to paveicis, iegādājoties savu Volkswagen automašīnu). Ja ir izpildītas tehniskās prasības, jums nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, ko var ātri izveidot.

  • Navigācijas sistēma „Discover Media”, „Discover Premium” vai „Discover Pro”
  • Radio sistēma „Composition Media” (ierobežoti)
  • Android™ vai iPhone® viedtālrunis ar interneta pieslēgumu
  • Car-Net pakalpojumu pakete
  • Volkswagen ID lietotāja konts
Pieteikties myVolkswagen lietotāja sadaļā

Lai ērti un jebkurā vietā varētu izmantot mobilos tiešsaistes pakalpojumus, ar savu Volkswagen ID piesakieties myVolkswagen lietotāja sadaļāAtver ārējo saiti vai Volkswagen lietotnē un pēc tam reģistrējiet savu automašīnu. Ja jums vēl nav izveidots Volkswagen ID, jums soli pa solim tiks parādīts reģistrācijas process.

Lietošana ar Volkswagen lietotni un myVolkswagen

Vīrietis sēž Volkswagen automašīnā un skatās savā mobilajā tālrunī

Noteiktas Car-Net pakalpojumu funkcijas pēc reģistrācijas varēsiet skatīt un pārvaldīt savā myVolkswagen klienta sadaļā vai Volkswagen  lietotnē savā mobilajā ierīcē. Lejupielādējiet lietotni šeit:

Lejupielādējiet veikalā App StoreAtver ārējo saiti

Lejupielādējiet vietnē Google PlayAtver ārējo saiti

Tas arī varētu jūs interesēt

Šādi Jūs mierīgāk pavadīsiet dienu. Ar Car-Net tiešsaistes pakalpojumiem.

Šeit Jūs uzzināsiet kā savienojamība padara Jūsu dzīvi vienkāršāku. 

Vai jums ir jautājumi? Ātras atbildes vai personīgu konsultāciju par mūsu digitālajiem pakalpojumiem atradīsiet šeit.

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot Car Net pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums jāpiesakās ar lietotāja vārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs līgums. Lai varētu pakalpojumus izmantot visu darbības laiku, jums 90 dienu laikā pēc automašīnas nodošanas ir jāreģistrē automašīna portālā www.myvolkswagen.net vai lietotnē Volkswagen” (pieejama App Store un Google Play Store). Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Car-Net mobilo tiešsaistes pakalpojumu „Guide & Inform” izmantošana ir iespējama tikai ar papildaprīkojumu Discover Media un Discover Pro. Papildus nepieciešama mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu (piem., viedtālrunis), kas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Alternatīvi ar opciju telefona interfeiss „Business” savienojumā ar navigācijas sistēmu Discover Pro var izmantot mobilo tālruni ar tālvadības SIM Access Profile (rSAP) vai ar SIM karti ar telefonijas un datu plānu. Car-Net pakalpojumi ir pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Ņemot vērā to, ka, lietojot Car-Net pakalpojumus, datu apjoms var būt liels, iesakām vienoties ar savu mobilo sakaru operatoru par fiksētu datu pārraides tarifu. Lai varētu izmantot bezmaksas Volkswagen lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Car-Net pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts. Šie pakalpojumi ir pieejami attiecīgi nolīgtajā līguma darbības termiņa laikā un līguma darbības laikā to saturs var mainīties. Plašāku informāciju par Car-Net varat atrast vietnē connect.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen partnera, savukārt informāciju par mobilo sakaru tarifiem – pie mobilo sakaru operatora.