ID. 3, izmantojot We Charge veikt uzlādi ir vienkārši
2,3

Vienkārši veiciet uzlādi jebkurā vietā - izmantojot We Charge

Ar We Charge jūs varat uzlādēt savu elektrisko Volkswagen vēl ērtāk. Mājās, izmantojot tīklā saslēgtu Wallbox, un atrodoties ceļā, vairāk nekā 200 000 publisku uzlādes punktu visā Eiropā. Vienkārši ar karti. Viss vienā lietotnē.

1.
Elektroenerģijas patēriņš, kWh/100 km: 15,4–13,1 (kombinētais); CO2 izmeši, kombinēti, g/km: 0; efektivitātes klase: A+

Ar We Charge jūs varat uzlādēt savu elektrisko Volkswagen vēl ērtāk. Mājās, izmantojot tīklā saslēgtu Wallbox, un atrodoties ceļā, vairāk nekā 200 000 publisku uzlādes punktu visā Eiropā. Vienkārši ar karti. Viss vienā lietotnē.

Volkswagen uzlāde ir ļoti vienkārša

Turpmāk jums būs jāuztraucas daudz mazāk. Sākot tikai no 0,- € mēnesī  We Connect ID lietotne savienos We Charge visur ar uzlādes stacijām un piedāvā ekskluzīvas cenu priekšrocības Volkswagen ID īpašniekiem. Šeit un mūsu digitālajā rokasgrāmatā varat uzzināt, kā We Charge padara uzlādi jums vienkāršu.

  • atrodiet un izmantojiet vairāk nekā 200 000 publisku uzlādes punktu
  • uzlādējiet visā Eiropā tikai ar vienu uzlādes karti
  • jebkurām prasībām var atrast piemērotu We Charge tarifu
  • ekskluzīvas cenu priekšrocības IONITY ātras uzlādes tīklam
  • vienkārša uzlāde mājās, izmantojot viedās uzlādes funkcijas personīgajai Wallbox
--:--

Detalizēta informācija par We Charge

Izmantojot We Charge, ērti atrodiet uzlādes punktus esot ceļā

Uzlāde ceļā

We Charge atrod uzlādes stacijas jūsu reģionā, palīdz plānot maršrutu un atvieglo uzlādi ar uzlādes karti vairāk nekā 200 000 publiskos uzlādes punktos visā Eiropā. Starp citu, tas ietver arī ātrās uzlādes stacijas no IONITY uz svarīgākajām automaģistrālēm, kuras varat viegli izmantot ar We Charge. Iekļauta pilnīga izmaksu kontrole. 

Arī mājās uzlādes procesa kontrole ar ID. Paturēt lādētāju

Uzlāde mājās

We Charge padara vienkāršāku uzlādi no jūsu tīklā saslēgtās Wallbox, ID. Charger Connect un ID. Charger Pro. Nākotnē jums būs iespēja sekot līdzi uzlādes procesiem, izmantojot lietotni, un vadīt tos, izmantojot viedtālruni, dalīties ar citiem ar Wallbox vai gūt labumu no tādām viedām funkcijām kā attālinātas apkopes.4

We Connect ID. Lietotnē kontrolējiet We Charge jebkurā laikā

We Charge We Connect ID. Lietotnē 

We Charge funkcijas ir iekļautas We Connect ID. Lietotnē. Lietotnē varat ērti meklēt un atrast publiskās uzlādes stacijas un reālā laikā pārbaudīt pieejamību 5. Lai pilnībā kontrolētu izmaksas varat apskatīt visas jūsu uzlādes. Pat jūsu tarifu un uzlādes kartes pārvaldība ir tikai pirksta pieskāriena attālumā. Skan labi? Šeit variet lejuplādēt lietotni.

Radīti tieši jums:
mūsu We Charge uzlādes tarifi

Ar We Charge jūs varat izmantot publisku uzlādes staciju tīklu, sākot no 0,- € mēnesī, turklāt Volkswagen ID lietotājiem tiek piedāvātas ekskluzīvas cenu priekšrocības. Īpašnieks. Ar We Charge Free, We Charge Go un We Charge Plus varat izvēlēties vienu no trīs uzlādes tarifiem, kas ir pielāgoti individuālajām vajadzībām – no neregulāriem līdz biežiem lietotājiem.

6.
Visas šeit norādītās cenas ir norādītas ar PVN.
7.
Parādītie uzlādes tarifi un uzlādes karte ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums. Lai izmantotu šos tarifus, jums nepieciešams Volkswagen ID (VW-ID) un Volkswagen We Connect ID. lietotne. Ja nevēlaties nodot sava VW ID datus Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), jūs varat arī www.elli.eco pasūtīt citu piedāvājumu bez īpašajiem nosacījumiem. Arī uzlādes kartes un ID. uzlādes modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) piedāvājums.
8.
We Charge Go un We Charge Plus tarifi ir pieejami tikai Volkswagen ID. modeļiem.
9.
Nav jāveic vienreizējais 9,99€ aktivizācijas maksājums.
12.
Uzlādes cenas ārpus IONITY ātrās uzlādes tīkla Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) individuāli aprēķina katram attiecīgās uzlādes stacijas operatoram, pamatojoties uz kWh, atrašanās vietu, laiku vai jebkuru citu kombināciju. Daži operatori var piemērot stāvēšanas maksu. Pirms katra uzlādes procesa sākuma šajā lietotnē varat pārbaudīt uzlādes stacijas pašreiz spēkā esošās cenas. Veicot uzlādi ārzemēs, var tikt piemērota valūtas maiņas maksa. Tarifiem We Charge Go un We Charge Plus papildus nekas nav jāmaksā.
We Charge Free - Maksā tikai par uzlādi

We Charge Free - Maksā tikai par uzlādi

Ja veicat uzlādi mājās vai darbā, bieži izmantojat savu elektrisko Volkswagen nelielos attālumos, jums būs piemērots We Charge Free: Publiska uzlāde bez fiksētām ikmēneša izmaksām un uzlāde īsā laikā IONITY ātrās uzlādes stacijās. Vienkāršāk vairs nevar. 

We Charge Go - Neregulārai uzlādei, atrodoties ceļā

We Charge Go - Neregulārai uzlādei, atrodoties ceļā

Piemēram, jūs dzīvojat īrējot, uzlādējiet pilsētā, galvenokārt braucat īsos braucienos un laiku pa laikam apmeklējat ģimeni citā pilsētā? Tad We Charge Go ir piemērotākais. Jūs uzlādējat kā ātras uzlādes ID. īpašnieks bez maksas sabiedriskās uzlādes stacijās un izmantojiet IONITY cenu priekšrocības.

We Charge Plus - tiem, kas uzlādē daudz un brauc garus braucienus

Visiem ID. We Charge Plus ieteicams izvēlēties automašīnu īpašniekiem, kuriem pieejama ātrās uzlādes funkcija un kuri veic uzlādi mājās vai ceļā. Par nelielu mēneša maksu jūs varat veikt uzlādi par pievilcīgu un īpašu cenu mūsu premium partnera IONITY ātrās uzlādes tīklā.

We Charge Plus - tiem, kas uzlādē daudz un brauc garus braucienus

Tikai daži soļi līdz jūsu uzlādes kartei

Vēlaties izmantot We Charge? Lejupielādējiet bezmaksas We Connect ID. Lietotni. Tagad ar savu Volkswagen ID piesakieties lietotnē. Pasūtiet savu uzlādes karti tagad kopā ar kādu no We Charge tarifiem. Tagad vienkārši aktivizējiet uzlādes karti un sāciet uzlādes. 

Vienkārši uz We Charge uzlādes karti

Arī mājās savienots tīklā - ar jūsu ID. Charger 

Atslābinieties mājās, kamēr jūsu automobilis uzlādējas: Ar We Charge jūs varat savu tīklā saslēgto sienas Wallbox vadīt ar lietotnes palīdzību guļot uz dīvāna.  

ID. Charger Wallbox vienkārši vadīt ar We Connect ID. lietotni

ID. Charger: Tā jūsu māja kļūst par uzlādes staciju

Elektromobilitāte ir vienkāršāka kā jūs domājat. Ar Wallbox ID. Charger mēs piedāvājam modernu uzlādes koncepciju jūsu mājām. Īpaši praktiski: We Charge piedāvā jums viedus tiešsaistes pakalpojumus priekš ID. Charger Connect un Pro modeļiem. ID. Charger ir viegli  konfigurēt, vadīt no attāluma, pārskatīt uzlādes procesus un pārvaldīt piekļuvi ar lietotnes palīdzību. Kļuvāt ziņkārīgs?

Biežāk uzdotie jautājumi

Aprunājieties ar mums

Aprunājieties ar mums