Kas nepieciešams,
lai varētu izmantot Car-Net

Prasības1

Car-Net navigācijas sistēmas Discover Media, Discover Pro un Composition Media.
2
2.
Attēlā ir parādītas jaunās paaudzes informācijas un izklaides sistēmas; pakalpojumi ir pieejami arī vecāku paaudžu sistēmās

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumus Guide & Inform, Volkswagen automašīnā ir nepieciešama navigācijas sistēma. Šādas sistēmas ir „Discover Media” un „Discover Pro”, kā arī Touareg automašīnās pieejamā „Innovision Cockpit”.

Lai izmantotu Car-Net pakalpojumu paketi „Security & Service”, ir nepieciešams tikai ārkārtas zvanu pakalpojums, un, tāpat kā „App-Connect”, šiem pakalpojumiem var neierobežoti piekļūt, ja ir uzstādīts radio „Composition Media”.

Kopā ar navigācijas sistēmu „Discover Pro” mēs iesakām arī tālruņa saskarni „Business”, kas ļauj izveidot WLAN tīklāju jūsu Volkswagen automašīnā. Tādējādi gan jūs, gan pasažieri varēsiet izmantot daudzveidīgās Car-Net funkcijas.

Daudzus pakalpojumus iespējams pārvaldīt viedtālrunī, izmantojot We Connect lietotni. Savienojot viedtālruni ar informācijas un izklaides sistēmu, var nodrošināt piekļuvi internetam, kas ir nepieciešama Car-Net izmantošanai. Atsevišķām funkcijām ir nepieciešami arī automašīnā esošie tehniskie komponenti, piem., pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma pakalpojumam „Tiešsaistes pretaizdzīšanas signalizācijas sistēma”.

Atkarībā no automašīnas ir pieejamas dažādas pakalpojumu paketes, ko varat iegādāties We Connect lietotnē vai jūsu personīgajā myVolkswagen klienta sadaļāAtver ārējo saiti (ja neesat to paveicis, iegādājoties savu Volkswagen automašīnu). Ja ir izpildītas tehniskās prasības, jums nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, ko var ātri izveidot.

  • - Navigācijas sistēma „Discover Media”, „Discover Premium” vai „Discover Pro”
  • - Radio sistēma „Composition Media” (ierobežoti)
  • - Android™ vai iPhone® viedtālrunis ar interneta pieslēgumu
  • - Car-Net pakalpojumu pakete
  • - Volkswagen ID lietotāja konts