Volkswagen SUV

Volkswagen apvidus automobiļi

Plašākā modeļu izvēle savā klasē

Iepazīstieties – Volkswagen apvidus auto saime. Katram dzīvesstilam atradīsies savs īstais apvidus auto. Tie visi ir radīti, lai iedvesmotu, iedrošinātu un pavērtu jaunas iespējas. Mūsu mazie apvidus automobiļi sniegs jums pārliecību, lai dotos vēl tālāk. Vidējā izmēra apvidus auto ir ideāli ģimenēm. Un lielie – tiem, kam patīk no dzīves ņemt maksimumu un vēl mazliet.

Mazie apvidus auto - krosoveri

T-Cross, Taigo un T-Roc

Ar spilgtu raksturu un tikpat spožu pārliecību – mūsu mazie apvidus auto T‑Cross, Taigo un T‑Roc ir vienkārši neatvairāmi. Šie daudzpusīgie un kompaktie auto ir ļoti iemīļoti, un ne bez iemesla. Tie ir aprīkoti ar pašām jaunākajām tehnoloģijām, ietilpīgāki par vidusmēra sedanu, pielāgojami jūsu vajadzībām un tik stilīgi, ka no tiem negribēsies šķirties ne uz mirkli.

T-Cross

T‑Cross modelim pretoties ir grūti. Toties tik viegli iemīlēties no pirmā acu uzmetiena. Izteiksmīgs stils un funkcionāls dizains – tas ir nudien izcils mazais apvidus auto. Mūsdienīgākās savienojamības funkcijas un neaprakstāmi daudzpusīgas iespējas – tas ir radīts, lai vestu jūs it visur ar eleganci. 

Jaunais Taigo

Taigo ir īpašs modelis – pirmā Volkswagen apvidus kupeja. Modeļu klāstā tas atrodas pa vidu starp T-Cross un T-Roc – tā bāze ir ļoti līdzīga T-Cross, taču virsbūve ir mazliet garāka, un  jumta līnija krietni plūstošāka. Šeit uzmanības centrā ir savienojamība, stils un fantastiskas personalizēšanas iespējas.