We Connect pakalpojums - izklaide
1
We Connect pakalpojums - izklaide
1
We Connect pakalpojums - izklaide
1
We Connect pakalpojums - izklaide
1

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Izklaide. 
Izklaide, atrodoties apdzīšanas joslā.

Braucot brīvdienās kļūst garlaicīgi? Izmantojiet piekļuvi visiem iemīļotajiem straumēšanas, tīmekļa radio, kā arī informācijas un izklaides sistēmas pakalpojumiem. Izmantojot WLAN tīklāju, jūsu bērni var sērfot līdz pat astoņām gala iekārtām vienlaicīgi, garantējot, ka vienmēr tiks atskaņota tikai iemīļotā programma. Vai izklausās labi?

Mediju straumēšana

Straumēšanas pakalpojumi Apple Music un Tidal tagad jums būs pieejami tieši un vienkārši, izmantojot jūsu Volkswagen informācijas un izklaides sistēmu*. Vienkārši piesakieties ar saviem esošajiem piekļuves datiem un brauciena laikā baudiet vislabākās izklaides iespējas.

* Lai varētu izmantot pakalpojumu, ir nepieciešams papildu datu apjoms. To par maksu var iegādāties tieši automašīnā, izmantojot ārējo mobilo sakaru partneri Cubic vai izmantojot paša klienta datu savienojumu (viedtālruņa piesaiste).

We Connect - mūzikas straumēšana tieši informācijas un izklaides sistēmā
We Connect - bezgalīga izklaide, ko sniedz radio automašīnas salonā

Tīmekļa radio

Klausieties radio hītus – tagad izmantojiet visas interneta radio priekšrocības arī savā Volkswagen automašīnā. Tiešraides raidītāju un aplādes epizožu meklēšana un atskaņošana ar pakalpojumu „Tīmekļa radio”* ir pavisam vienkārša. 

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

WLAN tīklājs

Integrētais WLAN tīklājs* nodrošinās jums un jūsu līdzbraucējiem stabilu interneta savienojumu, ļaujot izmantot līdz pat astoņām gala iekārtām. Pateicoties praktiskajām datu plānu iegādes iespējām informācijas un izklaides sistēmā, jūs varēsiet kontrolēt izmantoto datu apjomu.

* Nepieciešami privātie datu plāni (Cubic Telecom vai piesaiste ar jūsu viedtālruni).

We Connect - WLAN jums un visiem jūsu līdzbraucējiem
Always on ar datu plāniem

Always on ar Cubic Telecom datu plāniem

Iegūstiet ātru internetu savā Volkswagen – vienkārši un pārskatāmi.

Kā lietot Streaming & Internet jūsu Volkswagen automašīnā.

--:--

Volkswagen atruna

1.
Lai varētu izmantot We Connect pakalpojumus, jums ir nepieciešams Volkswagen ID lietotāja konts, un pēc tam jums ar lietotāja vārdu un paroli ir jāpiesakās pakalpojumā We Connect. Pēc tam tiešsaistē ar Volkswagen AG ir jānoslēdz atsevišķs We Connect vai We Connect Plus līgums. Pakalpojuma We Connect Plus izmantošanai pēc automašīnas nodošanas jums būs 90 dienas laika, lai automašīnu piereģistrētu portālā: www.portal.volkswagen-we.com un varētu izmantot pakalpojumus visā bezmaksas darbības laikā, par kādu noslēgta vienošanās.We Connect mobilo tiešsaistes pakalpojumu izmantošana tiek nodrošināta ar integrētā interneta savienojuma palīdzību. Ar to saistītās datu izmaksas, kas rodas Eiropā, sedz Volkswagen AG tīkla pārklājuma ietvaros, izņemot pakalpojumus „Streaming & Internet”, kā arī atsevišķas In-Car lietotnes. Lai izmantotu Streaming & Internet pakalpojumus, atsevišķas In-Car lietotnes, kā arī WLAN tīklāju, no ārējā mobilo sakaru partnera „Cubic Telecom” par maksu var iegūt datu plānus, ko var izmantot daudzās Eiropas valstīs, kur ir tīkla pārklājums. Lai uzzinātu cenas un atbalstītās valstis, apmeklējiet vietni: https://vw.cubictelecom.com. Alternatīvi tīmekļa radio un multivides straumēšanas nodrošināšanai var izmantot mobilo ierīci (piem., viedtālruni), ja tas spēj darboties kā mobilais WLAN tīklājs. Šajā gadījumā atbilstošie pakalpojumi ir pieejami tikai ar pastāvošu vai atsevišķi noslēgtu mobilo tālruņu līgumu starp jums un jūsu mobilo pakalpojumu sniedzēju, un tikai attiecīgajā mobilā tīkla pārklājumā. Saņemot datu plānus no interneta, atkarībā no jūsu mobilo sakaru tīkla tarifa (it īpaši ārzemēs) var rasties papildu izmaksas (piem., viesabonēšanas izmaksas). Lai varētu izmantot bezmaksas We Connect lietotni, ir nepieciešams viedtālrunis, kas darbojas ar piemērotu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu mobilo sakaru līguma ietvaros, kas jums jau ir noslēgts vai atsevišķi jānoslēdz ar mobilo sakaru operatoru.  Pakotnēs aprakstīto We Connect un We Connect Plus atsevišķo pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs var atšķirties un ir atkarīga no automašīnas un aprīkojuma. Pakalpojumi ir pieejami tikai attiecīgi noslēgtā līguma darbības termiņā, kā arī līguma darbības termiņā tiem var tikt veiktas satura izmaiņas vai arī tie var tikt izbeigti. Plašāku informāciju atradīsiet vietnē www.portal.volkswagen-we.com un pie sava Volkswagen sadarbības partnera. Informāciju par mobilo sakaru tarifu nosacījumiem varat saņemt pie sava mobilā tīkla operatora.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there