• Cena ar valsts atbalstu55 070 € ar PVN *
  • Nobraucamais attālums:515 km
  • Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h:5,4 sekundes
  • Uzlādes laiks mājās:7 h 30 min (pilna uzlāde)

Ilgtspējīgs braukšanas prieks

No 0 līdz 100 km/h aptuveni 6,2 sekundēs bez vietējiem CO2 izmešiem — ar jauno ID.4 GTX jūs varat braukt bez jebkādiem kompromisiem un ilgtspējīgi. Izbaudiet ID.4 pilnpiedziņas “brāļa” sportisko sniegumu ar pilnībā elektrisko piedziņu un tālu nobraucamo attālumu ar vienu uzlādi. Jaunais ID.4 GTX: tikpat sportisks kā GTI, tikpat ērts kā apvidus auto un ilgtspējīgs kā ID.

Pilnpiedziņa

Pilnpiedziņa visiem tiem, kuriem patīk sportisks brauciens neatkarīgi no laikapstākļiem.

VW ID.4 GTX visible in red from the side. Standing on the side of the road in front of mountains, woman with snowboard walks towards it

Dizains

Ekskluzīvi 20 collu vieglmetāla diski, melns, spīdīgs gaisa ieplūdes režģis un raksturīgā gaisma gaisa aizkaros jau pamatkomplektācijā— elektriskā mobilitāte vēl nekad nav izskatījusies tik sportiska.

VW ID.4 GTX in red from the front. Drives on country road in front of snow-capped mountains

Veikspēja

ID.4 GTX divi dzinēji ātrumu no 0 līdz 100 km/h sasniedz aptuveni 6,2 sekundēs.

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Elektriska jauda satiek ekskluzīvu dizainu

--:--

Tehnoloģija

Apvidus auto braukšanas bauda

Pārliecinošs brauciens jebkurā apvidū: ID.4 GTX sportiskā pilnpiedziņa nogādās jūs it visur. Dzinēja jauda pēc nepieciešamības tiek sadalīta pa visiem četriem riteņiem. Iestatījumi, kurus aktivizē ekskluzīvais braukšanas režīms “Traction”1, nodrošina lielisku saķeri un uzlabotu adaptīvo joslas vadību pat brīvā vai slidenā apvidū.

 

1 Braukšanas režīma iestatījumi nodrošina atbalstu sistēmas iespēju robežās.

Dizains

Ārkārtīgi sportisks

Jaunais ID.4 GTX parāda, ka elektriskā mobilitāte var būt elpu aizraujoša: ar futūristiskiem 20 collu vieglmetāla diskiem ekskluzīvajā GTX dizainā, ID.4 raksturīgo melno jumtu, jumta šķērsstieņiem un melno, spīdīgo gaisa ieplūdes režģi. Jumta rāmis un C veida statņa dekorācija tiek iekļauta ar ekskluzīvu antracīta apdari. Vēl var izcelt arī elegantu gaismas joslu starp priekšējiem lukturiem un Volkswagen logotipu. Uzraksts “GTX” priekšā uz spārna un uz bagāžnieka ar difuzora stiprinājumu metāliskā galvano pelēkā krāsā padara šo ID.4 patiesi atlētisku. Un visas šīs daļas ir ietveras standartaprīkojumā.

Vēlaties iegūt ID.4 bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Uzlāde un nobraucamais attālums