ID. Buzz stāv un uzlādējas pie mājas.
E-mobilitāte

Mūs mērķis ir sniegt integrētu piedāvājumu ilgtspējīgai mobilitātei

E-mobilitāte

Mūs mērķis ir sniegt integrētu piedāvājumu ilgtspējīgai mobilitātei

Mēs vēlamies padarīt mobilitāti pastāvīgi tīrāku un efektīvāku — visos aspektos. Jaunais ID. Buzz ir labs šādas pieejas piemērs. Tas mums palīdz pāreju uz klimatam draudzīgu elektrisko mobilitāti padarīt pievilcīgāku un piedāvāt mūsu klientiem gandrīz visu no viena piegādātāja — sākot ar inovatīviem elektroauto līdz viediem uzlādes risinājumiem un ilgtspējīgai pārstrādei.

Inovatīva mobilitāte ar ID. Buzz

Pie mājas novietota ID. Buzz skats no priekšas.

Mūsu 360° pieeja elektromobilitātei

Klimata pārmaiņas ir viena no lielākajām un svarīgākajām mūsdienu problēmām. Tāpēc mēs esam apņēmušies pievienoties Parīzes klimata nolīgumam un sev izvirzījuši vērienīgus mērķus. Mēs uzņemamies atbildību par visu mūsu automobiļu dzīves ciklu un vēlamies līdz 2050. gadam kļūt par oglekļa ziņā neitrālu uzņēmumu. Jaunais ID. Buzz ir pirmais Volkswagen mikroautobuss, kas no nulles izstrādāts kā elektrisks transportlīdzeklis — no pirmās skices līdz pēdējam pieskārienam. Tas ir mūsu integrētās 360° elektriskās mobilitātes pieejas pamatelements — no piegādes ķēdes līdz ražošanai un lietošanai līdz otrreizējai pārstrādei. Savus mērķus mēs varam sasniegt tikai tad, ja rīkojamies visaptveroši ilgtspējīgi. Tāpēc mēs ne tikai piegādāsim ID. Buzz kā CO2 neitrālu automobili, bet arī ļausim jums to vadīt, neradot papildu CO2. Kopā ar lādētāju ID. Charger piedāvājam arī iespēju iegūt pie sienas piestiprināmu lādētāju jūsu mājām. Ja tas tiek darbināts arī ar sertificētu Volkswagen Naturstrom® — no 100% atjaunojamās enerģijas ražotu elektroenerģiju — jūs, braucot ar ID. Buzz, būsiet apzinīgi pret klimatu. Elektriskais VW furgons mainīs mūsu uzņēmumu un mobilitāti — ilgtspējīgi.

  • The ID. Charger wallbox from VW.

    Ērta uzlāde mājās ar savu mājas uzlādes staciju

    Elektroautomobilim jābūt individuālai un ilgtspējīgai ekosistēmai, kas pielāgojas cilvēka mobilitātei. Ja vēlaties ērti uzlādēt akumulatoru mājās, papildu pieejamā ID. Charger būs gudra un jaudīga mājas uzlādes stacija. Connect un Pro modeļiem ir interneta pieslēgums, tāpēc tos var vadīt arī attālināti, izmantojot mobilo lietotni. Papildiniet savu ekosistēmu, izmantojot Volkswagen Naturstrom® — sertificētu CO2 neitrālu „zaļo” elektroenerģiju savam mājoklim. Tādējādi visi jūsu lokālie braucieni ar ID. Buzz neradīs oglekļa dioksīda emisijas.

  • The ID. Buzz is charged at a charging station.

    Uzlāde ceļā ir ērta un elastīga

    Ar parasto automobili, kad vēlaties uzpildīt degvielu, ir jādodas uz degvielas uzpildes staciju, bet ar jauno ID. Buzz to vienkārši uzlādēsiet tur, kur tas ir novietots, pat tad, kad esat prom no mājām. Tas var notikt uzlādes punktā darbavietā, publiskā uzlādes stacijā pie automaģistrāles, pie lielveikala, autostāvvietā vai jūsu draugu dzīvesvietā. Maksimālā uzlādes jauda regulārai maiņstrāvas uzlādei ir 11 kW. Izmantojot ātru līdzstrāvas uzlādi, automaģistrāles malā akumulatoru varat no 5% uzlādēt līdz 80% aptuveni 30 minūtēs, ja stacija piedāvā ID. Buzz maksimālo uzlādes jaudu — līdz 170 kW. Lai uzlādi padarītu vēl vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jāpievieno uzlādes kabelis, pateicoties Savieno un uzlādē (Plug & Charge) funkcijai. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu autentifikācijas dati automobilī tiek saglabāti vienu reizi. Pēc tam uzlādes stacija jūs automātiski atpazīst — tas padara procesu daudz ērtāku. Šī tehnoloģija ir pieejama kopš 2022. gada un tiek pakāpeniski ieviesta ar ISO sertificētu standartu, lai nākotnē būtu pieejamas arvien vairāk Savieno un uzlādē staciju. Ja Savieno un uzlādē nav iespējams, varat tāpat ērti izmantot We Charge uzlādes karti vai uzsākt uzlādes procesu, izmantojot We Charge funkciju We Connect ID. lietotnē. Arī šajā gadījumā norēķini notiek automātiski, kā arī tie ir ērti un pārredzami. Lai atrastu brīvas uzlādes stacijas starp vairāk nekā 300 000 uzlādes punktiem visā Eiropā, vienkārši izmantojiet viedo uzlādes pakalpojumu We Charge. Tas ļauj bez raizēm doties ar savu ID. Buzz, kur vien vēlaties, izmantojot vienu no Eiropas lielākajiem un visstraujāk augošajiem uzlādes tīkliem.

Akumulatori un otrreizējā pārstrāde: garantēts ilgmūžīgums

Atšķirībā no iekšdedzes dzinējiem elektromotoriem gandrīz nav nepieciešama apkope, jo tiem nav tādu dilstošu detaļu kā zobsiksnas, kā arī nav nepieciešama arī eļļas maiņa. Tas nozīmē, ka pārbaužu intervāli var būt garāki, kas nozīmē retākus servisa apmeklējumus zemākas tehniskās apkopes izmaksas. Moderni elektroautomobiļi, piemēram, jaunais ID. Buzz, ir paredzēti ilgstošai ekspluatācijai. Tāpēc daudziem potenciālajiem klientiem galvenais jautājums ir, cik ilgi darbosies akumulators. ID. Buzz litija jonu augstsprieguma akumulatoram ir liels enerģijas un jaudas blīvums. Tas arī neprasa apkopi — tam ir augsta ciklu stabilitāte un zema pašizlāde. Tomēr tā kalpošanas laiku ietekmē arī tādi faktori kā uzlādes biežums un veids (maiņstrāva/līdzstrāva), apkārtējās vides temperatūra un uzlādes ierobežojumu ievērošana. Tas laika gaitā neizbēgami izraisa diapazona samazināšanos.

Jaunais ID. Buzz nodrošina augstu kvalitātes līmeni. Litija jonu augstsprieguma akumulatoram garantējam vismaz 70% izmantojamās enerģijas neto saturu akumulatorā astoņus gadus vai līdz 160 000 kilometru nobraukumam. Vecos akumulatorus mēs vienkārši neizmetam. Gluži pretēji — tie mums var palīdzēt padarīt mūsu visaptverošo stratēģiju vēl ilgtspējīgāku. Tie ietver tā sauktos otrās dzīves lietojumus, kad, piemēram, vecie automobiļu akumulatori tiek izmantoti enerģijas uzglabāšanai. Vienlaikus mēs cenšamies pārstrādāt pēc iespējas vairāk izejvielu. Mūsu izmēģinājuma rūpnīcā Zalcgiterā jau tagad var reģenerēt līdz pat 97% akumulatoru izejvielu, piemēram, niķeli, varu un litiju.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?