Touareg un Car-Net
1

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Visa Car-Net pasaule jūsu Touareg automašīnā

Integrēts savienojums. Touareg.

Internets un digitālie pakalpojumi ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves daļu, un kādēļ lai tie nebūtu pieejami arī automašīnā? Touareg automašīnās sērijveidā pēc aktivizācijas var izmantot Car-Net mobilos tiešsaistes pakalpojumus, kas pieejami jaunā līmenī: maksimālā savienojamība.

Car-Net priekšnoteikumi

Bez raizēm ikdienas gaitās

Ar Car-Net labāk un ātrāk uzzināsiet jaunumus. Mierīgi un ērti nokļūstiet galamērķī, sekojot navigācijas norādēm, kas pielāgotas faktiskajai situācijai uz ceļa. Lieciet brauciena laikā nolasīt ziņas, izmantojiet tīmekļa radio, lai klausītos mīļāko radiostaciju arī ārpus apraides zonas, un netērējiet laiku stāvvietas meklēšanai — saņemiet navigācijas norādes tieši uz brīvu vietu daudzstāvu autostāvvietā vai galamērķa oficiālajā stāvlaukumā. 

Guide & Inform Premium

Meklējiet aizraujošas vietas Jūsu apkārtnē, saņemiet jaunāko satiksmes informāciju tieši no interneta, un izmantojiet vēl citas šī pakalpojuma priekšrocības. Touareg ekskluzīvajā “Guide & Inform Premium” paketē jaunie interneta radio un hibrīda radio pakalpojumi nodrošina transportlīdzeklim neierobežotu izklaidi.  Pateicoties tiešsaistes maršruta aprēķinam, 3D pilsētas skatam atlasītās pilsētās, satelītu kartēm un papildu materiāliem tiešsaistes atjauninājumos, navigācija kļūst vēl viedāka un skaidrāka. Tagad varat ne tikai skatīt jaunākās ziņas, bet arī tās noklausīties.

Bezgalīgas izklaides iespējas

Izmantojot tīmekļa radio, jebkurā vietā varēsiet piekļūt mīļākajām radiostacijām un aplādēm. Ja izmantosiet parasto radiouztvērēju un izbrauksiet ārpus apraides zonas, hibrīdradio funkcija automātiski pārslēgs no virszemes apraides uz straumēšanu no interneta. Un jūsu iecienītākā stacija turpina darboties.
Lai izbaudītu tīmekļa radio un hibrīdradio funkcijas, jāizmanto savs datu savienojums.