Atklājiet mūsu bremžu apkopes pakalpojumus un uzziniet svarīgu informāciju par bremžu sistēmu un atbilstošām oriģinālajām rezerves daļām.

Bremžu pārbaude

Jūsu Volkswagen bremzes ir svarīgs drošības aprīkojums, kas pakļauts lielai slodzei. Lai bremzes vienmēr darbotos pareizi, tās ir regulāri jāpārbauda un jāapkopj. Bremžu pārbaudes laikā mēs pārbaudām dažādus bremžu sistēmas (tai skaitā stāvbremzes) komponentus, kā arī bremžu šķidruma līmeni. Ja kāda detaļa ir bojāta, mēs to salabosim vai nomainīsim bremžu apkopes ietvaros.

 • Two Volkswagen Genuine Brake Discs

  Bremzes

  Mūsu bremzes ir īpaši paredzētas jūsu Volkswagen modelim. Bremžu sistēmas galvenie strādājošie elementi ir bremžu diski un uzlikas, tādējādi nodrošinot kvalitāti, kas ievērojami pārsniedz noteikto bremzēšanas standartu ECE-R90*.

  Jūsu ieguvumi

  • Uzlabota drošība:
   visu komponentu mijiedarbība nodrošina ātru bremžu sistēmas reakciju un tādējādi īsāku bremzēšanas distanci.
  • Precīza saderība:
   izstrādātas jūsu Volkswagen un pielāgotas tā masai, veiktspējai un maksimālajam ātrumam. Tas nozīmē ilgs darbmūžs, ērta bremzēšana un minimāls nodilums.
  • Izturīgākas:
   tas pierādīts visaptverošos praktiskajos testos, pakļaujot bremzes dažādu laikapstākļu iedarbībai un veicot vairāk nekā 1000 secīgu bremzēšanas darbību.
 • Three cans of Volkswagen Genuine Brake Fluid

  Bremžu šķidrums

  Mūsu bremžu šķidrums darbojas pat ļoti augstā un ļoti zemā temperatūrā, turklāt tas var palīdzēt samazināt apkopes vizīšu biežumu: mūsu bremžu šķidrums ir īpaši paredzēts jūsu Volkswagen bremžu sistēmai. Tas ne tikai atbilst visiem standartiem, bet arī uzstāda savu latiņu: VW standarts 50114.

  Jūsu ieguvumi

  • Saudzīgs pret materiāliem
   Neietekmē gumijas blīves un absorbē mitrumu. Šādi samazinās korozijas risks.
  • Izcila veiktspēja aukstā laikā:
   gatavs darbam pat -40 °C temperatūrā.
  • Garāki apkopes intervāli:
   pagarina jaunas Volkswagen automašīnas (2008. gada un jaunākiem modeļiem) pirmo apkopes intervālu no diviem līdz trim gadiem.
A rear wheel from Volkswagen – the brake system including brake disc and brake caliper can be seen

BUJ par bremzēm

A brake disc in horizontal position – Volkswagen Genuine Part

Visiem, kas vēlas zināt vairāk

Vai vēlaties uzzināt vairāk par bremzēm? Tad skatiet mūsu informācijas lapu. Mēs esam apkopojuši papildinformāciju un praktiskus padomus saistībā ar jūsu automašīnas bremžu sistēmu.

Mūsu serviss jūsu bremzēm

Ja interesējaties par mūsu pakalpojumiem bremzēm, mēs jums palīdzēsim.