100% jaunums. Un tomēr 100% Caddy.

Neatkarīgi no tā, vai esat kurjers, tirgotājs, piegādes pakalpojumu sniedzējs vai būvnieks, jūs vienmēr varēsiet ērti pielāgoties gaidāmajiem plāniem. Un kopā ar jums – arī jaunais Caddy Cargo. Ar jauno aizraujošo dizainu, modernajām autovadītāja palīgsistēmām, novatorisko informācijas un izklaides sistēmu un ergonomisko autovadītāja darba vidi, jaunais Caddy Cargo ir tikpat uzticams, pielāgojams un progresīvs kā vienmēr. Tieši tāpēc tas ir lielisks partneris ikdienas darbā, nodrošinot ērtu un profesionālu darba vidi.

Ērts, inteliģents, pielāgojams.

Vairāk vietas visam

Piektās paaudzes universāļa salons iedvesmo ar jaunajiem augsto tehnoloģiju risinājumiem un daudz vairāk vietas. Garā versija – Caddy Cargo Maxi – ir aprīkota ar 140 mm platām slīdošajām durvīm, kā arī garantē vairāk vietas, piemēram, līdz divām Euro paletēm. Turklāt jaunais Caddy Cargo mūsu skatījumā ir saņēmis bonusa punktus par metāla pārklājuma aizmugurējo durvju spoileri, atsevišķu kravas nodalījuma slēdzeni, elektriskās aizvēršanas palīgfunkciju bagāžas nodalījumam un slīdošajām durvīm un vēl daudz ko citu. 

--:--
Polo Roof Pack

Caddy Cargo aksesuāri

Piešķiriet Caddy savu individualitāti. Aksesuāri modeļa dizaina izcelšanai, komforta uzlabošanai un dzīvesstila akcentēšanai. Tas viss liks uz jums atskatīties.

Tālākie soļi

Drošības sajūtai par labu izvēli

Jaunums! 5 gadu garantija.

Mēs vēlamies, lai vēl ilgi pēc jauna vai lietota Volkswagen iegādes jūsu būtu pilnībā apmierināts ar savu izvēli.

Tādēļ jūsu automobilim1 tiek nodrošināta plaša rūpnīcas garantijas programma, kas pasargās jūs no neparedzētiem izdevumiem un remontdarbiem 5 gadus vai līdz 100 000 km nobraukumam.2

1 Volkswagen komercautomašīnas: Caddy (visi tipi), Transporter (visi tipi), Crafter (visi tipi), Amarok (visi tipi), ID.Buzz (visi tipi)
2 Spēkā 2020. modeļa gada automobiļiem, kas iegādāti no 2019. gada 08. jūlija, kuriem VIN numurā 10. zīme ir “L”. 

Mēs palīdzēsim turpināt braucienu. Palīdzība ceļā.

Ja bojāta riepa, beigusies degviela vai nosēdies akumulators – neuztraucieties, Volkswagen Mobilitātes garantija neatstās jūs ceļmalā.

Mēs dosimies palīgā. Nelielus remontdarbus veiksim uz vietas, bet nopietnāku bojājumu gadījumā bez maksas nogādāsim jūsu automobili tuvākajā Volkswagen servisā, kā arī parūpēsimies, lai jūs varētu turpināt ceļu.

Eiropas Jauno automobiļu novērtēšanas programma Euro NCAP šo modeli ir novērtējusi ar maksimālo 5 zvaigžņu drošības vērtējumu. Un pelnīti.

Jūsu drošība ceļā mums ir vissvarīgākā, tādēļ mūsu automobiļos ir daudzas inovatīvas drošības tehnoloģijas, ko mēs dēvējam par vadītāja asistentiem, kas rūpēsies gan par jūsu, pasažieru un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.