The ID. Buzz Cargo is parked at a charging station.
E-mobilitāte

Mūsu mērķis ir panākt ne tikai elektrificētu, bet arī ilgtspējīgu mobilitāti

Lai sasniegtu mūsu kopīgos mērķus klimata jomā, mums ir jāsamazina CO2 emisijas arī transporta nozarē. Mēs esam pieņēmuši visaptverošu pieeju — vēlamies padarīt mobilitāti videi draudzīgāku un efektīvāku, turklāt to darīt ilgtspējīgi. Jaunais ID. Buzz Cargo ir labs šīs visaptverošās stratēģijas piemērs. No inovatīviem elektriskajiem transportlīdzekļiem līdz viediem uzlādes risinājumiem un ilgtspējīgai otrreizējai pārstrādei — vēlamies piedāvāt saviem klientiem uzticamu vienas pieturas pakalpojumu, lai pāreju uz klimatam draudzīgu elektrisko mobilitāti padarītu pievilcīgāku.

Charging the ID. Buzz Cargo at a charging station.

Integrēts risinājums - holistiska pieeja mūsdienīgai elektromobilitātei

Klimata pārmaiņas rada milzīgas problēmas videi, dabai un sabiedrībai. Līdz ar to esam apņēmušies pievienoties Parīzes nolīgumam un izvirzījuši sev vērienīgus mērķus. Mēs vēlamies līdz 2050. gadam kļūt par oglekļa ziņā neitrālu uzņēmumu, tāpēc uzņemamies atbildību par visu mūsu transportlīdzekļu vērtības ķēdi. Galu galā savus mērķus mēs varam sasniegt tikai ar visaptverošu un ilgtspējīgu rīcību. Tāpēc, īstenojot holistisku pieeju elektromobilitātei, mēs pēc iespējas vairāk nodrošināsim, lai katrs procesa posms notiktu bez oglekļa emisiju radīšanas — sākot no izejvielu ieguves un piegādes ķēdes līdz ražošanai, lietošanai un otrreizējai pārstrādei. Piemēram, jaunais ID. Buzz Cargo ir pirmais Volkswagen komerciālais transportlīdzeklis, kas jau no paša sākuma — no pirmās skices līdz pat auto piedzimšanai — tika iecerēts kā elektrisks transportlīdzeklis. Tādējādi ID. Buzz Cargo ne tikai tiek piegādāts ar neitrālām oglekļa emisijām, bet arī jūs varat ar to pārvietoties, neradot oglekļa emisijas. ID. Charger Pro sienas kastes uzlādes staciju izmantošana uzņēmumu automobiļiem ir ērts veids, kā veikt uzlādi to atrašanās vietā. Turklāt, ja ID. Buzz Cargo tiek uzlādēts, izmantojot zaļo elektroenerģiju, piemēram, ar Volkswagen Naturstrom® vai ar uzņēmuma teritorijā uzstādīto fotoelementu sistēmu, tas ir videi draudzīgs ceļošanas veids. Jaunais elektriskais autopārvadātājs mūsu uzņēmumu un mūsu mobilitāti mainīs ilgtspējīgā virzienā.

 • The VW Wallbox.

  Viedā uzlāde mājās ar savu uzlādes ierīci

  Elektriskajai mobilitātei ir viena būtiska priekšrocība, kas padara ikdienas dzīvi daudz vienkāršāku: elektriskos transportlīdzekļus, piemēram, jauno ID. Buzz Cargo, var ļoti viegli uzlādēt mājās. Izmantojot uzlādes mājās pakalpojumu, jūs kā autoparka pārvaldnieks varat viegli atmaksāt saviem autovadītājiem izmaksas par uzlādi darba vajadzībām mājas uzlādes stacijā. Jums ir nepieciešama tikai Charge&Fuel karte un personas apliecība. Charger Pro ir vieda un jaudīga uzlādes ierīce, ko varat izmantot arī rēķinu izrakstīšanai uzņēmuma automobiļiem, pateicoties MID sertificētam elektroenerģijas skaitītājam. Ja tas tiek darbināts arī ar sertificētu nulles oglekļa elektroenerģiju, piemēram, Volkswagen Naturstrom®, tad ID. Buzz Cargo, kas jūsu autovadītājiem tiek piegādāts, neradot oglekļa emisijas, ir videi īpaši draudzīgs pārvietošanās veids.

 • The VW ID. Buzz Cargo at a charging point.

  Mobils visā Eiropā: ērta uzlāde, esot kustībā

  Ar ID. Buzz Cargo komercauto mobilitāte ir elastīgāka nekā jebkad agrāk. Jauno elektrotransportlīdzekli var uzlādēt jebkurā brīdī, kad tas stāv — arī ceļā, piemēram, publiskā uzlādes punktā uz automaģistrāles, lielveikalā, būvmateriālu veikalā, autostāvvietā vai klienta ielā. Maksimālā uzlādes jauda regulārai uzlādei (maiņstrāva) ir 11 kW. Ja akumulatoru uzlādē ātri (līdzstrāva), piemēram, automaģistrāles malā, akumulatora uzlāde no 5% līdz 80% var aizņemt tikai aptuveni 30 minūtes, ja ir pieejama ID. Buzz Cargo maksimālā uzlādes jauda, kas ir 170 kW. Lai uzlādes procesu padarītu vēl vienkāršāku, pateicoties Savieno un uzlādē (Plug & Charge) tehnoloģijai, turpmāk uzlādes uzsākšanai būs nepieciešams tikai pievienot uzlādes kabeli. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu autentifikācijas dati automobilī tiks saglabāti ar pirmo reizi. Pēc tam uzlādes stacija automātiski identificēs, kas esat, un tas padarīs procesu daudz ērtāku. Šī tehnoloģija tiks ieviesta pakāpeniski, izmantojot ISO sertificētu standartu, kas nozīmē, ka drīzumā būs pieejams arvien vairāk Savieno un uzlādē staciju. Ja Savieno un uzlādē vēl nav pieejams, varat ērti izmantot savu Charge&Fuel karti, lai piekļūtu vairāk nekā 310 000 uzlādes punktiem visā Eiropā, kā arī IONITY — Eiropas lielākajam ātrās uzlādes tīklam. Pieejamos uzlādes punktus varat viegli un ērti atrast, izmantojot lietotni Charge&Fuel.

 • The ID. Buzz Cargo parked at an industrial site.

  Uzlāde darbā: individuāli risinājumi, kas pielāgoti jūsu mobilitātei

  Videi draudzīgs, inovatīvs un praktisks — jaunais ID. Buzz Cargo atvieglo pāreju uz modernu komerciālo elektromobilitāti. Līdz ar to rodas arī jautājums: kādi uzlādes risinājumi ir nepieciešami uzņēmuma telpās? Ar piemērotu uzlādes staciju, piemēram, papildu ID. Ar lādētāju Pro varat viegli uzlādēt savu ID. Buzz Cargo, kamēr esat darbā vai nakšņojat. Gudrais un jaudīgais ID. Charger Pro sniedz profesionālas digitālās piekļuves un norēķinu sistēmas, starpcitu, pateicoties MID sertificētam elektroenerģijas skaitītājam. Ja jums ir nepieciešams, lai jūsu transportlīdzeklis uzlādētos ātrāk, jo, iespējams, ID. Buzz Cargo ir nepieciešams piegādēm dienas laikā, jums, iespējams, jāapsver jaudīgākas līdzstrāvas uzlādes stacijas iegāde. Vai vēlaties vienā vietā uzlādēt vairākus elektriskos transportlīdzekļus un piedāvāt uzlādes iespējas arī apmeklētājiem? Tad jums palīdzēs slodzes pārvaldība. Lielu autoparku gadījumā viedās tehnoloģijas nodrošina, ka pieejamā uzlādes jauda tiek optimāli sadalīta starp visiem uzlādējamiem elektroautomobiļiem. Tas ļauj izvairīties no lielām izmaksām, lai paplašinātu tīkla pieslēgumu, un novērš slodzes maksimumu, kas palielinātu katru gadu maksājamo pakalpojuma cenu. Turklāt jūsu uzņēmuma ēkas jumts ir ideāla vieta, kur uzstādīt fotoelementu sistēmu, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma uzlādes punktus. Tas ne tikai padarītu jauno ID. Buzz Cargo lietošanu īpaši draudzīgu klimatam, bet arī ilgtspējīgi veicinātu kopējā tīkla noslodzes mazināšanu un padarītu jūs mazāk atkarīgus no elektroenerģijas cenu tendencēm.

Baterijas un otrreizējā pārstrāde: uzticami, ilgmūžīgi, ilgtspējīgi

Longer inspection intervals, fewer workshop visits and lower maintenance costs: unlike combustion engines, electric drive motors require very little maintenance, because there are no wear-prone parts such as a toothed belt, and no oil change is needed. Because modern electric vehicles such as the new ID. Buzz Cargo are designed to operate for long periods, many potential customers often ask how long the rechargeable battery lasts. With the new ID. Buzz Cargo, you can count on high quality. For its lithium-ion high-voltage battery, we guarantee a usable net battery energy content of at least 70% for eight years or up to 160,000 km driving performance. The battery impresses with its high energy and power density. It also has high cycle stability, low self-discharge and is maintenance-free.

 


Tomēr to kalpošanas laiku ietekmē tādi faktori kā uzlādes procesu skaits un veids (maiņstrāva/līdzstrāva), uzlādes ierobežojumu ievērošana vai apkārtējās vides temperatūra. Laika gaitā nobraucamais diapazons neizbēgami samazinās. Tomēr tas nenozīmē, ka vecās baterijas ir jāizmet. Gluži pretēji — jūs varat sniegt būtisku ieguldījumu, lai mūsu holistisko stratēģiju padarītu vēl ilgtspējīgāku, piemēram, piedaloties „otrreizējās izmantošanas lietojumos”, kur mēs akumulatorus izmantojam pēc to izņemšanas no transportlīdzekļiem, piemēram, kā enerģijas krātuvi. Tajā pašā laikā cenšamies pārstrādāt lielu daļu izejvielu reģenerācijas ceļā. Piemēram, līdz pat 97% akumulatoru izejvielu, piemēram, niķeli, varu un litiju, jau varam pārstrādāt mūsu izmēģinājuma rūpnīcā Zalcgiterē.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.