A woman with a smartphone in her hand leans against her ID. model

ID. programmatūras versijas 3.2 atjauninājums

Programmatūras versija 3.2 nodrošina uzlabotas personalizācijas iespējas, kā arī jaunas tiešsaistes galamērķu un maršrutu importēšanas funkcijas.

ID. programmatūras versijas 3.2 atjauninājums

Šis atjauninājums nodrošina jūsu ID. automašīnai uzlabotas personalizācijas iespējas, kā arī jaunas funkcijas iepriekš ieplānotu maršrutu un galamērķu importēšanai automašīnas sistēmā.

--:--

Kas ir iekļauts ID. programmatūras versijā 3.2?

Personalizācija

Automašīnām ar rūpnīcā instalētu ID. programmatūras versiju 3.0 dažādu sistēmu individuālie iestatījumi tiek saglabāti Volkswagen ID lietotāja kontā un aktivizēti, kad piesakāties automašīnas sistēmā. Tas ļauj ērti uzsākt braucienu, netērējot laiku, lai visu noregulētu. Iestatījumu ielāde, aktivizēšana un sinhronizēšana notiek automātiski bez papildu darbībām. Personalizācijas apjoms ir atkarīgs no dažādiem papildaprīkojuma variantiem. 

A man sits inside his VW ID. model and informs himself about software updates

Programmatūras atjauninājumu veikšana

ID. programmatūras versijas 3.2 instalēšana notiek darbnīcā un tiek veikta bez maksas. Volkswagen partneris ar jums sazināsies, lai norunātu apmeklējumu. Jūs varat arī apspriest ar partneri savas vēlmes, piemēram, sarunāt maiņas automašīnu.

Atsevišķiem ID. modeļiem ar attiecīgām specifikācijām programmatūras atjauninājumu var instalēt kā bezvadu atjauninājumu. Īpašnieki, uz kuriem tas attiecas, tiks informēti pa e-pastu. Lai atjauninātu bezvadu atjaunināšanas funkciju, ir nepieciešams aktīvs We Connect līgums. Atjauninājuma instalēšana ilgs ne vairāk kā 130 minūtes. Jūs tiksit informēts par konkrētu laiku jūsu ID. informācijas un izklaides sistēmā.