Unloading an ID.Buzz Cargo parked in a back yard.
Jaunais ID. Buzz Cargo

Aprīkojums un komplektācijas

Jaunais ID. Buzz Cargo

Aprīkojums un komplektācijas

Jaunais ID. Buzz Cargo atspoguļo vissvarīgākās ilgtspējīgas komerciālās izmantošanas tendences: elektromobilitāti, spēju veikt lielus attālumus un lielu kravnesību. Piedāvāta ir arī tīklā savienota inteliģenta palīdzības un informācijas sistēma, kas cita starpā nodrošina arī bezvadu programmatūras atjauninājumus.1 Tādējādi ID. Buzz Cargo ir ļoti universāls un daudzpusīgs kravas furgons. Tas padara ID. Buzz Cargo par īpaši daudzpusīgu un elastīgu kravas furgonu. Uzziniet par visām iespējām šeit.

1Lai varētu izmantot bezvadu atjauninājumus, transportlīdzeklim ir jāatrodas tiešsaistē un pieslēgtam internetam. Nepieciešams arī derīgs We Connect līgums

Aizraujošs dizains moderniem komerciāliem pārvadājumiem

Īsas pārkares, plaša riteņu bāze un divkrāsu krāsojuma izvēles iespēja ar unikālām līnijām — jaunais ID. Buzz Cargo ir iedvesmojies no oriģinālā VW Transporter izskata. Rezultātā ir iegūts ne vien praktisks auto, bet arī ievērojama inovācija ar izteiksmīgu dizainu un izcilu funkcionalitāti. Lai gan tas ir praktisks komercauto preču pārvadāšanai, ID. Buzz Cargo ir veidots arī emocionāli pievilcīgs ar, piemēram, tam raksturīgo smaidu un cilvēciski izteiksmīgiem lukturiem. Virsbūve ir iespaidīgi kompakta, ar maksimāli izmantotu telpu un ērtu pagrieziena rādiusu — tikai 11,09 metri. Protams, jūs varat pielāgot ID. Buzz Cargo izskatu atbilstoši savām vēlmēm. Iespēju klāstā ir dažādas krāsas, jauns riteņu dizains un inovatīva apgaismojuma tehnoloģija.

Krāsa, ar ko spēlēties

Izvēlieties savu mīļāko krāsu. Jaunais ID. Buzz Cargo bez papildu maksas ir pieejams vienkrāsainā cukura baltā (Candy White) krāsā, kā arī pēc izvēles vēl septiņos citos krāsu variantos: piecos metāliskos toņos — laima dzeltenā (Lime Yellow), enerģētiski oranžā (Energetic Orange), lauru lapu zaļā (Bay Leaf Green), vienkārši sudraba (Mono Silver) un zvaigžņoti zila (Starlight Blue), ar perlamutra dziļi melnā efektu (Deep Black pearl effect), kā arī divu krāsu variantā. Pēdējā no šīm krāsām augšējā daļa, ieskaitot jumtu un V veida dzinēja pārsegu, ir cukura baltā, bet zonas zem raksturīgās līnijas gar visu virsbūvi ir zvaigžņoti zilā krāsā (Starlight Blue).

Mūsdienīgs interjers: funkcionalitāte un ilgtspējība

Jaunā ID. Buzz Cargo raksturu galvenokārt veido tas, kas ir iekšpusē — tas ir viens no mūsu modernākajiem modeļiem un arī īsts darbarūķis. Tas nosaka jaunus standartus ar inovatīvu kravas nodalījuma koncepciju un ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām. Rezultāts ir digitāls, jaudīgs un funkcionāls elektriskais furgons ar lielu kravas ietilpību. Pārdomātas detaļas, piemēram, praktiska glabāšanas vieta kabīnē un pēc izvēles pieejamais mobilais ID. Buzz Box Cargo arī nodrošina, ka transportlīdzeklī būs viss, ko vēlaties. Turklāt transportlīdzekļa salonā netiek izmantota dzīvnieku āda, tāpēc ID. Buzz Cargo apvieno ilgtspēju un lietošanas komfortu.

Pārdomāts: kompakts, bet ietilpīgs

Ja vēlaties būt produktīvs, jums jāpārvadā daudz. Pateicoties modernajai MEB platformai, jaunais ID. Buzz Cargo piedāvā maksimālu kravas telpu uz nelielas platības. Piemēram, eiro paliktņus uz izturīgās, neslīdošās kravas nodalījuma grīdas var novietot arī šķērsām. Iespaidīgais kravas tilpums līdz 3,9 kubikmetriem,1 lielā kravnesība (650 kg) un maksimālais iekraušanas garums 2,2 metri nozīmē, ka ID. Buzz Cargo var pārvadāt smagas un lielgabarīta kravas. Papildu stiprinājuma sliedes kravas nodalījumā nodrošina stabilu atbalstu transportēšanas laikā, piemēram, kombinācijā ar sprūdrata siksnām. Starp praktisku papildaprīkojumu ir iespēja izvēlēties logu un iekraušanas lūku starp autovadītāja kabīni un kravas nodalījumu. Tas palielina maksimālo iekraušanas garumu vēl par 45 cm.

Mērīts saskaņā ar SAE V6.