Savienot tīklā jūsu ID. ar We Connect Start
1,2,3
2.
Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,5–15,2; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0. Transportlīdzeklim ir pieejamas tikai patēriņa un izmešu vērtības saskaņā ar WLTP, nevis saskaņā ar NEDC. Informācija par patēriņu un CO2 izmešiem diapazonos atkarībā no izvēlētā automašīnas aprīkojuma.

We Connect Start - nogādā jūs galamērķī bez stresa

Viedais savienojums ar jūsu Volkswagen ID. automašīnu 

Vai braucat ar modeli no ID. saimes? Tagad varat braukt ne tikai pilnībā elektriski, bet arī savienoti: We Connect Start tiešsaistes pakalpojumi ID. modeļiem ar ID. programmatūru līdz 3.0 nodrošina jums automašīnā digitālos asistentus, kas sniedz aktuālo informāciju par uzlādes pārvaldību vai satiksmi un vada atlasītās funkcijas ar Volkswagen lietotni.

Ar atjauninājumu uz vismaz ID. programmatūru 3.0 varat papildināt savu savienojamības piedāvājumu ar pakalpojumiem no We Connect jūsu ID. Veiciet saderības pārbaudiAtver ārējo saiti, lai redzētu, kurus tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID. atbalsta.

Pārskats par priekšrocībām:

  • Tīkla savienojums un lietošana tiešsaistē
  • iespējama piekļuve daudzām automašīnas funkcijām, izmantojot Volkswagen lietotni

Gatavība startam līdz ar jums

Vai vēlaties pārbaudīt sava ID. modeļa atlikušo nobraucamo attālumu? Ja ID. ir tiešsaistes savienojums, izmantojot savu viedtālruni, Volkswagen lietotnē vienmēr varat sekot akumulatora uzlādes līmenim un atlikušajam nobraucamajam attālumam, kā arī pārbaudīt, vai uzlādes kabelis ir pievienots. Ja tā ir, uzlādes procesu varat palaist vai apturēt, sēžot uz dīvāna. Pietiek tikai vienu reizi ievadīt izbraukšanas laiku uz darbu, un katru rītu jūs sagaidīs pilnībā uzlādēts ID. 

We Charge

We Charge – viegla uzlāde

Ar We Charge varat uzlādēt savu ID. automašīnu vēl ērtāk. Mājās, izmantojot tīklā savienotu Wallbox, un pa ceļam publiskos uzlādes punktos vienā no lielākajiem un straujāk augošajiem uzlādes tīkliem Eiropā. Jūsu ID. automašīnas informācijas un izklaides sistēmā integrētā In-Car lietotne ir īpaši praktiska. Ar to varat kartē meklēt jūsu pašreizējās atrašanās vietas apkārtnē pieejamās uzlādes stacijas, kā arī sākt navigāciju uz tām – ieskaitot informāciju par pieejamajiem spraudņu veidiem un uzlādes ātrumiem.

5.
Uzlādes tarifi, uzlādes karte kā arī ID. Charger modeļi ir Volkswagen Group Charging GmbH (Elli, Izlaides ziņas un juridiskā informācija) piedāvājums.
Savienojamība

Savienots ar Volkswagen lietotni

Savienojamība

Savienots ar Volkswagen lietotni

Volkswagen lietotne - jūsu ID. digitālais pavadonis.

Lejupielādējiet komforta atjauninājumu ID. saimei: Volkswagen lietotne ir savienojums ar jūsu Volkswagen ID. un visu, kas jums svarīgs. Tādēļ, ka tas pārvērš jūsu viedtālruni tālvadības pultī, ar kuru varat vadīt daudzas derīgas transportlīdzekļa funkcijas. Šādi jūsu ID. vienmēr ir acu priekšā - pat tad, ja nesēžat tajā.

Piekļūstiet visai tiešsaistes pakalpojumu pasaulei ar VW We Connect vai We Connect jūsu ID.

VW We Connect vai We Connect jūsu ID. sniedz plašākas digitālās iespējas, sākot no ID. programmatūras versijas 3.0, ar papildu viediem ikdienas palīgiem, kas savieno jūs ar automašīnu un lielu noderīgas informācijas daudzumu.

VW Connect un We Connect jūsu ID. 

Ar daudzpusīgiem tiešsaistes pakalpojumiem jūsu ID. nodrošina papildu ērtības, ko jau pazīstat no jūsu viedās mājas. Šeit jūs varat redzēt, kurus pakalpojumus varat izmantot, sākot no ID. Software versijas 3.0 jūsu automašīnā.

ID. Programmatūras atjauninājumi

Programmatūras atjauninājumi atjaunina jūsu ID. un ļauj jums izmantot jaunus pakalpojumus. Tas ietver arī uzlabotus We Connect tiešsaistes pakalpojumus jūsu ID. automašīnai, kas ir pieejami, sākot no ID. Software versijas 3.0. 

Vienkārša reģistrācija un palaide

Šeit sniedzam skaidrojumu par to, kā dažos soļos aktivizēt We Connect Start un lietot to viedtālrunī.

Padomi un ieteikumi

We Connect ID. BUJ 

Tas arī varētu jūs interesēt

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai varētu izmantot We Connect Start pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect Start. Turklāt ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect Start līgums. Pēc automašīnas nodošanas jums ir 90 dienas laika, lai reģistrētu automašīnu Volkswagen lietotnē (pieejama App Store un Google Play veikalā) un bez maksas lietotu We Connect Start pakalpojumus pilnu nolīgto laiku. We Connect Start mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, izņemot pakalpojumu „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, Eiropas robežās tīkla uztveršanas zonā sedz Volkswagen AG. Lai izmantotu pakalpojumus „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs”, no ārējā mobilo sakaru partnera "Cubic Telecom" par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Informāciju par cenām un atbalstītajām valstīm atradīsiet https://vw.cubictelecom.com. Pakalpojumus „Tīmekļa radio” un „WLAN tīklājs” var izmantot arī ar mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru un tikai attiecīgā mobilo sakaru tīkla pārklājuma ietvaros. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai izmantotu bezmaksas Volkswagen lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte, kam ir datu iespēja ar esošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo sakaru līgumu starp jums un jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju.   Pakotnēs aprakstīto atsevišķo pakalpojumu pieejamība var atšķirties atkarībā no aprīkojuma, automašīnas un valsts. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē https://connect-shop.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja.
3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika izmērītas saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām mērīšanas metodēm. 2022. gada 1. janvārī NEDC pārbaudes cikls tika pilnībā aizstāts ar WLTP pārbaudes ciklu, tāpēc pēc šī datuma automašīnām ar jaunu tipa apstiprinājumu NEDS vērtības nav pieejamas.

Norādes neattiecas uz vienu atsevišķu automašīnu, un tās nav daļa no piedāvājuma; šīs norādes ir paredzētas tikai tam, lai varētu salīdzināt dažādus automašīnu tipus. Papildaprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālajam braukšanas stilam ietekmēt degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Reālistisko pārbaudes apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas par vērtībām, kas tika mērītas saskaņā ar NEDC (Eiropas Jauno braukšanas ciklu). Tādējādi, sākot ar 2018. gada 1. septembri, var būt izmaiņas par transportlīdzekļiem maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC skatiet vietnē http://www.volkswagen.de/wltp.

Plašāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, specifiskajām jauno vieglo automašīnu CO2 izmešu vērtībām ir atrodama dokumentā “Vadlīnijas par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 izmešiem un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, D-73760 Ostfildern vai vietnē www.dat.de/co2.

4.
Balss vadības priekšnoteikums ir 2 vai 3 zonu klimata kontroles sistēma. Tiešsaistes balss vadība šobrīd ir pieejama šādām valodām: vācu, dāņu, angļu (AK un ASV), franču, itāļu, nīderlandiešu, norvēģu, poļu, portugāļu, zviedru, spāņu un čehu. Valoda, kurā varat mijiedarboties ar balss vadību, ir atkarīga no jūsu informācijas un izklaides sistēmai izvēlētās valodas.
7.
VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus pakalpojumu lietošanai ID. automašīnās jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Turklāt ar Volkswagen AG tiešsaistē ir jānoslēdz atsevišķs VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus līgums. Pēc automašīnas nodošanas jums ir 90 dienas laika, lai reģistrētu automašīnu myvolkswagen.net vai "Volkswagen" lietotnē (pieejama App Store un Google Play veikalā) un bez maksas lietotu VW Connect Plus / We Connect Plus pakalpojumus pilnu nolīgto sākotnējās darbības laiku. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, sākotnējās darbības laiks saīsinās. Precīzu darbības laiku varat apskatīt aktivizācijas ietvaros vai pēc aktivizācijas vietnē myvolkswagen.net. Pēc VW Connect Plus / We Connect Plus sākotnējā darbības laika paiešanas to var pagarināt par maksu.    Dažus VW Connect / VW Connect Plus vai We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var vadīt, tikai izmantojot "Volkswagen" lietotni. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu, un SIM karte ar datu iespēju ar esošu vai atsevišķi noslēdzamu mobilo sakaru līgumu starp Jums un Jūsu mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu Internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piemēram, viesabonēšanas maksas).   Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. VW Connect un VW Connect Plus vai We Connect un We Connect Plus paketēs ietvertie pakalpojumi dažādās valstīs var atšķirties. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo pušu pakalpojumu sniedzēju pakalpojumiem. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē connect.volkswagen.com un pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.