Two Volkswagen on the road in a snowy landscape

Informācija klientiem

Informācija par juridiskām tēmām un aktuāla informācija klientiem, piemēram, par programmatūras atjauninājumiem.

Pārstrāde un atgriešana pie Volkswagen

Pat vislabāko automašīnu darbmūžs kādreiz beidzas. Šeit varat uzzināt, kā tiek izmantots šis izejmateriālu avots, kā arī gūt papildinformāciju par nolietotu automašīnu, akumulatoru un elektriskā un elektroniskā aprīkojuma bezmaksas nodošanas pārstrādei juridiskajiem nosacījumiem.

ID. programmatūras atjauninājumi

ID. programmatūras atjauninājumi

A VW service employee hands over the key of the VW ID.3 to his customer

Šeit varat atrast visu, kas jāzina par Volkswagen ID. klāsta programmatūras atjauninājumiem un to veikšanu. Dažus atjauninājumus var veikt attālināti, savukārt citiem nepieciešams darbnīcas apmeklējums. Izmantojiet jauno un uzlaboto funkciju sniegtās priekšrocības un parūpējieties, lai automašīnas funkcijas vienmēr būtu atjauninātas.

  • The Volkswagen logo at a Volkswagen dealership

    Informācija par dīzeļdegvielas problēmu

    Uzziniet par dīzeļdegvielas problēmu un noskaidrojiet, vai tas attiecas uz jūsu Volkswagen, veicot VIN pārbaudi. Vienkārši ievadiet transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN) un atrodiet atbilstošo servisu.

  • View out of a moving car on a road in the mountains

    Informācija par dabasgāzes automobiļu atsaukuma kampaņām

    Šajā lapā ir iekļauta visa jums nepieciešamā informācija par dabasgāzes automobiļu atsaukuma kampaņām. To, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu, varat noskaidrot, izmantojot transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN).

Svarīga informācija ārkārtas situācijā

Avārijas gadījumā ir nepieciešams ātri un, pats galvenais, pareizi reaģēt. Tādēļ mēs glābšanas dienestiem nodrošinām tā dēvētās glābšanas datu lapas. Tajās ir sniegts visas svarīgākās informācijas kopsavilkums, tai skaitā informācija par dažādu ar drošību saistītu komponentu atrašanās vietām. Tās var viegli lejupielādēt modeļu pārskata sadaļā.

A VW emergency vehicle on a mountain road