A VW service employee at an opened bonnet – VW Vehicle Check

Remonts un pārbaudes

Uzticamībai ir ārkārtīgi svarīga loma transportlīdzekļu servisa nozarē. Pie mums jūsu automašīna ir drošās rokās neatkarīgi no tā, vai jāveic eļļas maiņa, stiklu remonts vai disku un riepu serviss.

Automašīnas pārbaude

Automašīnas pārbaude ļaus braukt droši un palīdzēs uzturēt jūsu Volkswagen vērtību. Mēs veicam ātru un vienkāršu visu automašīnas būtiskāko daļu pārbaudi — no bremzēm līdz dzinējam. Uzticieties mūsu kā ražotāja zināšanām: mēs pārzinām jūsu Volkswagen automašīnu visos sīkumos — mēs taču to radījām.

Serviss katrai detaļai

Vai jums ir nepieciešama kāda rezerves daļa vai vēlaties uzzināt par kādu servisa pakalpojumu? Mūsu visaptverošie pakalpojumi un rezerves daļas palīdzēs jums nezaudēt mobilitāti.

 • Detailed view of a VW starter battery

  Akumulators

  Lai jūsu Volkswagen darbotos, tam ir nepieciešama akumulatora enerģija. Tādēļ nozīme ir gan kvalitātei, gan regulārām pārbaudēm. Uzziniet vairāk par mūsu akumulatoru servisu un piedāvājumiem, kā arī skatiet atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

 • A man with a school bag and a bouquet of flowers in his hands and a little girl standing in front of a VW Golf

  Bremzes

  Bremzēm ir jāiztur skarbi apstākļi: īsas distances, sarežģīti kalnu ceļi, augsta temperatūra un bremzēšana lielā ātrumā. Tas viss, protams, izraisa nolietošanos. Bremzes ir jāpārbauda regulāri.

 • A man and a service employee stand by the open bonnet of a VW in a workshop

  Gaisa kondicionēšana un filtri

  Šīs daļas nodrošina tīru gaisu jūsu Volkswagen salonā (un ne tikai), tādējādi padarot braucienus patīkamākus. Uzziniet vairāk par priekšrocībām.

 • A VW ID.3 with glowing headlights in a tunnel

  Stikli un apgaismojums

  Šie komponenti nodrošina redzamību uz ceļa. Turklāt nesabojāts vējstikls uzlabo automašīnas virsbūves stabilitāti. Mēs nodrošināsim informāciju par šiem un citiem svarīgiem komponentiem.

 • A Volkswagen with a clean vehicle body and red paintwork

  Virsbūve un virsbūves krāsojums

  Virsbūves rezerves daļas ir jūsu automobiļa pamats. Tās pasargā gan jūs, gan jūsu pasažierus no apkārtējās vides ietekmes, kā arī negadījumu laikā. Lai nodrošinātu, ka Volkswagen izskatās kā jauns pat pēc nepatīkama skrāpējuma, mūsu piedāvātās krāsas un rezerves daļas būs tieši tas, kas vajadzīgs.

 • A man next to his VW car with open bonnet

  Dzinējs un ritošā daļa

  Dzinējs ir jūsu automašīnas sirds, tādēļ ir svarīgi parūpēties, lai aizdedzes sveces un zobsiksna darbotos pareizi. Liela nozīme ir arī šasijas daļām, tai skaitā amortizatoriem un klusinātājiem — tiem jābūt labā stāvoklī, lai automašīna kalpotu uzticami.

Motoreļļa un šķidrumi

Motoreļļa un šķidrumi

A woman holds an engine oil bottle in her hands in front of a Volkswagen

Ar mūsu motoreļļām un darba šķidrumiem jūsu Volkswagen kalpos ilgi un nevainojami. Atrodiet noderīgus padomus par eļļām.

Diski un riepas

Šīs daļas ir vienīgais saskares punkts ar ceļu. Vasaras, ziemas un vissezonas riepas ar pēc izvēles pieejamo novatorisko tehnoloģiju AirStop® — mēs labprāt sniegsim jums informāciju par mūsu izstrādājumiem. Mūsu Lapā “Informācija par riteņiem” ir apkopota praktiska informācija par jūsu automašīnas riepām un noderīgi padomi par protektora dziļumu, riteņu diskiem un daudz ko citu.

Mūsu garantijas

Uzziniet par mūsu piedāvāto garantiju apjomu un priekšrocībām.

Volkswagen Service Cam

Vairāk laika svarīgākām lietām. Kamēr jūsu Volkswagen automašīnai tiks veikti nepieciešamie apkopes darbi, jums tiks sniegta informācija digitālā veidā, izmantojot Service Cam. E-pastā vai īsziņā jūs saņemsiet video saiti, kurā būs redzams, kādi remonta darbi mašīnai nepieciešami. Uz servisu zvanīt nav nepieciešams, jo jūs varat ērti apstiprināt vai noraidīt remontu tikai ar dažiem klikšķiem.