Volkswagen savienojamības pakalpojumi
1
Volkswagen savienojamības pakalpojumi
1
Volkswagen savienojamības pakalpojumi
1

Laipni lūdzam Volkswagen savienojamības pakalpojumos

 Kas ir savienojamība?

Izmantojot Volkswagen savienojamības piedāvājumus, digitalizācija atrod ceļu uz jūsu Volkswagen automašīnu, nodrošinot lielāku komfortu, drošību un izklaidi. Savienojot savu transportlīdzekli ar internetu, tiek nodrošināta reāllaika informācija par satiksmi, atgādinājums par nākamo servisa intervālu, straumēšanu un tīmekļa radio vai ātro palīdzību avārijas gadījumā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķu funkciju pieejamība un prasības ir atkarīgas no izvēlētā pakalpojuma. 

--:--

We Connect un We Connect Start

Nākamās paaudzes mobilie tiešsaistes pakalpojumi. Visās automašīnās, kas sagatavotas We Connect 3, piemēram jaunais Golf, Passat, T-Roc Cabrio, kā arī daudzās citās jaunajās Volkswagen automašīnās, sākot ar 2021. modeļa izlaides gadu, pēc vēlēšanās būs iespējams lietot tiešsaisti. Turklāt, izmantojot ID. Modell, varēs izveidot lielisku savienojumu ar We Connect Start4. Tādēļ ka, pateicoties eSIM kartei, jūsu Volkswagen automašīna jau sākotnēji var izmantot tīmekli.

Car-Net

Car-Net

Car-Net mobilie tiešsaistes pakalpojumi palīdz jums tur nokļūt ātrāk un būt labāk informētiem. Informācija par satiksmi reāllaikā, bezmaksas autostāvvietām un degvielas uzpildes staciju cenām, tas viss ir integrēts navigācijā ar Car-Net "Guide & Inform".
Izmantojot lietotni We Connect, viedtālrunis kā tālvadības pults ar Car-Net " Security & Service" var ērti bloķēt un atbloķēt, durvis un bagāžnieku.5