view from the panoramic roof into the interior of the ID. Buzz

ID. modeļi. Elektromobilitātes nākotne
Mūsu atbilde rītdienas izaicinājumiem.

ID. modeļu klāsts piedāvā visu, ko sagaidat no nākotnes mobilitātes - tie ir elektriski, efektīvi un nerada izmešus, tādējādi nodrošinot risinājumu mūsu sabiedrībai, kas kļūst arvien mobilāka un urbānāka.

ID. modeļu klāsts piedāvā visu, ko sagaidat no nākotnes mobilitātes - tie ir elektriski, efektīvi un nerada izmešus, tādējādi nodrošinot risinājumu mūsu sabiedrībai, kas kļūst arvien mobilāka un urbānāka.

Pilnīgi elektriskais ID.4: nākamās paaudzes apvidus auto

Jaunajā ID.4 apvienojas vislabākais no divām jomām: moderna apvidus automobiļa daudzpusība un elektromobiļa ilgtspējīgā darbība. Tiem, kuri vēlas visu un vēl vairāk. Bez jebkādiem kompromisiem. 

Jaunais ID.3:
#TagadTuVari

Frankfurtes autošovā 9. septembrī jaunais ID.3 piedzīvoja ekskluzīvu pasaules pirmizrādi. Un pasaule ir sajūsmā. Ar jauno ID.3 iespējams ir viss: ilgtspējīga mobilitāte, elektrizējošs braukšanas prieks un lielāki nobraucamie attālumi par pievilcīgu cenu.

ID.R: #challengeacceptID

ID.R ne tikai pārspēj pasaules sarežģītāko sacīkšu trašu rekordus. Tas ir arī iedvesmas avots citiem ID. klases automobiļiem. Un paraugs veselai nākotnes auto paaudzei.

Māju sajūta it visur: ID. Buzz

Ar savu konceptauto, ID. Buzz, mēs atgriežam uz ceļiem leģendāro Camper. Vismodernākā tehnoloģija un elastīgas telpas koncepcija, kas nodrošina maksimālu brīvību, turpinās iepriecināt cilvēkus arī nākotnē. Ikona ar personību, kas izstrādāta cilvēkiem ar personību.

Nākotnes gaidās: ID. Crozz

Ja jūs varētu mobilitāti izgudrot no jauna, kā tā izskatītos? Mēs esam izstrādājuši koncepauto, kas elektrizē jūsu ikdienas dzīvi. Mūsu vīzija par elektrisko krosoveru: ID. Crozz piedāvā lielu nobraucamo attālumu un braukšanas prieku ikvienam, kurš atrodas mājās pilsētā un pie dabas. Vai esat gatavs?

Mūsu vīzija par elektromobilitāti: ID. Vizzion

Vislabākais veids, kā paredzēt nākotni, ir izgudrot to pašam. Piemēram, ID. Vizzion, -  mūsu vīzija par premium klases sedanu, kas inteliģenti apvieno progresīvu dizainu un jaunu tehnoloģiju. Praktiskais pierādījums, ka nākotne jau sen ir sākusies.

Viens modulis.
Daudz modeļu. 

No pilsētas automobiļiem un SUV līdz 7-vietīgajiem auto. Moduļveida Elektriskās Piedziņas matrica piedāvā visu, ko varat gaidīt no elektromobilitātes nākotnē. Sagaidiet vairāk plašuma, elastības, komforta un dinamikas. Vai uztveriet to citādi – kā pilnīgi jaunu mobilitātes veidu.