Two young women at their VW cars, ID.4 and Beetle Cabriolet, in front of a colourful wall – owners and services

Serviss un aksesuāri

Noderīgi fakti un svarīga informācija klientiem: uzziniet vairāk par savu Volkswagen automašīnu, kā arī par mūsu pakalpojumiem, rezerves daļām un aksesuāriem.

A VW service employee next to two Volkswagen

Apkope un rezerves daļas

No akumulatora pārbaudes līdz jaunām bremzēm: uzziniet par mūsu pakalpojumiem un produktiem jūsu Volkswagen automašīnai.

A service employee stands by a VW in front of the workshop

Tehniskā apkope

Mēs to pārbaudīsim: iekšdedzes, hibrīda un elektrisko transportlīdzekļu pārbaude un apkope.

A VW service employee from the Roadside Assistance for car accident or breakdown helps a man with his Volkswagen

Volkswagen tehniskā palīdzība

Vai nevarat iedarbināt automašīnu vai jums ir nepieciešama palīdzība bojājuma gadījumā? Mēs palīdzēsim nezaudēt mobilitāti.

Mēs parūpēsimies par jūsu Volkswagen

Ļaujiet mums pārbaudīt jūsu Volkswagen automašīnu, tai skaitā veikt akumulatora vai bremžu pārbaudes — uzziniet vairāk par mūsu pakalpojumiem automašīnas ritošajai daļai — dzinējam un šasijai. Mūsu pakalpojumi stikliem un apgaismojumam, kā arī gaisa kondicionēšanai un filtriem nodrošinās labu redzamību un tīru gaisu. Produkti un pakalpojumi virsbūvei un krāsojumam nodrošinās automašīnas stabilitāti un nevainojamu apdari.

Volkswagen oriģinālie aksesuāri

No kopšanas līdzekļiem un dizaina aksesuāriem līdz transportēšanas, izklaides un uzlādes risinājumiem: mūsu aksesuāri parūpēsies par jūsu vajadzībām.

Lifestyle produkti īstiem Volkswagen entuziastiem

Automašīnu modeļi, preces bērniem, kā arī kolekcijas GTI, New Volkswagen, ID. un R-Collection — mūsu Lifestyle produkti liks Volkswagen entuziastu sirdīm pukstēt straujāk. Atklājiet visdažādākās preces: mūsdienīgas un novatoriskas.

Aksesuāri modeļiem

Mēs piedāvājam saskaņotus aksesuārus jebkuram Volkswagen modelim — tai skaitā ID.3, Golf, Tiguan Allspace. Atrodiet piemērotus aksesuārus transportēšanai, salonam, eksterjeram, uzlādei vai riepām un pielāgojiet automašīnu savām vēlmēm.

A man is carrying his daughter piggyback on his back and is laughing, in the background is a VW car
Fakti un informācija par jūsu Volkswagen

Par jūsu automašīnu

Ja vēlaties uzzināt vairāk par savu Volkswagen automašīnu, varat aplūkot mūsu informāciju klientiem, kā arī vecākus modeļus.

  • A couple next to the open driver’s door of the Volkswagen

    myVolkswagen — sadaļa klientiem

    Vieta jums un jūsu Volkswagen automašīnai. Šeit ir apkopota būtiska informācija par jūsu automašīnu, interesanti piedāvājumi, pakalpojumi, kampaņas un daudz kas cits.

  • Two Volkswagen on the road in a snowy landscape

    Informācija klientiem

    Sākot ar informāciju par dīzeļdegvielas dzinēju problēmām un dabas gāzes atsaukšanas kampaņām un beidzot ar informāciju par jūsu automašīnas pārstrādi: mēs jūs informēsim par juridiskiem jautājumiem saistībā ar jūsu Volkswagen.

ID. programmatūras atjauninājumi

ID. programmatūras atjauninājumi

A VW service employee hands over the key of the VW ID.3 to his customer

Šeit varat atrast visu, kas jāzina par Volkswagen ID. modeļu programmatūras atjauninājumiem un to veikšanu. Izmantojiet jauno un uzlaboto funkciju sniegtās priekšrocības un parūpējieties, lai automašīnas funkcijas vienmēr būtu atjauninātas.