The ID. Buzz in Candy White / Bay Leaf Green Metallic.
Jaunais ID. Buzz

Tehniskā informācija

Jaunais ID. Buzz

Tehniskā informācija

Jaunais ID. Buzz ir ietilpīgs, daudzfunkcionāls un uz nākotni orientēts. Tas ir universāls risinājums gandrīz jebkurai ikdienas problēmai — neatkarīgi no tā, vai vēlaties to izmantot privāti vai darba vajadzībām. Jaunajam ID. Buzz ir iespaidīgi dati. Šeit atradīsiet visus svarīgākos datus, izmērus un veiktspējas informāciju, sākot no virsbūves un beidzot ar uzlaboto elektrisko piedziņu.

Jaunā ID. Buzz tehniskie dati — izmēri, svars, kravnesība un cita informācija

Technical sketch of the ID. Buzz.

Automobiļa garums (mm)

4,712

Automobiļa garums ar piekabes āķi (mm)

4,837

Automobiļa platums bez ārējiem spoguļiem (mm)

1,985

Automobiļa platums ar ārējiem spoguļiem (mm)

2,212

Automobiļa augstums (mm) (H3)

1,927 – 1,951

Iekraušanas augstums 5 sēdvietām, mm (H4)

1,180

Salona augstums (mm)

Vieta virs galvas 1. rindā: 1 032

Vieta virs galvas 2. rindā: 1 044

Bīdāmo durvju atvēršanas platums (bez starpsienas) (mm)

757

Standarta riteņu bāze (mm)

2,989

Maksimālais bagāžas nodalījuma tilpums (l)

1 121 (aiz 2. sēdekļu rindas),

2 123 (aiz 1. sēdekļu rindas, 2. sēdekļu rinda ir salocīta un pilnībā pavilkta uz priekšu)

Maksimālais bagāžas nodalījuma platums (mm) (B1, B2)

1,217

Slodzes sliekšņa augstums (mm) (H2)

632

Bagāžas nodalījuma durvis, platums x augstums, mm

1,275 x 1,096

Minimālais pagrieziena rādiuss (m)

11,09

Masa braukšanas laikā (kg)

2,477 with driver

Automobiļa pilna masa (kg)

3,000

4,712

Elektriskā piedziņa: augsto tehnoloģiju risinājums nākotnei

Piemērots ikdienas lietošanai, dinamisks un ar neitrālu oglekļa dioksīda emisiju — tādas ir jaunā ID. Buzz inovatīvās elektriskās piedziņas īpašības. Tā maksimālais ātrums ir 145 km/h un tā spēj atrisināt gandrīz visus ikdienas uzdevumus gan privātiem klientiem, gan komerciāliem operatoriem. Elektromotors, kas, lai ietaupītu pēc iespējas vairāk vietas, ir novietots aizmugurē, var radīt līdz 150 kW jaudu. Akumulators ar 77 kWh tīro enerģiju nodrošina, ka ar ID. Buzz var nobraukt līdz pat 423 kilometriem bez uzlādes. Videi draudzīgs, pilnībā elektrisks un izturīgs ID. Buzz nosaka jaunus Volkswagen komercauto standartus.

The ID. Buzz driving along a road in the mountains.
  • Akumulators

    Ātra uzlāde, liels darbības rādiuss un viedie uzlādes risinājumi, ID. Buzz grīdā esošā litija jonu augstsprieguma akumulatora neto enerģijas ietilpība ir 77 kWh (bruto: 82 kWh). Tas nozīmē, ka bez uzlādes var nobraukt līdz pat 423 kilometriem. Maksimālā līdzstrāvas uzlādes jauda ir 170 kW. Ar šādu uzlādes jaudu akumulatora uzlāde no 5% līdz 80% aizņem tikai aptuveni 30 minūtes. Lai uzlādi padarītu vēl vienkāršāku, viss, kas jums jādara, ir jāpievieno uzlādes kabelis, pateicoties Savieno un uzlādē (Plug & Charge) funkcijai. Izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu autentifikācijas dati automobilī tiek saglabāti vienu reizi. Pēc tam uzlādes stacija automātiski noteiks, kas jūs esat. Tas nevar būt ērtāk. Šī tehnoloģija ir pieejama kopš 2022. gada un tiek pakāpeniski ieviesta ar ISO sertificētu standartu, lai nākotnē būtu pieejamas arvien vairāk Savieno un uzlādē staciju. Maksimālā jauda regulārai uzlādei ar maiņstrāvu, piemēram, mājas uzlādes stacijās ar ID. Charger ir 11 KW.

  • Elektromotors

    Inovatīvais elektromotors, kas darbina jauno ID. Buzz, ir iebūvēts aizmugurējā tiltā, lai ietaupītu pēc iespējas vairāk vietas. Tā maksimālā jauda ir 150 kW, kas ļauj elektroauto 100 km/h ātrumu sasniegt 10,2 sekundēs. Ar to, izvēloties modeli ar piekabes āķi, var viegli vilkt piekabes, kas sver līdz pat 1 000 kg. Pateicoties elektriskajai piedziņai, ID. Buzz ir ļoti žigls transportlīdzeklis un tā maksimālais tiešais griezes moments ir 310 NM. Turklāt ID. Buzz virsbūvei ir zems smaguma centrs, jo akumulators ir novietots dziļi grīdā. Tā apgriešanās rādiuss ir tikai 11,09 metri, kas ļauj viegli braukt pa šaurām pilsētas ielām.

Vai esat gatavs elektromobilitātei?

ID App screen

Ar mūsu jauno Volkswagen EV Check lietotni Jūs varat analizēt savu braukšanas paradumus un uzzināt, vai esat gatavi elektromobilitātei - un kurš Volkswagen elektromobilis ir Jums vispiemērotākais. Jūsu personīgais profils parāda, kā būtu, piemēram, braukt ar jauno ID.3, cik tālu Jūs ar to nokļūtu, cik tas maksā, kur ir nākamā uzlādes stacija un cik ilgi tas lādējas. ID.3 Jūs varat atklāt arī lietotnē ar paplašināto realitāti. Tas izklausās pēc zinātniskās fantastikas, taču tā jau šodien ir realitāte. Vienkārši izmēģiniet!

Iet uz App StoreAtver ārējo saiti

Iet uz Play StoreAtver ārējo saiti

 

 

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.