Caddy Cargo aksesuāri

Piešķiriet Caddy savu individualitāti

Aksesuāri modeļa dizaina izcelšanai, komforta uzlabošanai un
dzīvesstila akcentēšanai. Tas viss liks uz jums atskatīties. 

Transportēšana

Volkswagen oriģinālie jumta škērsstieņi ir ideāla balsta sistēma visiem jumta stiprinājumiem. Pārbaudītiem saskaņā ar stingrajām Volkswagen City Crash Plus testa prasībām, jumta šķērsstieņiem ir aerodinamiskas formas alumīnija profils, kam var piestiprināt vējdēļa, divriteņa, slēpju un sniegadēļa turētājus vai praktiskas jumta kastes. Jumta šķērsstieņi ir automašīnas izmēram precīzi atbilstoši un pilnībā nokomplektēti. Jumta šķērsstieņus var droši un precīzi piestiprināt automašīnas jumtam bez instrumentiem. Viegli uzstādāmais aerodinamiskais profils ar tā strukturēto virsmu mazina vēja radīto troksni. Papildus drošībai, jumta šķērsstieņi ir aizslēdzami.

Komfortam

Premium USB kabelis ir īpaši izstrādāts, lai savienotu telefonu vai citu mobilo ierīci ar Jūsu Volkswagen Infotainment sistēmu. Dizains veidots tā, lai ideāli iederētos automašīnas interjerā. 30 cm garums ir pietiekams, lai ierīci novietotu sīklietu nodalījumā, tai pat laikā nekļūstot par traucēkli. Kabelim ir augstas kvalitātes tekstila apvalks, bet metāla spraudņi ir pārklāti ar hromu un uz tiem redzams Volkswagen logotips. Arī AppConnect lietotnes, kā Android Auto un MirrorLink,  ir ērti izmantot, vienlaicīgi nodrošinot mobilās ierīces uzlādi. Kabelis ir teicami saskaņots ar up! modelī pieejamo maps + more telefona turētāju. Kabeļu veidi - micro-USB, Apple Lightning un USB-C - katrs no tiem pieejams 30 cm vai 70 cm garumā.

Aizsardzībai

Volkswagen oriģinālie paklājiņi visiem laikapstākļiem aizsargā jūsu automašīnas salonu pret netīrumiem un mitrumu. Tie ir izmēram precīzi atbilstoši, viegli tīrāmi un tiem ir pretslīdēšanas pārklājums. Iestrādātais modeļa uzraksts ir īpašs vizuālais akcents. Grīdas paklājiņi ir arī 100% pārstrādājami, ļoti izturīgi un ilgi kalpojoši. Izmantotais materiāls ļauj oriģinālajiem paklājiņiem visiem laikapstākļiem būt ievērojami vieglākiem un saglabāt mazāk smaržu nekā parastie gumijas grīdas paklājiņi. Komplektā ietilpst četri paklājiņi – priekšpusei un aizmugurei.

Sortimo

Sortimo ir Vācu uzņēmums, kas jau vairāk kā 45 gadus piedāvā  autofurgona plauktu sistēmas. Sortimo ir kas vairāk nekā tikai plaukti  transportlīdzekļa kravas nodalījumā. Jo Sortimo piedāvā risinājumus augstākai produktivitātei, labākai rentabilitātei un darbinieku, uzņēmumu īpašnieku un – vissvarīgāk – klientu apmierinātībai. 

Kur saņemt īpašos piedāvājumus?

Riepu maiņa

Riepu maiņa. 

Lai jūs vienmēr būtu kustībā - ātra riepu maiņa, komfortabla uzgaidīšana, labākie Volkswagen speciālisti un augstākās kvalitātes riepas. Ērtākais veids, kā turēties uz īstā ceļa.
Riepu uzglabāšana

Riepu uzglabāšana.

Vairāk vietas garāžā. Vienkārši. Beidzot brīva vieta garāžā vai mājās - uzglabājiet diskus un riepas pie mums.