Volkswagen savienojamības pakalpojumi
Volkswagen savienojamības pakalpojumi
Volkswagen savienojamības pakalpojumi

Laipni lūdzam Volkswagen savienojamības pakalpojumos

 Kas ir savienojamība?

Izmantojot Volkswagen savienojamības piedāvājumus, digitalizācija atrod ceļu uz jūsu Volkswagen automašīnu, nodrošinot lielāku komfortu, drošību un izklaidi. Savienojot savu transportlīdzekli ar internetu, tiek nodrošināta reāllaika informācija par satiksmi, atgādinājums par nākamo servisa intervālu, straumēšanu un tīmekļa radio vai ātro palīdzību avārijas gadījumā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķu funkciju pieejamība un prasības ir atkarīgas no izvēlētā pakalpojuma. 

We Connect

Nākamās paaudzes mobilie tiešsaistes pakalpojumi. Visās automašīnās ar We Connect funkcionalitāti, piemēram, jaunajā Golf, Passat T-Roc kabriolēt un Arteon, ja vēlaties, jūs vienmēr atrodaties tiešsaistē. Pateicoties iebūvētajai eSIM kartei, jūsu Volkswagen automašīnai jau uzreiz būs interneta pieslēgums.

Car-Net

Car-Net mobilie tiešsaistes pakalpojumi palīdz jums tur nokļūt ātrāk un būt labāk informētiem. Informācija par satiksmi reāllaikā, bezmaksas autostāvvietām un degvielas uzpildes staciju cenām, tas viss ir integrēts navigācijā ar Car-Net "Guide & Inform".
Izmantojot lietotni We Connect, viedtālrunis kā tālvadības pults ar Car-Net " Security & Service" var ērti bloķēt un atbloķēt, durvis un bagāžnieku.

App-Connect

Paplašiniet savu vadības paneli - App Connect ļauj jūsu atlasītās viedtālruņu lietotnes redzēt informācijas un izklaides sistēmas skārienekrānā: Apple CarPlay™, Google Android Auto™ un MirrorLink® - visas trīs inovatīvās tehnoloģijas ir jūsu rīcībā, un tās nodrošina papildu noderīgas un izklaidējošas funkcijas.

Kuri pakalpojumi jums ir pieejami?

Vai jūsu Volkswagen automašīna ir aprīkota ar We Connect vai Car-Net? Vai jūs varat modernizēt to, izmantojot pakalpojumu We Connect Go? Šis ir pirmais nesaistošais ieskats par to, kādi tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami jūsu izvēlētajā transportlīdzeklī.  

Jūsu nākamie soļi

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there