Skats no sāniem uz zilu VW ID.4, divi cilvēki sarunājas, priekšplānā redzama VW ID.3 aizmugure
1,4

Mobilā drošība jūsu rīcībā

2.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 19,3–16,4; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.
3.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,3–15,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejamas tikai patēriņa un izmešu vērtības saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Mobilā drošība jūsu rīcībā

Vai jums uz ceļa rodas riepas bojājums? Aktivizējiet avārijas zvanu5, palīdzība jau ir ceļā. Pat tad, ja jūsu elektriskā automašīna reģistrē nelaimes gadījumu, par jums parūpēsies. Mobilā drošība var būt tik ērta.

Ārkārtas palīdzības izsaukuma pakalpojums jūsu ID. 

Ja jūsu ID reģistrē nopietnāku negadījumu, ārkārtas palīdzības izsaukuma sistēma eCall, kas ir nepieciešama Eiropas Savienībā, automātiski izsauc palīdzību, bet visi svarīgie dati tiek nosūtīti uz tuvāko glābšanas centru. Jūs varat arī izmantot SOS pogu savā automašīnā, lai manuāli veiktu ārkārtas palīdzības izsaukumu. Pēc tam jūs personīgi palīdzēs zvanu centrs5. Jūs varat izmantot šo pakalpojumu arī tad, ja neesat aktivizējis We Connect. Tādējādi nopietnā situācijā būsiet labās rokās.

Skats no apakšas uz VW ID.4 kontrolpulti ar panorāmas stikla jumtu, vīrietis vadītāja sēdeklī izmanto jumta konsoles vadības elementus
Skats caur VW ID.3 sānu logu uz sievieti, kura lieto viedtālruni

Avārijas zvans jūsu ID. 

Avārijas gadījumā jūs savā ID. jebkurā brīdī varat aktivizēt palīdzību avārijas gadījumā5. Un tas ir iespējams daudzās Eiropas valstīs. Nospiežot pogu jūs automātiski tiksiet savienots ar zvanu centru, kas var jums palīdzēt ar konkrētiem darbības ieteikumiem vai nosūtīt jums Volkswagen servisa transportlīdzekli. Ja esat noslēdzis We Connect līgumu, jūsu automašīnas dati tiks pārsūtīti automātiski.

6.
Mobilie tiešsaistes pakalpojumi We Connect izmanto 2G/3G/LTE mobilo sakaru tīklus. Tīklu operatori pakāpeniski atslēdz 2G/3G mobilo sakaru tīklus, sākot no 2020. gada. No šī brīža var rasties mobilo tiešsaistes pakalpojumu kvalitātes ierobežojumi.

Travel Assist ar anonīmajiem datiem jūsu ID. 

Papildaprīkojumā palīgsistēma Travel Assist ar anonīmajiem datiem7 var pastāvīgi vadīt jūsu ID. brauktuves vidū vai pa jūsu vēlamo līniju, vienlaikus automātiski saglabājot noteikto maksimālo braukšanas ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošiem transportlīdzekļiem8. Turklāt Travel Assist uzrauga apkārtējo satiksmi, lai palīdzētu jums mainīt braukšanas joslas uz šosejas. Apvienojumā ar We Connect un atbilstošu papildu vienošanos par anonīmajiem datiem ir iespējama arī lietošana uz ceļiem ar tikai vienu joslu.9

VW ID.5 braukšanas palīgsistēmas Travel Assist shematisks attēlojums
4,10
10.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 18,4–16,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejami tikai patēriņa un izmešu lielumi saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

Tas arī varētu jūs interesēt