VW service employee checks a service checklist in front of a red VW with open bonnet

Volkswagen sniedz informāciju – vienkārši un ātri: Aktuālākā informācija klientiem

Svarīga informācija klientiem

Atrodiet jaunāko informāciju par dīzeļdzinēju emisiju skandālu un to, kā uzzināt, vai tas skar arī jūsu modeli, izmantojot automobiļa identifikācijas numuru. Mēs arī sniedzam informāciju par atsaukšanas kampaņām un visiem jautājumiem, kas ir svarīgi jums un jūsu Volkswagen automobilim.

VW service employee checks a checklist in front of a red Volkswagen with diesel engine with an open luggage compartment

Jaunākās ziņas par dīzeļdzinēju emisiju skandālu

Kas ir slāpekļa oksīdi? Vai jums ir jādodas uz darbnīcu veikt pārveidojumus un vai tas jums kaut ko maksās? Ja šis jautājums skars jūsu Volkswagen automobili, mēs jūs informēsim. Vienkārši ievadiet sava automobiļa identifikācijas numuru (VIN).

VW service employee checks a car with natural gas drive in a workshop

Informācija par aktuālajām ar dabasgāzi darbināmu automobiļu atsaukšanas kampaņām

Šajā lapā ir ietverta visa informācija, kas jums jāzina par atsaukšanas kampaņām, kas skar ar dabasgāzi darbināmus automobiļus. Jūs varat uzzināt arī, kā pārbaudīt, vai šis jautājums skar jūsu automobili, ievadot sava automobiļa identifikācijas numuru (VIN).

A stack of printed certificates of conformity and lists of ingredients

Atbilstības sertifikāti un sastāvdaļu saraksti

Ja runa ir par mūsu produktiem, mēs vienmēr pārliecināmies, ka tie atbilst veselības un drošības prasībām un visām attiecīgajām vadlīnijām. Atbilstības sertifikātus un mūsu kopšanas produktu sastāvdaļas jūs varat apskatīt šeit.

Some scrapped VW cars at a scrap yard, ready to be recycled

Otrreizējā pārstrāde

Pat visbrīnišķīgākā automobiļa ekspluatācijas laiks kādudien beidzas. Uzziniet šeit, kā tiek izmantots šis izejmateriālu avots un kas notiek pēc automobiļa atgriešanas. Šis pakalpojums jums ir bezmaksas, ja vien ir izpildīti juridiskie nosacījumi.

erWin

Jūsu darbnīcas remontu zinātība

Mūsu elektroniskā remontu un darbnīcu informācijas sistēma (erWin) sniegs jums precīzu darbam nepieciešamo informāciju – no darbnīcas rokasgrāmatas līdz pašmācības programmai. Ar piekļuvi uz vienu stundu, vienu dienu vai par fiksētu maksu.

Uzzināt vairākAtver ārējo saiti

Pakalpojums nolietotiem transportlīdzekļiem

Vienkārši un bez maksas

Ko man darīt ar savu Volkswagen, kad beigsies tā ekspluatācijas laiks? Atbilde ir vienkārša: Vienkārši nogādājiet to kādā no mūsu daudzajiem nodošanas centriem. Tas tiks pārstrādāts bez maksas, ja vien būs izpildīti juridiskie nosacījumi.

Uzzināt vairākAtver ārējo saiti