Braucošas pelēkas VW ID.5 automašīnas attēlā redzama slīpi no aizmugures, kreisajā pusē redzama gaiša, daļēji zaļi apaugusi ēka
1,3

Vieda navigācija. Sasniedziet galamērķi bez satraukuma ar savu ID.

2.
ID.5 Pro: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.5 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 15,9–14,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Vieda navigācija. Sasniedziet galamērķi bez satraukuma ar savu ID.

Jums ir tikšanās un jau kavējat? Ar We Connect Plus satiksmes situācija tiek parādīta ekrānā. Jūsu ID. brīdina jūs par satiksmes traucējumiem, prognozējoši pielāgo maršrutu un palīdz jums atrast uzlādes stacijas un stāvvietas. Tādējādi galamērķī nokļūsiet mierīgāk, pateicoties elektromobilitātei. 

Reāllaika informācija jūsu ID. 

Optimizējiet brauciena laiku ar tikpat kā reāllaika informāciju*. Ja brauciena laikā rodas satiksmes traucējumi, jūsu ID. navigācijas sistēma piekļūst tiešsaistes satiksmes informācijai, lai tālredzīgi pielāgotu maršrutu. Jūs varat arī nosūtīt navigācijas galamērķus tieši uz savu ID. no viedtālruņa vai atrast intereses punktus, piemēram, restorānus, izmantojot navigācijas tiešsaistes meklēšanu. Arī navigācijas kartes jūsu elektriskajā automašīnā tiek atjauninātas automātiski.

* Pieejams attiecīgā mobilo sakaru operatora tīkla uztveršanas zonā.

VW ID.4 salons, detalizēts skats uz balto daudzfunkciju stūres ratu
4,3
4.
ID.4 Pro Performance: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 16,0–14,8; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,2–15,7; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.
Pelēks VW ID.5 ir novietots stāvvietā un tiek uzlādēts uzlādes stacijā, skats uz priekšu un sāniem, sieviete tuvojas automašīnai

Atrodiet stāvvietu ar jūsu ID.

Jūsu ID. jums palīdzēs arī atrast stāvvietu. Tā parāda publiskās daudzstāvu autostāvvietas un ielas stāvvietas ap jūsu pašreizējo atrašanās vietu, tostarp brīvo vietu skaitu, un sniedz informāciju par darba laiku un maksu. Tas ietaupa laiku un nervus. 

Aktivizējiet uzlādes stacijas ar savu ID. 

Elektromobilitātes priekšrocība: uzlādi varat ērti veikt mājās ar Wallbox vai ceļā. Lai būtu viegli atrast elektrisko automašīnu publiskās uzlādes stacijas visā Eiropā, jūsu ID. ar We Connect Plus parāda uzlādes iespējas jūsu maršrutā mūsdienīgas un skaidri sakārtotas navigācijas veidā, tostarp darba laikus un paredzamo pieejamības statusu. 

VW ID.5 GTX, detalizēts skats uz uzlādes ligzdu, roka pievieno spraudni
5
5.
ID.5 GTX strāvas patēriņš, kWh/100 km: kombinētais 17,1–15,6; CO2 izmeši, g/km: kombinētie 0; efektivitātes klase: A+++.

Tas arī varētu jūs interesēt

Paceliet digitālās iespējas savā ID. modelī jaunā līmenī.

Nodrošiniet individuālu, patīkamu klimatu, izmantojot savus personīgos komforta iestatījumus.

Tas arī varētu jūs interesēt

Volkswagen atruna Volkswagen

1.
Lai izmantotu We Connect un We Connect Plus pakalpojumus ID. automašīnās, jums ir nepieciešams arī Volkswagen ID lietotāja konts un jāpiesakās vietnē We Connect / We Connect Plus ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect / We Connect Plus līgums. We Connect līguma ID. modeļu klāsta darbības laiks nav ierobežots uz trīs gadiem. We Connect Plus darbības laiks ir sākotnēji ierobežots uz trīs gadiem, un pēc šī perioda beigām to var pagarināt par maksu. Pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu myvolkswagen.net vai We Connect ID. lietotnē (pieejama App Store un Google Play Store) un varētu izmantot We Connect Plus pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kuru noslēgta vienošanās. Ja reģistrācija tiek veikta vēlāk, bezmaksas darbības laiks saīsinās. Noteiktus We Connect / We Connect Plus mobilos tiešsaistes pakalpojumus var izmantot tikai We Connect ID. lietotnē. Lai varētu izmantot bezmaksas lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru. Veicot datu apmaiņu internetā, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa, it īpaši ārzemēs, var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas).Mobilie tiešsaistes pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas. Paketēs We Connect un We Connect Plus ietvertie pakalpojumi var atšķirties dažādās valstīs. Pieejamība ir atkarīga arī no automašīnas modeļa, aprīkojuma un instalētās programmatūras versijas. Tas attiecas arī uz trešo personu pakalpojumiem. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.connect.volkswagen-we.com un vērsieties pie sava Volkswagen partnera. Lūdzu, ievērojiet arī pašreizējos vispārīgos darījumu noteikumus digitālajiem pakalpojumiem ID. modeļu klāstam.
3.

Norādītās patēriņa un izmešu vērtības tika noteiktas saskaņā ar likumīgi noteiktajām mērīšanas procedūrām. Kopš 2017. gada 1. septembra noteiktām jaunām automašīnām tiek noteikts tips, ņemot vērā pasaules mēroga saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – WLTP) – reālistisku pārbaudi, kas paredzēta degvielas patēriņa un CO₂ izmešu mērīšanai. No 2018. gada 1. septembra WLTP pakāpeniski aizstās Eiropas Jauno braukšanas ciklu (NEDC). Reālistisko mērīšanas apstākļu dēļ ar WLTP izmērītās degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības daudzos gadījumos ir augstākas, nekā noteiktas saskaņā ar Eiropas Jauno braukšanas ciklu. Tādējādi no 2018.gada 1.septembra var būt izmaiņas maksājamo nodokļu apmēros. Papildinformāciju par atšķirībām starp WLTP un NEDC var atrast vietnē: www.volkswagen.de/wltp.

Pašlaik vēl ir jāpaziņo Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības. Jauniem automobiļiem, kuriem noteikts tips saskaņā ar WLTP, Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības tiek balstītas uz WLTP vērtībām. WLTP vērtības var norādīt brīvprātīgi, kamēr tās vēl nav obligātas. Ja Eiropas Jaunā braukšanas cikla vērtības ir norādītas kā diapazoni, tās neattiecas uz konkrētu, atsevišķu automašīnu, un nav ietvertas piedāvājumā. Tās izmanto tikai dažādu transportlīdzekļu tipu salīdzināšanai. Papildu aprīkojums un piederumi (stiprinājumi, riepu izmērs, utt.) var ietekmēt attiecīgos transportlīdzekļa parametrus, piemēram, var mainīt svaru, rites pretestību un aerodinamiku, un papildus laika un satiksmes apstākļiem un individuālai braukšanas uzvedībai, degvielas patēriņu, elektrības patēriņu, CO₂ izmešus un transportlīdzekļa braukšanas rādītājus. Sīkāka informācija par oficiālo degvielas patēriņu un oficiālajām, īpašajām jauno vieglo automašīnu CO2 emisijām ir atrodama „Ceļvedī par jaunu pasažieru automašīnu degvielas patēriņu, CO2 emisijām un elektroenerģijas patēriņu”, kas ir pieejams bez maksas visās tirdzniecības vietās un DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2). Efektivitātes klases novērtē transportlīdzekļus, pamatojoties uz CO2 emisijām, ņemot vērā transportlīdzekļa pašmasu. Transportlīdzekļi, kas atbilst vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar D. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir labāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar A+++, A++, A+, A, B vai C. Transportlīdzekļi, kuru rezultāti ir sliktāki par pašreizējiem vidējiem rādītājiem, tiek novērtēti ar E, F vai G. Šeit sniegtā informācija attiecas uz izvēlētā modeļa un tā standarta aprīkojuma EK tipa apstiprinājumu saskaņā ar Direktīvu 2007/46/EK. Konfigurācijas procesa laikā izvēlēta papildaprīkojuma dēļ jūsu konfigurētais modelis var atbilst citam tipa apstiprinājumam, nekā tas būtu gadījumā, ja papildaprīkojums nebūtu izvēlēts. Tas var izraisīt izmaiņas jūsu konfigurēta modeļa specifikācijās. Norādītās CO2 vērtības ir tika iegūtas automašīna tipa apstiprināšanas procesa laikā.