Jauns skats uz jūsu Volkswagen. Aizsardzības un kopšanas līdzekļi no Volkswagen.

Jauns skats uz jūsu Volkswagen. Aizsardzības un kopšanas līdzekļi no Volkswagen.

Labāko jūsu automobiļa kopšanu nodrošina Volkswagen piederumu klāsta produkti. Papildus optimālai kopšanai tie nodrošina arī augstu aizsardzības līmeni.

Jūsu nemanāmie pavadoņi

Kamēr jūs koncentrējaties uz sava Volkswagen vadīšanu, mūsu produkti nemanāmi un efektīvi aizsargā jūs no traucējošiem faktoriem, piemēram, netīrumiem.

VW tyre bags

Riepu pārvalki

Mitrs pagraba gaiss un nepareiza glabāšana padara jūsu automobiļa riepas porainas un trauslas. Aizsargājiet automobiļa riepas, lai novērstu jebkāda veida bojājumus. Volkswagen oriģinālais riepu pārvalku komplekts tam ir kā radīts. Turklāt, pateicoties praktiskajiem apzīmējumiem ārpusē, jūs uzreiz zināt, kur jāmontē kura riepa.

Atrast Volkswagen partneri Atver ārējo saiti

Kopšana ziemā

Aukstajā sezonā jūsu Volkswagen ir pakļauts īpašai slodzei. Lai jūs varētu ātri nonākt galamērķī par spīti sniegam un ledum, mums ir īpaši produkti automobiļa kopšanai ziemā.

Mazgāšana un pulēšana

Spīdums, tīrība un ilgstoša aizsardzība. Sniedziet savam Volkswagen papildu rūpes ar īpaši tam izstrādātiem Volkswagen piederumu klāsta kopšanas līdzekļiem. Ne tikai tāpēc, lai jūsu automobilis starotu, bet arī tādēļ, lai tas jums sniegtu ilgstošu prieku.