Jaunais elektriskais ID.3

Nevis vienkārši elektrisks, bet VW elektrisks.

  • ''30 gadi Baltijā'' jubilejas modelis no: 35 100 € ar PVN*
  • Uzlādes laiks mājās (pilna uzlāde)7 h 30 min
  • Paātrinājums no 0 līdz 100 km/hPro S: 7,9s / Pro Performance: 7,3 s
  • Nobraucamais attālumsPro Performance: 392-428 km / Pro S 520-558 km

Elektromobilitātes evolūcija  

Jaunais ID.3 ir jauns Volkswagen solis elektromobilitātes virzienā: konkrētās virsbūves līnijas piešķir ID.3 nobriedušāku izskatu, savukārt salona dizains ietver kvalitatīvus materiālus un dažādas standartaprīkojumā iekļautas palīgsistēmas. Augstākie sasniegumi elektromobilitātes jomā. 

Inovācijas, kas atvieglo dzīvi

Uz moduļveida elektropiedziņas matricu (MEB) balstītais otrās paaudzes ID.3 ir vēl daudzpusīgāks jaunās ID. programmatūras dēļ: jaunās funkcijas ietver ērtas uzlādes funkcijas, piemēram, “Plug & Charge”, un citas praktiskas funkcijas, ar kurām automašīnu var papildināt arī pēc tās iegādes. 

ID.3 jubilejas modelis

ID.3 jubilejas modelis

30 gadu jubilejas modelis - īpašā cena no 35 100 €. Bezmaksas papildaprīkojuma kopējā vērtība 5 680 €. Kopējais ietaupījums līdz 6 500 €.

Papildparīkojums bez maksas:
- Metāliska virsbūves krāsa
- Vieglmetāla diski „East Derry“ R18 (Pro Performance)
- Vieglmetāla diski „Sanya“ R20 (Pro S)
- Asistentu pakete 
- Eksterjera pakete
- Komforta pakete 
* Piedāvājums spēkā, kamēr īpašā piedāvājuma automobiļi ir pieejami vai līdz 31.12.2024.

Konfigurators

Konfigurātorā norādīta īpašā piedāvājuma summa bez valsts atbalsta.

--:--

Vēlaties iegūt ID.3 bez gaidīšanas?

Izvēlieties no noliktavas un pie sava jaunā auto tiksiet ātrāk, nekā varat iedomāties.

Uzziniet, ko citi saka par ID.3

“Paredzams, labi pārdomāts un viegli lietojams. Tieši tāds pats kā Golf, vienīgi elektrisks."
- Top Gear 
Volkswagen ID.3 ir veikstpējīgs, pilnībā elektrisks ģimenes hečbeks, kuru ir patīkami lietot un vadīt.”
- Auto Express 
“Ļoti labi izstrādāts kompaktklases elektromobilis. Tas ir ne tikai viens no retajiem elektromobiļiem ar ko patiešām ir aizraujoši braukt, jo tam piemīt labi sabalansēts izsvarojums un viegla vadāmība, bet tas ir arī ģeniāli veikls.”
- What Car

Savienojamība: digitāls savienojums ar jūsu ID.

Volkswagen savienojamības piedāvājumi sniedz jums vairāk ērtību un izklaides iespēju. ID. savienojums ar internetu un viedtālruni ļauj vieglāk sasniegt galamērķi — jums ir jākoncentrējas tikai uz braukšanu.

Īstais laiks nākotnes lēmumiem ir tagad 

Tagad pieejams valsts atbalsts

Iemeslu, kāpēc izvēlēties elektroauto, ir daudz – tostarp finansiāli. Ar pievilcīgu bonusu pāriet uz elektrisko mobilitāti ir vēl vienkāršāk. Elektroauto iegādei Latvijā tagad ir pieejams 4 500 € valsts atbalsts un papildus atbalsts no Volkswagen pārstāvjiem 1 000 € vērtībā.*

Sāciet ar neitrālu CO2 pēdu.

Mēs paziņojām, ka nodosim Jums ID.3 ar neitrālu CO2 pēdu. Lai Jūs jau no paša sākuma pārvietotos, radot neitrālu CO2 pēdas nospiedumu, mēs ar dažādu pasākumu palīdzību, kuri ir aprakstīti rakstā "Kopā labākai klimata aizsardzībai" mazinām un novēršam CO2 emisijas ražošanā. Šādi pasākumi ir, piemēram, ekoloģiskās elektroenerģijas izmantošana gan bateriju šūnu ražošanā, gan arī Cvikavas rūpnīcā, kurā tiek ražots ID.3. Nenovēršamas CO2 emisijas laikā no ražošanas līdz nodošanai klientam, kas tiek noteiktas ar īpašu aprites cikla novērtējumu, mēs izlīdzinām ar sertificētiem klimata aizsardzības projektiem. Pirmajiem ID.3 tika izmantoti sertifikāti no meža aizsardzības projekta "Kantigan Mentaya" (https://www.katinganproject.com). Tie ir sertificēti saskaņā ar šādiem standartiem: Verified Carbon Standard (VCS) un Climate, Community & Biodiversity Standard (CCB).

Elektromobilitāte papildus sniedz arī lielisku iespēju samazināt CO2 emisijas teju līdz 0 arī lietošanas laikā: lādējot ar ekoloģisko elektroenerģiju. Arī Jūs varat rūpēties par klimata aizsardzību!