VW service employee in front of a red Volkswagen with diesel engine and with open bonnet in a workshop

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automobili

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automobili

Informācija par EA189 dīzeļdzinējiem

Lūdzu, ievadiet sava automobiļa identifikācijas numuru (VIN).

Kas ir VIN?

VIN ir automobiļa identifikācijas numurs (VIN). Tas sastāv no 17 cipariem, un jūs to varat atrast reģistrācijas apliecības I daļā, t.i., sava automobiļa reģistrācijas dokumentā, un vējstikla apakšdaļā.

Visualization of the place on the windscreen where the VIN is located on a VW car
Visualization of the Volkswagen VIN number in part I of the registration certificate

Mums ir svarīgs katrs klients

Ar dīzeļdzinējiem aprīkoto automobiļu servisa kampaņa mums nozīmē daudz vairāk nekā tikai informācijas sniegšanu par dzinējiem. Te ir runa par katru klientu. Tieši tādēļ mēs līdz šim esam veiksmīgi veikuši izmaiņas simtiem tūkstošu Volkswagen automobiļu. Taču ir vēl kaut kas: Mēs intensīvi turpinām izstrādāt, testēt un pārbaudīt. Pēc daudziem stingriem testiem katru mūsu izstrādāto tehnisko risinājumu ir apstiprinājusi Vācijas Federālā autotransporta pārvalde (KBA).

Tas nozīmē, ka mēs tagad varam pārbūvēt ikvienu Volkswagen dīzeļdzinēju, kam tika konstatētas neatbilstības. Mēs sazināsimies ar visiem tiem Volkswagen klientiem, kuru automobiļos līdz šim vēl nav veiktas izmaiņas. Mēs patiesi augstu novērtējam jūsu pacietību un uzticību mūsu zīmolam. Turpmāk mēs cītīgi strādāsim, lai atjaunotu jūsu ticību Volkswagen zīmolam. Un mēs būsim pilnībā apmierināti tikai tad, kad mūsu klienti atkal būs 100% apmierināti ar Volkswagen.

Jo mums ir svarīgs katrs klients.

Aktuālākā informācija klientiem

Šajā lapā ir publicēta visa jaunākā informācija, preses relīzes un paziņojumi par aktuālajiem notikumiem saistībā ar Volkswagen dīzeļdzinēju tēmu.

Jautājumi un atbildes

Šajā lapā ir publicēti jautājumi un atbildes par aktuālajiem notikumiem uzņēmumā Volkswagen. Šī informācija tiek regulāri atjaunināta. Tā attiecas tikai uz pašreizējo neprecīzo CO2 vērtību pārbaudi noteiktiem auto modeļiem un tehniskajiem NOx pārbaudes pasākumiem.

BUJ par NOx

BUJ par CO2

Fakti par dīzeļdegvielas emisijām

Uzziniet visus svarīgos faktus, noskatoties īsus video: no slēdžu loģikas darbības un plānotajiem koriģējošajiem pasākumiem līdz apmeklējuma pieteikšanai pie jūsu Volkswagen partnera.

--:--
Dīzeļdzinēju emisiju pēcapkope

Šeit mēs jums parādīsim, kā tiek pakāpeniski iznīcinātas dīzeļdzinēja radītās kaitīgās vielas, lai nodrošinātu starptautiskajos tirgos spēkā esošajām prasībām.
--:--
Kāds ir dzinēja pārvaldīšanas sistēmas mērķis?

Uzziniet, kādēļ brīdī, kad automobilis atrodas uz dinamometra, tajā tiek aktivizēta īpaša testēšanas stenda metode, kas, veicot izplūdes gāzu testēšanu, tādējādi izsaucot iepriekš noteiktu profilu.
--:--
Ar dīzeļdzinēju emisiju skandālu saistītie koriģējošie pasākumi

Skatīt, kuri pasākumi uz kuru dzinēju tipu tiek attiecināti. Tādējādi tiks sniegta informācija par to, vai pietiek vienkārši uzstādīt jaunu dzinēja pārvaldības programmatūru vai arī nepieciešams veikt tehniskus pasākumus.
--:--
Kā pieteikt apmeklējumu

Uzziniet, kā varat pieteikties sava automobiļa tehnisko izmaiņu veikšanai bez maksas un kā šī kampaņa ietekmē jūs kā klientu.

Sazinieties ar mums

Vai jums ir kādi jautājumi par pašreizējo situāciju uzņēmumā Volkswagen vai par jūsu automobiļa statusu? Mūsu klientu apkalpošanas dienests priecāsies palīdzēt.

Nevilcinieties nosūtīt mums e-pastu: 
https://recall.volkswagen.lvAtver ārējo saiti

Atrodiet ceļu pie tuvākā Volkswagen pārstāvja.
Atrodiet savu Volkswagen pārstāviAtver ārējo saiti

Ceļš pie tuvākā Volkswagen komerctransports pārstāvja.
Atrodiet savu Volkswagen komerctransporta pārstāviAtver ārējo saiti