Tehnoloģija un attīstība

Viens modulis. Daudzi modeļi

Pilsētas auto, apvidus automobilis vai ietilpīgs septiņvietīgs minivens — modulārā elektromobiļu konstrukcijas sistēma, jeb MEB piedāvā visu, ko vien var sagaidīt no nākotnes mobilitātes. Šī, jaunā transportlīdzekļu platforma ir īpaši izstrādāta elektromobiļiem. Lielākā priekšrocība - MEB ļauj optimāli izmantot šīs tehnoloģijas sniegtās iespējas. Jums tas nozīmē lielāku ietilpību, daudzpusību, nobraucamo attālumu, komfortu un dinamiku. Jeb vienkārši - mobilitāti jaunā veidolā.

Vairāk vietas izpausties.

Volkswagen ir pilnībā mainījis mobilitātes definīciju. Tas nozīmē, ka vairs nav nepieciešams dzinējs, pārnesumkārba, transmisijas tunelis, degvielas tvertne un izplūdes sistēma. Tā ir laba ziņa gan jums, gan mūsu inženieriem. Tā rezultātā ir iegūta lielāka riteņu garenbāze un īsākas pārkares, savukārt mazie elektromotori ir izvietoti tieši uz asīm. Tas ne tikai liek izskatīties automobilim dinamiskāk, bet arī ir izcils pamats visdažādākajiem virsbūves tipiem — no kompaktās klases automobiļiem līdz pat miniveniem. Tas sniedz nebijušu plašuma izjūtu un vairāk vietas jums, jūsu līdzbraucējiem un bagāžai.

Izcila jaudas sistēma.

ID. ģimenes pamatā ir ātri lādējamu akumulatoru sistēma, kas ļauj ietaupīt vietu, jo ir iebūvēta grīdā. Tas pazemina gravitācijas centru un nodrošina labāku svara sadalījumu, lai jūs varētu baudīt līdzsvarotu un dinamisku braukšanu.

Tiks piedāvāti dažādas ietilpības akumulatori.

Piemēram, ja jums nav nepieciešams liels nobraucamais attālums, jo braucat pilsētā, jums pietiek ar mazu akumulatoru. Tas arī samazina elektromobiļa cenu. Savukārt, ja jums nepieciešams liels nobraucamais attālums, vienkārši izvēlieties transportlīdzekli ar lielāku akumulatoru.