The ID. Buzz Cargo.
Jaunais ID. Buzz Cargo

Tehniskā informācija

Liels kravas nodalījums, digitālās funkcijas un pilnībā elektriskā piedziņa: jaunais ID. Buzz Cargo piedāvā uz nākotni orientētus komercpārvadājumus gandrīz visās nozarēs. Pateicoties tā iespaidīgajām funkcijām, šis automobilis spēj tikt galā ar gandrīz visiem darba dienas uzdevumiem. Te vienuviet atradīsiet visus svarīgākos jaunā ID. Buzz Cargo rādītājus, izmērus un veiktspējas datus — sākot no transportlīdzekļa virsbūves līdz kravas nodalījumam un beidzot ar moderno elektrisko piedziņu.

Jaunā ID. Buzz Cargo tehniskie dati - izmēri, svars, kravnesība un citi dati

Eine ID. Buzz Cargo Technische Daten Skizze.

Transportlīdzekļa garums, mm

4,712

Transportlīdzekļa garums ar piekabes āķi, mm

4,837

Transportlīdzekļa platums bez ārējiem spoguļiem, mm

1,985

Transportlīdzekļa augstums, mm (H3)

1,932 – 1,953

Standarta riteņu bāze, mm

2,989

Maksimālais kravas nodalījuma tilpums, m3

3,9 (1. sēdekļu rinda ar starpsienu)

Kravas nodalījuma grīdas garums, mm (L1)

2 208 (ar aizmugurējām durvīm)

2 232 (ar veramām durvīm)

Maksimālais kravas platums, mm (B1, B2)

1 732 (maks. kravas platums starp riteņu korpusiem: 1 230)

Maksimālais kravas augstums mm (H4)

1,257

Kravas sliekšņa augstums, mm (H2)

623

Maksimālā kravnesība, kg

647 – 516

Maksimālais piekabes svars, kg

1 000 (bremzēšana 12% slīpumā)

750 (bez bremzēm)

Minimālais pagrieziena rādiuss, m (W3)

11.09

Svars braukšanas laikā, kg

2 353 ieskaitot vadītāju

4,712

Elektriskā piedziņa: transportlīdzeklis ar modernākajām tehnoloģijām nākotnei

Piemērots ikdienas lietošanai, dinamisks un oglekļa emisiju neitrāls: ID. Buzz Cargo modernā elektriskā piedziņa nosaka jaunus standartus Volkswagen komerctransportlīdzekļiem. Aizmugurē uzstādītā elektromotora maksimālā jauda ir 150 kW, kas ir īpaši efektīvi vietas taupīšanai. Akumulators ar 77 kWh tīro enerģiju nodrošina iespēju ar vienu uzlādi nobraukt līdz pat 425 kilometriem. Pateicoties iespaidīgajām funkcijām, jaunā ID. Buzz Cargo inovatīvā augsto tehnoloģiju piedziņa tiek galā ar gandrīz visiem ikdienas komerciālajiem izaicinājumiem.

  • The ID. Buzz Cargo at a charging point.

    Akumulators

    Ātra uzlāde, liels darbības rādiuss un pārdomāti uzlādes risinājumi nodrošina ārkārtīgi praktisku izmantošanu komerciālos nolūkos ikdienā: jaunā ID. Buzz Cargo litija jonu augstsprieguma akumulatora, kas atrodas transportlīdzekļa grīdā, neto enerģijas daudzums ir 77 kWh (bruto: 82 kWh). Tas nozīmē, ka ar vienu uzlādi nobraukt līdz pat 425 kilometriem. Maksimālā jauda regulārai (maiņstrāvas) uzlādei, piemēram, izmantojot ID. Charger uzlādes ierīces, ir 11 kW. Līdzstrāvas uzlādes maksimālā uzlādes jauda ir 170 kW. Lai uzlādes procesu padarītu vēl vienkāršāku, pateicoties Savieno un uzlādē (Plug & Charge) tehnoloģijai, turpmāk uzlādes uzsākšanai būs nepieciešams tikai pievienot uzlādes kabeli. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu autentifikācijas dati automobilī tiks saglabāti ar pirmo reizi. Pēc tam uzlādes stacija automātiski identificēs, kas esat, un tas padarīs procesu daudz ērtāku. Šī tehnoloģija tiks ieviesta pakāpeniski, izmantojot ISO sertificētu standartu, kas nozīmē, ka drīzumā būs pieejams arvien vairāk Savieno un uzlādē staciju.

  • The ID. Buzz Cargo parked in a garage.

    Elektropiedziņas motors

    Dinamisks visu darba dienu: jaunā ID. Buzz Cargo inovatīvais elektromotors pārsteidz ar maksimālo jaudu — 150 kW. Tas atrodas uz velkošās aizmugurējās ass, tādējādi ietaupot daudz vietas. ID. Buzz Cargo ar maksimālo ātrumu 145 km/h ir aprīkots, lai veiktu gandrīz visus mūsdienu komerciālos pārvadājumus. Tā jaudīgā elektriskā piedziņa ļauj bez problēmām vilkt piekabes ar maksimālo svaru līdz 1 000 kg, izmantojot papildu pieejamo vilkšanas aprīkojumu. ID. Buzz Cargo ir arī ļoti dinamisks transportlīdzeklis ar 310 Nm griezes momentu. Tas apvieno veiklību un manevrētspēju: pateicoties mazajam pagrieziena rādiusam, kas ir tikai 11 09 metri, ar jauno ID. Buzz Cargo ir viegli braukt arī pa šaurām lielpilsētas ielām.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.