Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1

We Connect Start
savieno jūs tīklā, sniedz atbalstu, nogādā jūs galamērķī bez stresa

2.
ID.3 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,5–12,9; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.3 Pro S (4 un 5 durvju): Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 13,7–13,1; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Viedais savienojums ar jūsu Volkswagen ID. automašīnu 

Vai braucat ar modeli no ID. modeļu klāsta? Tādā gadījumā nākotnē ne tikai dosieties ceļā, braucot tikai ar elektrību, bet arī varēsiet izveidot tīkla savienojumu, izmantojot We Connect Start. Izmantojot We Connect Start tiešsaistes pakalpojumus, jūs varat iegūt digitālo asistentu automašīnā, saņemt aktuālāko informāciju par lādēšanas pārvaldību vai satiksmi un lietot izvēlētās funkcijas ar tālvadību viedtālrunī, izmantojot We Connect ID. lietotni.

Pārskats par priekšrocībām:

  • pilnīgs tīkla savienojums un lietošana tiešsaistē
  • iespējama piekļuve daudzām automašīnas funkcijām, izmantojot viedtālruni un We Connect ID. lietotni
  • pirmos trīs gadus iespējams lietot bez maksas

Gatavība startam līdz ar jums

Vai vēlaties pārbaudīt sava ID. modeļa atlikušo nobraucamo attālumu? Ja ID. automašīna ir savienota ar internetu, varat viedtālrunī izmantot We Connect ID. lietotni, lai uzraudzītu akumulatora uzlādes līmenis un atlikušo nobraucamo attālumu, kā arī pārbaudītu, vai uzlādes kabelis ir pievienots. Ja tā ir, uzlādes procesu varat palaist vai apturēt, sēžot uz dīvāna. Pietiek tikai vienu reizi ievadīt izbraukšanas laiku uz darbu, un katru rītu jūs sagaidīs pilnībā uzlādēts ID.  

We Charge

We Charge4 – viegla uzlāde

Ar We Charge varat uzlādēt savu ID. automašīnu vēl ērtāk. Mājās, izmantojot tīklā saslēgtu Wallbox, un, atrodoties ceļā, vairāk nekā 250 000 publiskās uzlādes stacijās visā Eiropā. Jūsu ID. automašīnas informācijas un izklaides sistēmā integrētā In-Car lietotne ir īpaši praktiska. Ar to varat kartē meklēt jūsu pašreizējās atrašanās vietas apkārtnē pieejamās uzlādes stacijas, kā arī sākt navigāciju uz tām – ieskaitot informāciju par pieejamajiem spraudņu veidiem un uzlādes ātrumiem.

Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

Savienojamība

Tīklā ar We Connect ID. lietotni

We Connect ID., lietotne jūsu ID.
5
5.
Attēli var atšķirties

Lejupielādējiet komforta atjauninājumu savai ID. saimei: We Connect ID. lietotne ir savienojumā ar jūsu ID. Volkswagen un visu, kas jums svarīgs. Tādēļ, ka tas pārvērš jūsu viedtālruni tālvadības pultī, ar kuru varat vadīt daudzas derīgas transportlīdzekļa funkcijas. Šādi jūsu ID. vienmēr ir acu priekšā - pat tad, ja nesēžat tajā.

Vienkārša reģistrācija un palaide

Šeit sniedzam skaidrojumu par to, kā dažos soļos aktivizēt We Connect Start un lietot to viedtālrunī.

--:--

Padomi un ieteikumi

We Connect ID. BUJ 

Turklāt varat lejupielādēt aktivizācijas pamācību PDF formātā.

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums

Kontakt

Jums ir jautājumi, idejas vai viedoklis? Tad droši zvaniet.

Mūsu tālruņa numurs 800 - 057 69 (bez maksas no visiem Latvijas tīkliem). Mēs esam sasniedzami visu diennakti. Ja Jūsu operators neatbalsta šo tālruņa numuru, tad zvaniet 6 - 765 22 27.Maksa par zvanu būs atbilstoši jūsu operatora tarifam. Veicot zvanu no ārvalstīm, var būt viesabonēšanas izmaksas.

Labprāt saņemsim Jūsu e-pastu:
weconnect-support@volkswagen.deAtver pasta saiti

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect Start. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect Start līgums. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu We Connect ID. (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. We Connect Start mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, izņemot pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, Eiropas robežās tīkla uztveršanas zonā sedz Volkswagen AG. Lai izmantotu pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Informāciju par cenām, kā arī valstīm, kas nodrošina šo atbalstu, atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs” var izmantot ar mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Tādā gadījumā attiecīgie pakalpojumi būs pieejami tikai mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai ir atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru, un tikai vietās, kur ir attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājums. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai izmantotu bezmaksas We Connect ID. lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto atsevišķo pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no aprīkojuma, automašīnas un valsts. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lai iegūtu informāciju par mobilajiem tarifiem, sazinieties ar mobilo pakalpojumu operatoru.
3.
Balss vadības priekšnoteikums ir 2 vai 3 zonu klimata kontroles sistēma. Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu.
4.
Uzlādes tarifi, uzlādes karte kā arī ID. uzlādes modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums.