Jaunais ID. Buzz Pro ar kalniem fonā.
Jaunais ID Buzz

Aprīkojums un komplektācijas

Jaunais ID Buzz

Aprīkojums un komplektācijas

Jaunais ID. Buzz atspoguļo vissvarīgākās automobiļu tehnoloģiju tendences: elektromobilitāti, inteliģentas, tīklā savienotas palīdzības un informācijas sistēmas, kā arī bezvadu programmatūras atjauninājumus. Turklāt ID. Buzz ir ļoti daudzpusīgs automobilis. Lai to padarītu vēl izteiksmīgāku un praktiskāku, varat izvēlēties no daudzām papildaprīkojuma iespējām vai pat pilnām aprīkojuma pakotnēm. Par visām iespējām uzziniet šeit.

Vizionārs dizains mūsdienīgai mobilitātei

Jaunā ID. Buzz izteiksmīgais dizains ar savām unikālajām līnijām ir iedvesmojies no oriģinālā VW Transporter izskata. Vienlaikus tas atbilst visām mūsdienu elektromobilitātes prasībām. Tam pamatā ir ID. Buzz kompaktā izmēra kombinācija ar inovatīvām tehnoloģijām un lielisku komfortu. Lai gan automobiļa dizaina pamatā ir skaidrība un funkcionalitāte, tas ir arī emocionāli pievilcīgs — ar savu burvīgo smaidu un cilvēcīgajiem priekšējiem lukturiem. ID. Buzz virsbūve ir iespaidīgi pragmatiska, ar lielu garenbāzi, īsu pārkares augstumu un lieliem riteņiem. Tas ļauj maksimāli izmantot telpu un nodrošina nelielu, viegli vadāmu pagrieziena rādiusu. Turklāt automobiļa zemais augstums padara ID. Buzz vēl dinamiskāku. Protams, varat savai gaumei pielāgot ārējo izskatu. Iespējamās opcijas ietver krāsas izvēli un jaunus vieglmetāla diskus.

Vairāk krāsu jūsu dzīvē

Kādu krāsojumu vēlaties? Jaunais ID. Buzz bez papildu maksas ir pieejams Mono sudraba metāliskā krāsā un pēc izvēles vēl desmit citu krāsu variantos: vienkrāsainā cukura baltā (Candy White), četros metāliskos toņos — Laima dzeltenā (Lime Yellow) , Zvaigžņoti zilā (Starlight Blue), Enerģētiski oranžā (Energetic Orange), Lauru lapu zaļā (Bay Leaf Green), Tumši melnā ar perlamutra efektu (Deep Black pearl effect) un četros divkrāsainos variantos. Ja izvēlaties kādu no divu toņu kombinācijām, augšējā daļa, tostarp jumts un V veida motora pārsegs, vienmēr ir cukura baltā krāsā.

Inovatīvs interjers: komforts un ilgtspējība

Galvenais ir tas, kas ir iekšpusē — un tas jauno ID. Buzz padara par vienu no modernākajiem Volkswagen komercauto. Tas ir tāpēc, ka tā izvirza jaunus standartus ar savu inovatīvo telpas koncepciju. Rezultāts ir digitāls, daudzpusīgs un funkcionāls elektrisks furgons, kas apvieno ilgtspēju un komfortu, jo tā salonā nav izmantota dzīvnieku āda un ir plaši izmantoti otrreizēji pārstrādāti materiāli, piemēram, sēdekļu pārvalkos, grīdas segumos un dekoratīvajos griestos. Modernā apgaismojuma tehnoloģija un pārdomātās detaļas, piemēram, elegantais kabīnes dizains ar ērtu priekšmetu glabāšanu un papildu mobilo ID. Buzz Box nodrošina, ka katrs jūsu brauciens sniegs baudu.

Jauna telpas un daudzpusības sajūta

Neatkarīgi no tā, vai automobilis ir paredzēts ģimenei, atpūtai vai darījumiem — jaunais ID. Buzz ir daudzpusīgs un piemērots lietošanai jūsu ikdienā. Pateicoties inovatīvam interjera konceptam, tas piedāvā jaunu plašuma līmeni ar komfortu un pietiekami vietu kājām. To papildina priekšpusē un aizmugurē regulējama nolaižama otrā sēdekļu rinda. Pat tad, kad ir sakāpuši visi pieci pasažieri, plašais automobilis sniedz vēl 1 121 litru telpu bagāžai aiz aizmugurējās sēdvietu rindas. Bet, kad aizmugurējā sēdekļu rinda ir nolocīta, tilpums gandrīz divkāršojas — līdz pat 2 123 litriem, ja ietilpība ir līdz pirmās rindas sēdekļu atzveltnes augšdaļai.