The ID. Buzz Cargo is parked at a charging station.
E-mobilitāte

Mūsu mērķis ir panākt ne tikai elektrificētu, bet arī ilgtspējīgu mobilitāti

E-mobilitāte

Mūsu mērķis ir panākt ne tikai elektrificētu, bet arī ilgtspējīgu mobilitāti

Lai sasniegtu mūsu kopīgos mērķus klimata jomā, mums ir jāsamazina CO2 emisijas arī transporta nozarē. Mēs esam pieņēmuši visaptverošu pieeju — vēlamies padarīt mobilitāti videi draudzīgāku un efektīvāku, turklāt to darīt ilgtspējīgi. Jaunais ID. Buzz Cargo ir labs šīs visaptverošās stratēģijas piemērs. No inovatīviem elektriskajiem transportlīdzekļiem līdz viediem uzlādes risinājumiem un ilgtspējīgai otrreizējai pārstrādei — vēlamies piedāvāt saviem klientiem uzticamu vienas pieturas pakalpojumu, lai pāreju uz klimatam draudzīgu elektrisko mobilitāti padarītu pievilcīgāku.

Charging the ID. Buzz Cargo at a charging station.

Integrēts risinājums - holistiska pieeja mūsdienīgai elektromobilitātei

Klimata pārmaiņas rada milzīgas problēmas videi, dabai un sabiedrībai. Līdz ar to esam apņēmušies pievienoties Parīzes nolīgumam un izvirzījuši sev vērienīgus mērķus. Mēs vēlamies līdz 2050. gadam kļūt par oglekļa ziņā neitrālu uzņēmumu, tāpēc uzņemamies atbildību par visu mūsu transportlīdzekļu vērtības ķēdi. Galu galā savus mērķus mēs varam sasniegt tikai ar visaptverošu un ilgtspējīgu rīcību. Tāpēc, īstenojot holistisku pieeju elektromobilitātei, mēs pēc iespējas vairāk nodrošināsim, lai katrs procesa posms notiktu bez oglekļa emisiju radīšanas — sākot no izejvielu ieguves un piegādes ķēdes līdz ražošanai, lietošanai un otrreizējai pārstrādei. Piemēram, jaunais ID. Buzz Cargo ir pirmais Volkswagen komerciālais transportlīdzeklis, kas jau no paša sākuma — no pirmās skices līdz pat auto piedzimšanai — tika iecerēts kā elektrisks transportlīdzeklis. Tādējādi ID. Buzz Cargo ne tikai tiek piegādāts ar neitrālām oglekļa emisijām, bet arī jūs varat ar to pārvietoties, neradot oglekļa emisijas. ID. Charger Pro sienas kastes uzlādes staciju izmantošana uzņēmumu automobiļiem ir ērts veids, kā veikt uzlādi to atrašanās vietā. Turklāt, ja ID. Buzz Cargo tiek uzlādēts, izmantojot zaļo elektroenerģiju, piemēram, ar Volkswagen Naturstrom® vai ar uzņēmuma teritorijā uzstādīto fotoelementu sistēmu, tas ir videi draudzīgs ceļošanas veids. Jaunais elektriskais autopārvadātājs mūsu uzņēmumu un mūsu mobilitāti mainīs ilgtspējīgā virzienā.

  • The VW Wallbox.

    Viedā uzlāde mājās ar savu uzlādes ierīci

    Elektriskajai mobilitātei ir viena būtiska priekšrocība, kas padara ikdienas dzīvi daudz vienkāršāku: elektriskos transportlīdzekļus, piemēram, jauno ID. Buzz Cargo, var ļoti viegli uzlādēt mājās. Izmantojot uzlādes mājās pakalpojumu, jūs kā autoparka pārvaldnieks varat viegli atmaksāt saviem autovadītājiem izmaksas par uzlādi darba vajadzībām mājas uzlādes stacijā. Jums ir nepieciešama tikai Charge&Fuel karte un personas apliecība. Charger Pro ir vieda un jaudīga uzlādes ierīce, ko varat izmantot arī rēķinu izrakstīšanai uzņēmuma automobiļiem, pateicoties MID sertificētam elektroenerģijas skaitītājam. Ja tas tiek darbināts arī ar sertificētu nulles oglekļa elektroenerģiju, piemēram, Volkswagen Naturstrom®, tad ID. Buzz Cargo, kas jūsu autovadītājiem tiek piegādāts, neradot oglekļa emisijas, ir videi īpaši draudzīgs pārvietošanās veids.

  • The VW ID. Buzz Cargo at a charging point.

    Mobils visā Eiropā: ērta uzlāde, esot kustībā

    Ar ID. Buzz Cargo komercauto mobilitāte ir elastīgāka nekā jebkad agrāk. Jauno elektrotransportlīdzekli var uzlādēt jebkurā brīdī, kad tas stāv — arī ceļā, piemēram, publiskā uzlādes punktā uz automaģistrāles, lielveikalā, būvmateriālu veikalā, autostāvvietā vai klienta ielā. Maksimālā uzlādes jauda regulārai uzlādei (maiņstrāva) ir 11 kW. Ja akumulatoru uzlādē ātri (līdzstrāva), piemēram, automaģistrāles malā, akumulatora uzlāde no 5% līdz 80% var aizņemt tikai aptuveni 30 minūtes, ja ir pieejama ID. Buzz Cargo maksimālā uzlādes jauda, kas ir 170 kW. Lai uzlādes procesu padarītu vēl vienkāršāku, pateicoties Savieno un uzlādē (Plug & Charge) tehnoloģijai, turpmāk uzlādes uzsākšanai būs nepieciešams tikai pievienot uzlādes kabeli. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu autentifikācijas dati automobilī tiks saglabāti ar pirmo reizi. Pēc tam uzlādes stacija automātiski identificēs, kas esat, un tas padarīs procesu daudz ērtāku. Šī tehnoloģija tiks ieviesta pakāpeniski, izmantojot ISO sertificētu standartu, kas nozīmē, ka drīzumā būs pieejams arvien vairāk Savieno un uzlādē staciju. Ja Savieno un uzlādē vēl nav pieejams, varat ērti izmantot savu Charge&Fuel karti, lai piekļūtu vairāk nekā 310 000 uzlādes punktiem visā Eiropā, kā arī IONITY — Eiropas lielākajam ātrās uzlādes tīklam. Pieejamos uzlādes punktus varat viegli un ērti atrast, izmantojot lietotni Charge&Fuel.