View out of a moving car on a road in the mountains

Informācija par dabasgāzes CNG automobiļu atsaukuma kampaņām

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu.

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu.

Informācija par jaunāko dabasgāzes CNG automobiļu atsaukumu 20DP, VW Touran

Iepriekšējo atsaukumu (20X7, 20Y8 un 20X4) ietvaros uzņēmums Volkswagen AG jau bija norīkojis veikt dabasgāzes balonu nomaiņu dažādu modeļu dabasgāzes automobiļiem. Šie atsaukumi attiecās uz modeļiem Touran, Passat un Caddy.

Jebkāda ietekmētā transportlīdzekļa gāzes balona korozija var izraisīt balona eksploziju. Šādā gadījumā pastāv ievērojams potenciāli nāvējošu traumu risks. Tā kā atsevišķos gadījumos korozija pie gāzes baloniem var veidoties atkārtoti, modeļi Touran EcoFuel (piecvietīgi un septiņvietīgi) un Touran TGI (septiņvietīgi) ir jāatgriež darbnīcās, lai izpildītu jauno atsaukuma kampaņu 20DP.

Atsaukuma kampaņa 20DP ietver divu aizmugurējo balonu deaktivizēšanu (šādi nobraucamais attālums samazinās aptuveni par 20%), kā arī divu priekšējo gāzes balonu korozijas pārbaudi. Konstatējot koroziju, divi priekšējie baloni ir jādeaktivizē.

Drīzumā tiks īstenota jauna kampaņa (tā jau tiek plānota), kuras ietvaros deaktivizētie gāzes baloni tiks nomainīti. Par to tiks sniegta atsevišķa informācija! Zemāk ievadiet sava transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), lai uzzinātu, vai tas attiecas uz jūsu Volkswagen Touran.

Ja esat Volkswagen Touran īpašnieks vai lietotājs, nekavējoties sazinieties ar Volkswagen dīleriAtver ārējo saiti. Pēc atsaukuma 20DP izpildes jūs saņemsiet no dīlera attiecīgu sertifikātu. Ja šis neplānotais darbnīcas apmeklējums sagādā jums neērtības, mēs ceram uz jūsu sapratni un atbalstu šīs problēmas risināšanā. Mēs novērtējam jūsu uzticību Volkswagen zīmolam un ceram uz turpmāku jūsu lojalitāti.

Pārbaudiet, vai tas attiecas uz jūsu automašīnu

Izmantojot transportlīdzekļa identifikācijas numuru (VIN), varat tiešsaistē pārbaudīt, vai uz jūsu Volkswagen attiecas dabasgāzes automobiļu atsaukuma kampaņa un vai ir nepieciešami koriģējoši pasākumi.

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Volkswagen servisu klientu apkalpošanas dienestu.

Kas ir VIN?

Transportlīdzekļa identifikācijas numurs (VIN) ir 17 ciparu numurs, pēc kura var nepārprotami identificēt jūsu automašīnu. Tas atrodams reģistrācijas sertifikāta I daļā, kā arī vējstikla lejasdaļā.