--:--

Jauns sākums
Volkswagen CEĻŠ UZ NULLI

Volkswagen zero logo

Mēs sastopamies ar lielāko izaicinājumu mūsu uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē.
Tas ir iespējams lielākais izaicinājums mobilitātes vēsturē: mēs uzņemamies atbildību par savu devumu globāla mēroga oglekļa izmešu radīšanā.

Tādēļ esam apņēmušies izpildīt Parīzes klimata nolīguma noteikumus ar mērķi līdz 2050. gadam kļūt par oglekļa neitrālu* uzņēmumu. Lai to sasniegtu, mums būs jāmainās.

Mēs izvēlēsimies jaunu ceļu.

Un mēs vēlamies, lai šajā kustībā iesaistās ikviens – ar iespēju izvēlēties kādu no inovatīvajām piedziņas sistēmām. Tas jums palīdzēs pašiem atrast savu ceļu uz mazāka izmešu daudzuma radīšanu. Tikai tā mēs sasniegsim mūsu kopējo mērķi.

Tāds ir mūsu ceļš uz satiksmi bez izmešiem. Un tas sākas šeit.

Ar šiem modeļiem mēs vēlamies radīt atšķirību

Mobilitātes nākotnei jābūt oglekļa neitrālai. Un nevis tikai dažiem, bet visiem. Ar savu plašo elektromobiļu un hibrīdmodeļu piedāvājumu mēs dodam iespēju iepazīt atšķirīgu elektrificētu piedziņas sistēmu spektru ar augstāku veiktspēju un mazāku patēriņu. Kas katrai vajadzībai nodrošina atbilstošu tehnoloģiju. 

Pilnībā elektriskais ID.3
#NowYouCan

ID.3 ieved jaunā, dinamiskā elektromobilitātes pasaules ērā. Elektrificētā veiktspēja sastopas ar revolucionāru dizainu un ikdienas lietošanai piemērotu nobraukuma rezervi.

Pilnībā elektrisko ID. modeļu elektriskā spēka pārvada tehnoloģija

Divas talantīgu automašīnu klases, viena unikāla piedziņas koncepcija, pilnībā jauna braukšanas sajūta.

 • Oglekļa neitralitāte ražošanai un automašīnas nodošanai
 • Pilnīgs griezes moments bezkompromisa braukšanas priekam jau no paša sākuma
 • Plaša telpa, pateicoties moduļu elektropiedziņas matricai (MEB)

Plug-in hibrīds: elektromotora un benzīna motora savienība

E-drive vai TSI? Ar mūsu inovatīvajiem plug-in hibrīdiem jūs iegūstat abus. Tas nozīmē, ka jūs varat ikdienā izbaudīt efektīvas elektromobilitātes sniegtos labumus, neatsakoties no jaudīgā TSI benzīna motora, brīžos, kad tas ir nepieciešams. 

Sportiskums un efektivitāte vienkopus

Ar savu elektromotora un TSI apvienojumu tas uz ceļa sasniedz 150 kW (204 zs) jaudu (degvielas patēriņš, l/100 km: 1,4-1,2 (kombinētajā ciklā), elektrības patēriņš, kWh/100 km: 11,6-11,0 (kombinētajā ciklā); CO₂ izmešu daudzums g/km: 31-28 (kombinētajā ciklā), efektivitātes klase: A+). 

Plug-in hibrīda piedziņa

Duālā piedziņa, lai nodrošinātu augstāku efektivitāti, lielāku elastību un nobraukuma rezervi.

 • Vietējā oglekļa neitrāla mobilitāte, pateicoties elektriskajam režīmam ar tā praktisko elektriskā nobraukuma rezervi
 • Efektīva braukšana garos attālumos, pateicoties veiktspējas vajadzībām optimizētajam benzīna dzinējam
 • Maksimāla jauda ar elektrisko pastiprinātāju augstas veiktspējas GTE režīmā

Mūsu oglekļa neitrālais Volkswagenpilnībā elektriskie ID. modeļi

Vīrieties stāv pie mājas, fonā pie sienas uzlādes ierīce ID. Charger.

Mūsu pilnībā elektriskie ID. saimes modeļi ir pirmie Volkswagen automobiļi, kas ne vien tiek izgatavoti, bet arī piegādāti jums, neradot oglekļa izmešus. Ražošanā mēs paļaujamies uz energoefektivitāti un zaļās elektrības izmantošanu. Cik vien iespējams, ir novērsta izmešu veidošanās. Tikmēr emisiju daļa, kas ražošanas procesā īstermiņā nav novēršama, tiks secīgi samazināta un kompensēta ar dalību sertificētos klimata projektos.

Līdz mūsu pašu projektu īstenošanai mēs atbalstām dažādus savu partneru projektus, lai jums piegādātu izvēlēto ID. modeli oglekļa neitrālā veidā, mēs atbalstām dažādus savu partneru projektus.

Un pēc piegādes? Mēs palīdzam jums braukt ar savu ID.3, ilgtermiņā neradot lielu oglekļa izmešu daudzumu. Sniedzot elastīgus piedāvājumus uzlādei ar zaļo elektrību, piemēram, Elli Vācijā vai IONITY ātrās uzlādes tīklu. Turklāt Volkswagen atbalsta atjaunojamo enerģijas veidu paplašināšanu Eiropā, tādējādi vēl vairāk uzlabojot ID. modeļu ietekmi uz klimatu. Jums tas nozīmē pilnībā elektrisku paātrinājumu ar tīru sirdsapziņu. Braucot ar auto, sajūta vēl nekad nav bijusi tika laba.

Pilnībā elektriskie ID. modeļi — dodieties izmēģinājuma braucienā tūlīt

Volkswagen ID.5 pelēkā krāsā un ID.5 GTX sarkanā krāsā stāv uz apskates platformas. Fonā redzamas sienas un zilas debesis ar mākoņiem.

Vēlaties sastapties ar mūsu ID. modeļiem tiešsaistē?

Izvēlieties ID. un pastāstiet mums, kad vēlaties doties izmēģinājuma braucienā. Jūsu tuvākais izplatītājs savedīs kopā jūs un jūsu Volkswagen.

Ļoti atšķirīgs: mūsu spēka pārvada tehnoloģijas

Mobilitātes nākotnei ir jābūt bez izmešiem. Turklāt nevis tikai dažiem, bet visiem. Ceļā uz šo mērķi mums ir nepieciešamas atšķirīgas spēka pārvada tehnoloģijas, kas nodrošina lielāku veiktspēju apvienojumā ar mazāku patēriņu. Un kas ir labākais iespējamais pierādījums tam, ka ikviens var dot ieguldījumu pa savam.

ID.4 is standing in a forest with a woman and two children.

Elektriskā spēka pārvada tehnoloģija visiem pilnībā elektriskajiem ID.3

Inovatīva piedziņas koncepcija, lai nodrošinātu iespaidīgu veiktspēju un pilnīgi jaunu brauciena sajūtu.

 • Ražošana un piegāde, neradot oglekļa izmešus*
 • Atkarībā no akumulatora versijas nobraucamais attālums ar vienu uzlādes reizi sasniedz līdz pat 420 km (WLTP**)
 • Daudz vietas pateicoties moduļveida elektriskajai piedziņas matricai (MEB)
Woman sitting in front of a VW Tiguan charging at a wallbox.

Plug-in hibrīdpiedziņa

Duālā piedziņa, lai sniegtu lielāku braukšanas prieku, izmantojot mūsu eHybrid modeļus.

 • Lielāka jauda un zemāks patēriņš, pateicoties elektropiedziņas motoram un TSI dzinējam
 • Efektīvi braucieni, pateicoties E-MODE, kas nodrošina ikdienas braukšanai pietiekamu attālumu
 • Dubults braukšanas prieks, ko sniedz uz veiktspēju orientētais GTE režīms ar Boost funkciju
Side or rear view VW Golf eTSI

Mērenā hibrīdpiedziņa

Jauna efektivitātes forma, izmantojot elektrificēto TSI benzīna dzinēju: eTSI.

 • Ekonomiski braucieni, pateicoties saglabātajai kinētiskajai enerģijai un brīvgaitas funkcijai
 • Ērtāka un veiklāka brauciena sajūta gandrīz ikvienā braukšanas situācijā
 • Vairāk prieka, uzsākot braukšanu, pateicoties jaudīgajam elektrosistēmas atbalstam

Kopīgas pūles, lai nodrošinātu labāku klimata aizsardzību

Ceļā uz oglekļa neitrālu mobilitāti visiem svarīgs ir katrs solis. Tādēļ mēs strādājam pie izmešu daudzuma samazināšanas visā vērtību ķēdē un nosakām jaunus standartus gan cilvēkiem, gan apkārtējai videi.

Elli Naturstrom logo

Elli: zaļā enerģija mājās un ceļā

Ilgtspējīga mobilitāte sākas pie elektrības rozetes. Ar sava meitasuzņēmuma Elli starpniecību mēs ne tikai piedāvājam zaļu uzlādes staciju ID. īpašniekiem, bet arī ilgtspējīgu enerģiju ikvienam. Īpaši saistībā ar Volkswagen Naturstrom® jāpiemin, ka tā tiek saražota no 100% atjaunojamiem enerģijas avotiem sertificētās hidroelektrostacijās un ka tā nodrošina zaļo elektrību ikvienai mājsaimniecībai, neradot oglekļa izmešus*.

Cars and trucks drive over a bridge

Mūsu piegādes ķēdes optimizācija

Arī mēs vēlamies doties virzienā uz zaļās elektrības izmantošanu un pārstrādāto materiālu pielietojumu iepriekšējo posmu piegādes ķēdē – ņemot vērā lielo komponentu, piegādātāju un apakšpiegādātāju skaitu, tas ir ļoti sarežģīts uzdevums, kam mēs veltām visu savu enerģiju. Piemēram, mēs esam noteikuši, ka mūsu piegādātājiem akumulatoru elementu ražošanā ir jāizmanto zaļā elektrība. Iespēju kompensēt radīto oglekļa izmešu daudzumu mēs saskatām sertificētos klimata aizsardzības projektos, tos veicot kā tūlītējus pasākumus nolūkā kompensēt nenovēršamus izmešus un kā soli ceļā uz nākotni bez izmešiem.

Elli Naturstrom from hydropower

Zaļā elektrība mūsu rūpnīcām

Arī ražojot automobiļus, tiek patērēta enerģija. Mēs strādājam pie oglekļa izmešu daudzuma papildu samazināšanas savās rūpnīcās visā pasaulē. Mūsu mērķis ir līdz 2025. gadam samazināt rūpnīcu radīto oglekļa izmešu daudzumu uz pusi (salīdzinājumā ar 2010. gadu). Mēs to sasniegsim, piemēram, vēl vairāk izmantojot zaļo elektrību energoefektīvos objektos. Tas mums ļaus nokļūt vēl tuvāk savam mērķim kļūt par oglekļa neitrālu uzņēmumu.