vw id

ID. modeļi. Elektromobilitātes nākotne
Mūsu atbilde rītdienas izaicinājumiem.

ID. modeļu klāsts piedāvā visu, ko sagaidat no nākotnes mobilitātes - tie ir elektriski, efektīvi un nerada izmešus, tādējādi nodrošinot risinājumu mūsu sabiedrībai, kas kļūst arvien mobilāka un urbānāka.

ID. modeļu klāsts piedāvā visu, ko sagaidat no nākotnes mobilitātes - tie ir elektriski, efektīvi un nerada izmešus, tādējādi nodrošinot risinājumu mūsu sabiedrībai, kas kļūst arvien mobilāka un urbānāka.

Māju sajūta it visur: ID. Buzz

Ar ID. Buzz mēs atgriežam uz ceļiem leģendāro Camper. Vismodernākā tehnoloģija un elastīgas telpas koncepcija, kas nodrošina maksimālu brīvību, turpinās iepriecināt cilvēkus arī nākotnē. Ikona ar personību, kas izstrādāta cilvēkiem ar personību.

Elegantā efektivitātes forma

Ar savu jaudīgo elektrisko piedziņu un plūstošo siluetu, jaunais ID.5 veiksmīgi sasniedz modernu SUV un apvidus kupejas automobiļa simbiozi. Aprīkots ar tiešsaistes atjaunināšanas iespēju un gatavs no jauna definēt elektrisko mobilitāti.

Pilnīgi elektriskais ID.4: nākamās paaudzes apvidus auto

Jaunajā ID.4 apvienojas vislabākais no divām jomām: moderna apvidus automobiļa daudzpusība un elektromobiļa ilgtspējīgā darbība. Tiem, kuri vēlas visu un vēl vairāk. Bez jebkādiem kompromisiem. 

ID.3:
#TagadTuVari

Ar ID.3 iespējams ir viss: ilgtspējīga mobilitāte, elektrizējošs braukšanas prieks un lielāki nobraucamie attālumi par pievilcīgu cenu.

Piesakieties elektriskajiem jaunumiem!

Saņemiet jaunākās ziņas par mūsu elektriskajiem modeļiem un elektrisko mobililtāti savā e-pastā!

Nākotnes gaidās: ID. Crozz

Ja jūs varētu mobilitāti izgudrot no jauna, kā tā izskatītos? Mēs esam izstrādājuši koncepauto, kas elektrizē jūsu ikdienas dzīvi. Mūsu vīzija par elektrisko krosoveru: ID. Crozz piedāvā lielu nobraucamo attālumu un braukšanas prieku ikvienam, kurš atrodas mājās pilsētā un pie dabas. Vai esat gatavs?

Mūsu vīzija par elektromobilitāti: ID. Vizzion

Vislabākais veids, kā paredzēt nākotni, ir izgudrot to pašam. Piemēram, ID. Vizzion, -  mūsu vīzija par premium klases sedanu, kas inteliģenti apvieno progresīvu dizainu un jaunu tehnoloģiju. Praktiskais pierādījums, ka nākotne jau sen ir sākusies.

ID.R: #challengeacceptID

ID.R ne tikai pārspēj pasaules sarežģītāko sacīkšu trašu rekordus. Tas ir arī iedvesmas avots citiem ID. klases automobiļiem. Un paraugs veselai nākotnes auto paaudzei.

Viens modulis.
Daudz modeļu. 

No pilsētas automobiļiem un SUV līdz 7-vietīgajiem auto. Moduļveida Elektriskās Piedziņas matrica piedāvā visu, ko varat gaidīt no elektromobilitātes nākotnē. Sagaidiet vairāk plašuma, elastības, komforta un dinamikas. Vai uztveriet to citādi – kā pilnīgi jaunu mobilitātes veidu.