Dodieties ceļā, izmantojot mūsu akumulatorus

Dodieties ceļā, izmantojot mūsu akumulatorus

Viena no izplatītākajām problēmām ir bojāts akumulators 

Akumulators

Kas nepieciešams, lai jūsu Volkswagen būtu gatavs doties ceļā? Tieši tā – enerģija no startera akumulatora. Mūsu produkti izceļas ar nevainojamu kvalitāti un funkcionalitāti.

Volkswagen Genuine Lead-calcium Starter Battery

Jūsu ieguvumi

 • Nevainojama atbilstība:
  nodrošina katram Volkswagen nepieciešamo enerģijas daudzumu.
 • Vairāk jaudas:
  akumulatori izceļas ar palielinātu svina saturu un ražoti no kvalitatīviem materiāliem.
 • Droša enerģija:
  protams, akumulatoriem piemērota obligātā divu gadu garantija un vēl viens papildu garantijas gads.

Volkswagen AGM startera akumulatori: produktu tests

Izmantojot start/stop sistēmu, dzinēju nepieciešams iedarbināt katru reizi, kad automobilis apstājies noteiktu laiku, piemēram, pie luksofora vai papildjoslā. Akumulatoram pastāvīgi jānodrošina visa elektriskā aprīkojuma darbība.

Parastie akumulatori ar baterijām no mitriem elementiem nevarētu izturēt ilglaicīgu šāda veida slodzi. Tāpēc mēs izmantojam Volkswagen oriģinālos start/stop sistēmas akumulatorus. Tie izceļas ar lielisku sniegumu, uzsākot braukšanu ar aukstu dzinēju, kā arī ilgu darbmūžu un ļoti zemiem pašizlādes rādītājiem.

Tests tika veikts neatkarīgajā akumulatoru testēšanas iestādē “akkuteam Energietechnik GmbH”, kas specializējas akumulatoru un alternatīvās enerģijas tehnoloģiju jomā. Testam nepieciešamo zinātnisko atbalstu nodrošināja Frauenhofera institūts.

Testētie produkti

 • Volkswagen AG Genuine AGM startera akumulators (produkta kods 000 915 105 CC)
 • Exide EK 700
 • Banner Running Bull
 • Moll Start Stop Plus
 • Fiamm VR760
 • Intact AGM 760
 • Tudor TK700

Vai mūsu piedāvātās oriģinālās rezerves daļas tiešām ir labākas, vai to kvalitāte ir pielīdzināma citu ražotāju produktiem? Testa vajadzībām anonīmi tika iegādāti Volkswagen AG un citu zīmolu AGM akumulatori ar 68-70 Ah nominālo tilpumu. Informācija uz marķējuma liecināja par to, ka citu zīmolu akumulatori ir piemēroti izmantošanai automobiļos, kas aprīkoti ar start/stop sistēmu.

Lai garantētu to, ka dažādos testos tiek saglabāti nemainīgi sākotnējie parametri, no katra ražotāja tika iegādāti trīs startera akumulatori.

Rezultāts

Testa uzvarētājs! Volkswagen AG oriģinālais 12 V AGM startera akumulators ar 68 Ah tilpumu ir vienīgais akumulators, kas testā atbilda visiem kritērijiem. Visos trīs testos, kuros tika pārbaudīta braukšanas uzsākšana ar aukstu dzinēju un tilpums pēc start/stop sistēmas testa, oriģinālais startera akumulators uzrādīja būtiski labākus rezultātus.

Testa piezīmes

Mēs vēlamies uzsvērt, ka iegūtos rezultātus nevar piemērot visiem pieejamajiem produktiem. Informācija attiecas tikai uz minētajiem produktiem. “akkuteam Energietechnik GmbH” izstrādātie testēšanas protokoli ir pieejami Volkswagen AG, un tos var brīvi aplūkot.

Kontaktinformācija:

Volkswagen AG
Konzern After Sales
Brieffach 4954
34219 Baunatal

Volkswagen akumulatori: BUJ

Vai es varu nomainīt akumulatoru pats? Kāpēc nepieciešams jauns akumulators? Šeit atrodami visi biežāk uzdotie jautājumi par akumulatoriem, kā arī attiecīgās atbildes.