Jauns T-Roc par 270 € mēnesī1
Jums patīk doties piedzīvojumos gan pilsētā, gan ārpus tās. Tieši tādēļ jums svarīgs auto, kas apvieno visu – izcilu aprīkojumu ar spilgtu personību. Izvēle ir pavisam vienkārša: par 270 € mēnesī saņemiet savu T-Roc no noliktavas vai ar ātru piegādi!

 • Mēneša maksājums no270 €
 • ''30 gadi Baltijā'' jubilejas modelis no:29 600 € ar PVN
 • Bagāžas nodalījums445 l
 • Dzinēja jauda110-221 kW (150-300 ZS)
 • Degvielas patēriņš4,2-8,9 l/100 km

Ar aprīkojumu, kādu vienmēr esiet vēlējies: jau standartaprīkojumā

T-Roc izceļas pats par sevi. Taču ar jaunā standartaprīkojuma Life ārējo dizainu tas spīd vēl spožāk. Šim T-Roc piemīt viss – jaunākās tehnoloģijas, dizains ar raksturu un viss nepieciešamais aprīkojums, ko vēlaties savā automobilī. Zemāk minētais aprīkojums iekļauts T-Roc standartaprīkojumā.

T-Roc jubilejas modelis

T-Roc jubilejas modelis

Mēs svinam 30 gadus Baltijā ar īpašām T-Roc cenām un bagātīgu papildaprīkojumu bez maksas. Izvēloties kādu no jubilejas modeļiem, jūs ietaupāt līdz 3 630 €.

Papildparīkojums bez maksas:
- Metāliska krāsa
- Vieglmetāla diski ''Johannesburg'' R17
- Bezkontakta atvēršanas un iedarbināšanas sistēma ''Keyless Access''
- 6 skaļruņi
*Piedāvājums spēkā, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi ir pieejami vai līdz 31.12.2024.
 • Life ārējais dizains

  Sportiskais krosovera dizains izceļas gan uz priekšējā, gan aizmugurējiem bamperiem, kā arī uz sānu līstēm tādā pašā krāsā, kā auto. 

 • Chester 16" vieglmetāla diski

  Jaunajam T-Roc Life piemīt gan jauda, gan stils – 16 collu Chester vieglmetāla diski runā paši par sevi.

 • 8 inovatīvie vadītāja asistenti

  T-Roc atvieglo braukšanu ar adaptīvo kruīza kontroli, parkošanās,  joslas maiņas,  gaismu pārslēgšanas, kā arī ar Pre-Crash, Multi-Collission, Front Assist un gājēju monitorēšanas asistentiem.

 • Atpakaļskata kamera

  Droši skatieties uz priekšu, jo T-Roc jau raugās atpakaļ, nodrošinot visaptverošo skatu informācijas un izklaides ekrānā.

 • App-Connect

  App-Connect tehnoloģija savieno jūsu telefonu ar informācijas un izklaides ekrānu, lai nekas nepaslīdētu garām, kamēr esat ceļā.

 • Climatronic sistēma

  Pielāgot temperatūru savām un pasažieru vēlmēm, izmantojot skārienjutīgo ekrānu nekad nav bijis tik vienkārši.

Ātrākais veids, kā tikt pie sava T-Roc

Volkswagen noliktava

Jūsu jaunais auto – jau šodien

Vēlaties braukt ar pilnībā aprīkotu Volkswagen bez gaidīšanas? Izvēlieties T-Roc no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Priekšrocības

Gatavs ceļam - ātri un ērti

Mēs zinām, cik patīkami ir braukt ar pavisam jaunu auto. Taču izvēlēties Volkswagen no noliktavas ir vēl patīkamāk, jo:

 • Pieejams uzreiz vai ar ātru piegādi
 • Pilnīgi jauns auto
 • Ar visu jums nepieciešamo aprīkojumu

Konfigurātors

Vēlaties iegūt T-Roc bez gaidīšanas?

Dodieties ceļā ar jauno T-Roc Life par 270 €1 mēnesī ar īpašo piedāvājumu no Volkswagen Līzings.

Pārliecība jaunā veidolā

T-Roc izstaro pārliecību ar izteiksmīgu ārējo dizainu, augstu kvalitātes līmeni salonā un inovatīvākajām tehnoloģijām.

Spēks nāk no iekšienes

VW T-Roc R-Line baltā krāsā dinamiski pārbrauc pāri krustojumam, redzams no sāniem

Spēcīgs raksturs ar jaunām īpašībām

Grafikā attēlots, kā darbojas vadītāja asistents Travel Assist.

Izpalīdzīgs ceļabiedrs

--:--

Eksterjers un salons

Stilīgi akcenti mūžīgajā melnajā krāsā

Izceliet jaunā T-Roc atlētisko un izteiksmīgo izskatu ar aprīkojuma akcentiem, kas tā virsbūvei piešķir vēl vairāk personības, bet salonam vēl vairāk ekskluzīvu iezīmju. Papildaprīkojumā tiek piedāvāti melni ārējo spoguļu korpusi, oglekļa izskata uzlīmes uz C statnēm un 18 collu Grange Hill vieglmetāla diskus melnā krāsā. Black Style dizaina pakete piedāvā visu minēto un ne tikai.

Savienojamība, informācija un izklaide

Skatieties acīs pašam svarīgākajam – ceļam

Standartaprīkojumā pieejamā digitālā vadītāja kabīne Digital Cockpit jaunajā T-Roc apkopo visu jums svarīgo informāciju uz 20,3 cm (8 collu) krāsu ekrāna ar pievilcīgu grafiku. Tādējādi, izmantojot multifunkciju stūri, jūs braukšanas laikā ar instrumentu paneļa palīdzību varat ērti piekļūt tādām funkcijām, kā audio, telefonijai vai palīdzības sistēmām. Varat arī pēc izvēles aprīkot savu T-Roc ar digitālo vadītāja kabīni Digital Cockpit Pro1. Ar savu 26,04 cm (10,25 collu) augstas izšķirtspējas displeju tā piedāvā plašu iespēju klāstu individuālai konfigurācijai un papildu displejus, piemēram, navigācijas kartes displeju tieši aiz stūres.

1 T-Roc Style standartaprīkojumā.

IQ.DRIVE inovatīvie vadītāja asistenti un  tehnoloģija 

IQ.DRIVE — mūsu inovatīvie vadītāja asistenti

IQ.DRIVE — mūsu inovatīvie vadītāja asistenti

Vīrietis atspiežas pret ceļa malā novietota balta T-Roc aizmuguri.

Jaunais T-Roc piebrauc ar Lane Assist joslas maiņas asistentu standartaprīkojumā. Standartaprīkojumā ir iekļauta arī priekšējās satiksmes uzraudzības sistēma Front Assist ar avārijas bremzēšanas funkciju, kas spēj atpazīt gājējus un transportlīdzekļus un avārijas gadījumā automātiski aktivizēt bremzes, lai mazinātu negadījuma smagumu vai, ideālā gadījumā, no tā vispār izvairītos.1 Pēc pieprasījuma jauno T-Roc var aprīkot ar papildu asistentiem, piemēram, IQ.DRIVE Travel Assist.²

1 Sistēmas iespēju robežās
2 Sistēmas iespēju robežās. Vadītājiem jābūt gataviem jebkurā brīdī pārņemt asistentu sistēmas vadību un vadītāji netiek atbrīvoti no atbildības braukt uzmanīgi.

Vēl viens akcents: inteliģentās gaismas

Vienalga, vai esat devies savās gaitās pa dienu vai naktī, vai braucat sliktos laikapstākļos, IQ.LIGHT LED matricas priekšējie lukturi, kas pieejami papildaprīkojumā, sākot ar T-Roc Style aprīkojumu, nodrošina labāku redzamību. Ja dinamiskais apgaismojuma asistents Dynamic Light Assist palīdz prognozējoši izgaismot līkumotus ceļus un nodrošina, ka pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītāji netiek apžilbināti pat ar tālajām gaismām1, atsevišķi augsto tehnoloģiju apgaismojuma sistēmas LED segmenti nodrošina labāku gaismas sadalījumu, veicot konkrētu aktivizēšanu un deaktivizēšanu atkarībā no braukšanas situācijas. Tas var uzlabot ne vien jūsu, bet arī citu satiksmes dalībnieku drošību.

1 Sistēmas darbības robežās.

Volkswagen apvidus auto modeļi - pirktākie Eiropā!

Volkswagen ir kļuvis par 2023. gada visvairāk pārdoto apvidus automobiļu zīmolu Eiropā, apliecinot mūsu apņemšanos nodrošināt izcilību un inovācijas automobiļu nozarē.

* Avots: https://europe.autonews.com/automakers/vw-suvs-dominate-europe-evs-top-2-million-sales

Tālākie soļi