A man with a smartphone leans against his white VW car with polished rims – Volkswagen wheels and tyres

Pareizie diski un riepas jūsu Volkswagen automobilim garantē komfortablu braukšanu

Automobiļa riepas ir vienīgais, kas saskaras ar ceļu. Šeit varat iegūt informāciju par produktiem un pakalpojumiem saistībā ar diskiem un riepām.

A woman on a skateboard drives past a red VW up!

Vasaras diski un riepas

Karstums tām nav šķērslis. Kolīdz gaisa temperatūra pārsniedz +7 °C, vasaras riepas viennozīmīgi ir pareizā izvēle. Tās uzlabo drošību un vienlaikus izskatās lieliski.

A black VW Golf 5 2.0 TDI with all-season tyres drives on the road

Vissezonas un īpašās riepas

Vissezonas riepas, riepas bez protektora braukšanai pa sacīkšu trasi, riepas ar radzēm braukšanai pa apledojušiem ceļiem vai bezceļu riepas piedzīvojumiem pie dabas krūts – šeit jūs atradīsit informāciju par īpašajām un vissezonas riepām.

A man picks up a snowboard from the ski and snowboard holder of his silver VW car with winter tyres in a snowy landscape

Ziemas diski un riepas

Esiet gatavi aukstajai sezonai: ziemas riepas novada ūdeni, lai novērstu automobiļa slīdēšanu. Tās nodrošina izcilu saķeri sniegā un ļauj turpināt braukt pat tad, kad ceļš ir apledojis vairākas dienas.

A man with a smartphone stands next to his yellow VW Golf with summer wheels

Zināšanas par riepām

Vai zināt, kā pareizi izmērīt riepu spiedienu un protektora dziļumu, kā nolasīt ES riepu marķējumu un kad pienācis laiks mainīt riepas? Vairāk par riepām varat uzzināt šeit.

A man walks to his black VW car with Volkswagen Genuine Rims with orange colour accents

Zināšanas par diskiem

Diski izceļ jūsu automobili vizuāli, piešķirot tam tieši tādu izskatu, kādu vien vēlaties. Neatkarīgi no tā, vai diski tiek uzstādīti ražotnē vai pēc automobiļa iegādes, riepu/disku kombināciju tēma vienmēr raisa daudz jautājumu. Šeit varat iegūt atbildes uz jautājumiem, kā arī uzzināt citu informāciju par tērauda un alumīnija diskiem.