Car-Net aktivizācija.

Šeit jūs varat uzzināt, kā aktivizēt tiešsaistes mobilos pakalpojumus, izmantojot lietotni We Connect. Citas aktivēšanas iespējas sniedz informācijas un izklaides sistēma jūsu Volkswagen automobilī vai We Connect portāls.

Kā aktivizēt Car-Net

Aktivizējiet Car-Net, izmantojot lietotni We Connect

Aktivizācija, izmantojot lietotni We Connect

Izmantojot viedtālruni, ērti aktivizējiet Volkswagen tiešsaistes mobilos pakalpojumus: We Connect lietotnē varat vienkārši un ātri izveidot lietotāja kontu un izmantot mobilos tiešsaistes pakalpojumus savā transportlīdzeklī.

Šajā rakstiskajā instrukcijā mēs parādīsim jums nepieciešamos individuālos soļus.

Aktivizējiet Car-Net, izmantojot savas Volkswagen automašīnas informācijas un izklaides sistēmu.

Aktivizācija, izmantojot jūsu informācijas un izklaides sistēmu

Vai jūsu Volkswagen ir Car-Net pakalpojumu plāns “Guide & Inform”? Tad jūs varat arī ātri un ērti aktivizēt mūsu tiešsaistes pakalpojumus novietotajā transportlīdzeklī, izmantojot savu informācijas un izklaides sistēmu. Šajā rakstveida pamācībā mēs jūs izvedīsim cauri aktivēšanas procesam.

Aktivizējiet Car-Net, izmantojot portālu.

Aktivizācija, izmantojot portālu

Vai vēlaties ierīkot Car-Net no mājām? Nekādu problēmu! Izmantojiet mājas datoru vai planšetdatoru un piekļūstiet Car-Net pakalpojumu plašajam klāstam.

Izveidojiet interneta savienojumu

Lai izmantotu visas tiešsaistes mobilo pakalpojumu priekšrocības, jums transportlīdzeklī ir nepieciešama aktīva Car-Net licence un interneta savienojums. Atkarībā no aprīkojuma ir pieejamas dažādas iespējas. Tās ir paskaidrotas šajā videoklipā, kā arī tajā tiek parādītas veicamās darbības.

Ja vēlaties vēlreiz izlasīt norādījumus, tālāk varat lejupielādēt rakstveida pamācību.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there