A VW SUV with transport products from VW Accessories

Transportēšana

Nekādu kompromisu: mūsu transportēšanas risinājumi nodrošinās vairāk vietas jums un jūsu bagāžai.

Jumta stieņi un papildaprīkojums

Jumta stieņi un papildaprīkojums

A man is sitting in his VW car with a kayak and surfboard holder on the roof

Sērfošana, snovbords vai riteņbraukšana: mūsu jumta stieņi ir stabils pamats visdažādākajiem aprīkojuma transportēšanas risinājumiem. Papildaprīkojums no Volkswagen aksesuāru klāsta parūpēsies par visām jūsu transportēšanas vajadzībām.

Paņemiet velosipēdu līdzi

Varat pārvadāt velosipēdu ar Volkswagen, izmantojot, piemēram, sakabes āķa vai jumta turētāju. Mēs esam apkopojuši informāciju par velosipēdu turētājiem.

  • A woman takes a selfie in front of her green VW car with a bike on top of the roof

    Jumta velosipēdu turētājs

    Ērts velosipēdu pārvadāšanas veids neatkarīgi no galamērķa. Turētāju var viegli un ērti uzstādīt pie automašīnas jumta stieņiem vai šķērsstieņiem bez instrumentiem. Aerodinamiskās riteņu sliedes nodrošina velosipēdu stabilitāti uzstādīšanas laikā, tādējādi atvieglojot to nofiksēšanu.

  • A woman and a man on a trip in the nature, thanks to the VW bicycle carrier

    Bagāžnieka durvju velosipēdu turētājs

    Šo velosipēdu turētāju var viegli uzstādīt pie sakabes āķa savienojuma automašīnas aizmugurē. Tas ļauj droši nofiksēt velosipēdus un ir nodrošināts pret zādzībām. Tādējādi bez pūlēm varat paņemt līdzi vienu vai divus velosipēdus. Izmantojot paplašinājuma komplektu, turētājā var pārvadāt arī trešo velosipēdu.

Vēl vairāk vietas bagāžai jūsu Volkswagen automašīnā

Vieta uz jumta

Vēl vairāk vietas bagāžai, dodoties ceļā. Mūsu jumta bagāžnieku aerodinamiskā forma samazina traucējošus trokšņus braucot. Jumta bagāžniekam “Comfort” ir 3 punktu centrāla bloķēšanas sistēma, un “Duolift” sistēma ļauj atvērt bagāžnieku un ievietot bagāžu no abām pusēm. Aplūkojiet dizaina variantus un atrodiet sev vispiemērotāko jumta bagāžnieku.

Detailed shot of a VW ball coupling

Sakabes āķa sistēma

Mūsu fiksētie, pieskrūvējamie un nolokāmie sakabes āķa savienojumi nodrošina atbalstu dažādu veidu papildaprīkojumam.

Two friends enjoy the view of a mountain landscape next to their VW Touareg R-Line with a luggage compartment solution inside

Bagāžas nodalījuma risinājumi

No neslīdoša grīdas seguma līdz bagāžas režģim: atklājiet mūsu praktiskos risinājumus bagāžas nodalījumam. Tie ļauj ērti novietot bagāžu un aizsargā bagāžas nodalījumu.

Aksesuāri modeļiem

Mēs piedāvājam saskaņotus aksesuārus jebkuram Volkswagen modelim — tai skaitā ID.3, Golf, Tiguan Allspace. Atrodiet piemērotus aksesuārus transportēšanai, salonam, eksterjeram, uzlādei vai riepām un pielāgojiet automašīnu savām vēlmēm.