Pāreja uz e-mobilitāti

Ilgtspējīga uzlāde mājās un ceļā

Nākotnes e-mobilitāte ir piemērota lietošanai ikdienā, tā ir ērta un, galvenais, ilgtspējīga, neatkarīgi no tā vai esat ceļā vai atpūšaties mājās.

Stage Sustainibility

Elektrifikācija:
Volkswagen uzlādes koncepts

Ilgtspējai ir jābūt vienkāršai. Tieši tāpēc mēs piedāvājam visu, sākot ar elektroauto un beidzot ar videi draudzīgu elektrību, no viena pakalpojuma sniedzēja.

  • ID. Charger (WallBox)
  • ID. Charger uzstādīšanas pakalpojums
  • We Charge
ID.3 and charging concept

ID. Charger¹ – Volkswagen Wallbox

Izveidojiet uzpildes staciju savās mājās, izmantojot mūsu ID. Charger¹. Tas nozīmē, ka no rīta varat sēsties savā pilnībā uzlādētajā ID.3 un sākt dienu ar pilnu jaudu. Tā teikt, uzlādējaties, kamēr guļat. ID. Charger ir trīs varianti (ar datu pieslēgumu un tālvadību un bez) ar atšķirīgu uzlādes jaudu – līdz pat 11 kW, atkarībā no jūsu pieslēguma. Tas atbilst elektrības daudzumam, kas ir pietiekams aptuveni 300 km attālumam, veicot uzlādi piecas stundas. Noteiktos ID.Charger Connect variantos ir iebūvētas arī pieslēguma funkcijas, piemēram, lietotnes vadība un attālināta apkope (papildiespēja, izmantojot LTE).

Bez tam ID. Charger var tikt piegādādāts ar iebūvētu elektrības skaitītāju, lai jūs vienmēr varētu sekot veiktajai uzlādei. ID. Charger drīz būs pieejams pasūtīšanai tiešsaistē tieši no jūsu Volkswagen pārstāvja.

Illustration ID.3 charging at wallbox
Camouflaged Prototype
Illustration ID.3 and Installationsservice

ID. Charger – uzstādīšanas pakalpojums

Mēs drīz nodrošināšim bezmaksas tiešsaistes priekšpārbaudi, lai pārliecinātos, ka jūsu mājai ir vajadzīgie priekšnoteikumi ID. Charger uzstādīšanai. Jūs varēsiet pārbaudīt, vai jūsu mājā var uzstādīt ID. Charger vien ar dažiem peles klikšķiem. Pasūtītiet mūsu standarta uzstādīšanas komplektu un mēs personiski atkārtoti visu pārbaudīsim mājas pārbaudes ietvaros. Labāk ir trīs reizes nomērīt un tad vienu reizi nogriezt. Tad jūs arī uzzināsit maksimālo pieejamo jūsu ID.3 uzlādes jaudu. Vajadzības gadījumā mēs jums iesniegsim izvērstu papildtāmi, kas pielāgota jūsu konkrētajien apstākļiem. Tad uzstādīšanas dienests var uzsākt montāžu. Īsumā: viss, kas vajadzīgs, no viena piegādātāja.

Veiciet uzlādi ceļā

Lai sasniegtu sev uzstādīto mērķi ar savu ID.3 nepapildināt CO₂, mēs pat esam sagādājuši iespēju veikt uzpildi ceļā – viegli un ilgtspējīgi. Galvenais: We Charge. 

 

Illustration charging via Smartphone und We Charge

Uzlāde ar We Charge

We Charge ir jūsu elektroniskais pieslēgums vairāk nekā 150 000 uzlādes stacijām Eiropā un tas padara jūsu ID.3 uzlādi vēl vienkāršāku. jūs arī varat viegli plānot maršrutu publisko uzlādes staciju tīklā un doties uz neaizņemtajām stacijām, piemēram, IONITY, kas piedāvā dažādus apkalpošanas līmeņus, vadoties pēc jums vēlamā līguma. Šīs ātrās uzlādes stacijas raksturo ne tikai īpaši augsta jauda, tās ir arī līdz pat 100% videi draudzīgas – kad attiecīgajā valstī šāda enerģija ir pieejama.

Maksāšana ar We Charge

Ar We Charge arī maksājumi ir vienkārši un pārskatāmi, un atbilstoši jūsu izvēlētajam uzlādes strāvas veida līgumam. Rēķins ir iekļauts cenā. Visā Eiropā. Ērta lietošana ar viedtālruni ar We Connect lietotni² no Volkswagen. Autentificēšanai uzlādes stacijā ir vajadzīga We Charge karte (RFID karte), lietotne (QR kods) vai, nākotnē, kad uzlādes stacija spēs jūs identificēt jūsu auto, Plug & Charge sistēma. Bez tam, auto uzlādes laikā jūs varat izmantot lietotni, lai pārbaudītu un vadītu uzlādes statusa izmaiņas vai iestatī to, lai tā paziņotu par uzlādes pabeigšanu. Viss notiek automātiski. We Charge, tā teikt.

Illustration paying via Smartphone and We Charge

 

 

 

¹ ID.Charger var pasūtīt kā papildaprīkojumu Volkswagen ID. modeļiem, tas nav iekļauts standarta aprīkojumā. 

² Lai lietotu We Connect lietotni ir vajadzīgs viedtālrunis ar atbilstošu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karti ar datu pārraides iespēju un spēkā esošu mobilo datu pārraides līgumu vai tādu, par kuru vienojaties atsevišķi ar savu mobilo datu operatoru.